All-Star Diyet Yarismasi...

Daha önce yapmismiydin kına çok sağlıklı diyorlar

Yapmistim ilk kinam tutmadi , sonra basardim :) Cok guzel oluyor rengi , uzmanlastim artik. Kahverengiye caliyor, beyazlar da golge gibi duruyor. :halay:

Kizceler benim kondusyko yujseldi maşallah. Sabah 06:00da kalkarım. 16:45e kadar çalışırım.salona geçer yardiririm. 1 saat de eve yururun. Eve gider diyet yemek hazırlar yerim. Duş alır, evi şöyle bir toparlar yatarım. Kedilerimi okşayarak uykuya dalarim :))

Topikle alakan yokta uzaydan geliyorsun gibi geldi bi an. :KK70:

Kizlar yoga dan ciktim, coconut lattemle minicik giysiler bakmaya gidiyorum :)

Ek olarak, yasinizi ve haftada yaptığınız egzersize miktarini yazin.bazal metabolizmaniza kadar hesaplamayi düşünüyorum. Yaşınız listeye eklenmeyecek ama hesaplama icin gerekli. isterseniz ozelden yazabilirsiniz.

@Hannaz donjem ben sana:)
Yas 27, haftada 5-6 gun spor var ama hafta ici butun gun popomun ustundeyim:işsiz:

Ayy yesinler. Yuruyus de yaparmis. :KK45:

Kiz seni var ya kotu yaparim. :KK70:Sonuclar icin seni bekliyoruz . Assolist gibi sonradan geliyorsun. Bir de gecmisi okuyorsun, tarti resmini yukle oyle oku. :KK53:
Geçmişi okumadan geleceğe yorum yapmıyor garantici hatun :KK53:

B bilinmeyenkullanici seninle kafam karisiyor . Hangi kategoriye koyacagim seni bilemiyorum.

Bir arkadas daha var koruyan. ornek :

@Sarellam her hafta kilosunu bildiriyor, listeye yaziliyor ama yuzdesini hesaplamiyorum ve siralamaya girmiyor.

Yarisma disi misin?

Yarisma disi isen tarti resmine gerek yok ama siralamaya girmene de gerek yok . Sonra kupalar siralamalar da degisiklik oluyor.Gecen hafta birinci oldun ama istemedigin icin kupalar ikinciye gitti.

Yarismada isen bugun resim yuklemedigin icin kilon listeye eklenmez , + kilo aldigin icin cezaya kalirsin.
Yarışmadayım sadece diyet modunda olmadığım için kupaya gerek yok demiştim bu kadar nede karıştı anlamadım. Ceza almam önemli değil daha önce de femiştim sıvı diyet yaparım diye

Pfff gecmisi okuyup oyle kilo bildiriyim demistim ama olcak gibi degil.
IMG-0725.JPG
Az olsun bizim olsun

Hı hı tabiki öyle umarım sanıyorum ki inşallah :-)

Onu bunu bilmem gunde 15 dk ayiracaksin. Sonra sen leslie yapmadan duramayacaksin . Aha buraya yaziyorum. :halay:

Yarışmadayım sadece diyet modunda olmadığım için kupaya gerek yok demiştim bu kadar nede karıştı anlamadım. Ceza almam önemli değil daha önce de femiştim sıvı diyet yaparım diye

Tarti resmini yukleseydin en azindan.

X