All-Star Diyet Yarismasi...

Yok ya hedefim yok şu anlık azar azar da olsa gitsin yeter ölçü alıyorum sürekli Mayıs ortası düğünler var onlara 53 52 filan olsam güzel olur

Seni kirmak ya da rencide etmek degil niyetim ama gunde 1-2 kilo oynamalar sana zarar verir. Ileride cok fena cezasini cekersin bu durumun.

ben öylesine geziyorum burda sohbet muhabbet gidem mi
Kiz sayende spora alistim ben , gitme.

Ben senin için hepsi burada Trendyol ve n11 den elbiseler buldum

Resim atayım bı bak beğencen mi
40 TL

40 TL
45 TL
45 TL
45 TL
35 tl 45 tl 40 tl 50 tl 35 tl 40 tl 40 tl 40 tl 45 tl 40 tl 45 tl 50 TL

Eklentiler

• IMG-20180322-WA0034.jpg
    25,8 KB · Görüntüleme: 14
  • IMG-20180322-WA0038.jpg
    12,1 KB · Görüntüleme: 17
Siteye gir mesela Trendyol elbise de beden sec fiyat artan da
Sıralanıyor
Birde Trendyol un anasayfasında tek tek mağazalar var party falan yazıyor gir bak birsuru

Bu corap da hos degil mi.

cok guzel
kendımı dusundumde suan
fıleden fıskırtmıs dana etı gıbı bır goruntu

ben gencken gıyerdım boyle atraksıyonlu coraplar

en sevdıgım corap jartıyerdır ınanılmaz rahat ve bacakları cok guzel gosterıyor

Ben de boyle giyicem bu yaz. Ayy cok heyecanli. 22 sezonluk filmin sonunu bekliyor gibiyim.

Ben de boyle giyicem bu yaz. Ayy cok heyecanli. 22 sezonluk filmin sonunu bekliyor gibiyim.

benım bıraz moralım bozuk
cok uzun zamandır gorusmedıgım arkadaslarım ve akrabalarım gelecek buraya 1 haftaya kadar
benı en son gorduklerınde 70 kıloydum

gorduklerınde gecıreceklerı şoktan dolayı uzgunum bıraz boyle karsılamak ıstemezdım onları

Kilo aldiysam size mi aldim deyip gececeksin. Hik mik edemezler.

Ben onu hep yasiyorum, kilo alirim kilo ver derler, 60 kiloyken zayifsin kilo al derler.

Kilo aldiysam size mi aldim deyip gececeksin. Hik mik edemezler.

Ben onu hep yasiyorum, kilo alirim kilo ver derler, 60 kiloyken zayifsin kilo al derler.
bıraktıgım su ızlenımden daha cok rahatsız olucam
bak bak kendını nasıl salmıs ne hale gelmıs bı dogurmus butun deformelere sahıp olmus gıbı

ben ve sısman olmak

benı tanıyanlar meger senı tanıyamamısız tarzında olacak zamanında cok buyuk konustum da

Ingilizlerin bu huyunu seviyorum. Adamlar ne bir dedikodu yaparlar, ne cekistirirler, ne de kilo aldin/verdin muhabbeti yaparlar. Ahhh bugun cok guzel gorunuyorsun derler mesela...
zaten oralarda hakaret etmek buyuk ayıp dıye bılıyorum ben
kuzenlerım amerıka da yasıyor dıyor turkıyede saka adı altında soylenenlerı burda soylemeye kalksan mudahale ederler cok yanlıs konusuyorsunuz dıye ... ayıp demıstı :)

Korseli ve salas kiyafetler secebilirsin.

Yook iclerinde yok laf sokayim da bugun gunu kotu gecsin , ben de tatmin olayim duygusu.

Korseli ve salas kiyafetler secebilirsin.

Yook iclerinde yok laf sokayim da bugun gunu kotu gecsin , ben de tatmin olayim duygusu.
vucuda bakınca okadar kotu durmuyor da
yuzum ve ust kollarım fena
memelerımden bahsetmek bıle ıstemıyorum gercekten onları korse saklayamıyor
karsıya bakarken bıle gordugum tombul yanaklarım ıcın ne onerırısın

Tabi ki yuz kontoru.

Yanak demisken sol yanagimin sag yanaktan zayif oldugunu farkettim bugun. Demek ki o daha cok calisiyor. Onlar icin de bi seyler dusunuyorum ama 58 olmam gerek.

Tabi ki yuz kontoru.

Yanak demisken sol yanagimin sag yanaktan zayif oldugunu farkettim bugun. Demek ki o daha cok calisiyor. Onlar icin de bi seyler dusunuyorum ama 58 olmam gerek.
hep oyle olur kı bı taraf bı taraftan daha farklı :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…