All-Star Diyet Yarismasi...

Oha acayip zahmet etmişsin ya benim istediğim kırmızı ve yeşil olanlardan dümdüz olaysız askılı sade ve dar ya hakkını helal et valla girip bakayım siteye

Nasıl farklı göstermiş ki

Teşekkür ederim kızlar
ne demek helal olsun kız buncacık seyden ne zahmetı
dersen bulur sana lınk atarım benım vaktım var nasılsa

:KK70: annem cocukken cok ıcırırdı bıze
sebebını anladım sımdı :KK70: hain gadın bızı uyutup uyutup keyfıne bakıyorus meger :KK70:

Ben sut icmezdim kucukken hep cikolata , seker , cekirdek , antep fistigi bunlarla buyudum.

Bizimkiler peynir ekmek zeytin yerdi ben kasarli borek.

Ciktim arkadaslar , gorusuruz.

Canlar bugünki menum
Sabah:1 ince dilim kızarmiş ekmek
1 lokma peynir
1 kayısı kıvamında yumurta
5 zeytin
Öğlen:karnabahar kisırı
Ayran
Aksam:ızgara köfte salata düşünüyorum
Lesli 45dk yaptim...simdilik bu kadar spor bakalim belki yatmadan mekik de çekerim:KK68:

Canlar bugünki menum
Sabah:1 ince dilim kızarmiş ekmek
1 lokma peynir
1 kayısı kıvamında yumurta
5 zeytin
Öğlen:karnabahar kisırı
Ayran
Aksam:ızgara köfte salata düşünüyorum
Lesli 45dk yaptim...simdilik bu kadar spor bakalim belki yatmadan mekik de çekerim:KK68:
Kayısı kivaminda yi niye yazdin berincim. :)benim menuler cok basit ya.

KIZLar iftar yemeği olarak
Yoğurt çorbası
Karnabahar kısırı vardı içinde her şey vardı valla. Pancar turp yeşillik vs
Ama ben çabucak tıkandım fazla bile yiyemedim.
İnşallah midem küçülmüştür

Hello hello. Ben dun biraz fazla yedim, yazip caninizi cektirmiyim. 1950 kaloriyi buldum. Spor da yapmadim, film izledim, zaten onu da bitiremeyip erkenden uyudum:KK70:pisman miyim asla, hala yuzum sis uykudan:KK70::KK70:
Oh oh afiyet olsun. Arada olur ben zaten senin için yiyerek zayıflayanlardan diyorum. Tabiki dengeli yiyorsun menülerin çok güzel :kk77:

Buluruumm tabikiii :)
Ben bugun iki bluz , birinin kolyesi bilem var , bir esofman ustu aldim. Her birinin tanesi 3 sterlin, iki de latte onlar da 3'er sterlin. Degisik ulke. :KK70:

Iki hafta sonra degisime hazirim. :cool:

Elastik kot pantolonum bol gelmeye basladi, 40 beden kendisi. :KK8:Elastik stretch kot giyenler beni iyi anlar.

X