All-Star Diyet Yarismasi...

Anladim, zor valla. Burda bi outlet zinciri var, baya luks markalarin gecen sezonlarini cok uyguna satan. Orda buyuk numaralar sansli oluyo iste, 37ler 38ler hemen bitiyo cunku. Annem ziyaretime geldiginde cildiriyo, durduramiyoruz:))

ozaman yasımız daha genc dı canım bıraz da ondan
ben mesela her zaman oburdum her zaman bır oturusta 1 kg baklava yerdım hep yerdım poset poset cıkolata
ne zaman 30 yasımı doldurdum ozaman anormal kılo almaya basladım
ınsan 1 senede yaslanır mı yemın ederım 29 ıle 30 arasında daglar kadar farkım var

Olculu yiyebiliyosan ne guzel. Ben insan gibi yemiyorum ki. Lahmacun mu yicem, 4 tane kafam kadar lahmacun yiyorum. Ondan sonra kilo aliyorum tabi:))

bendensin 1 tane dişimin kavuğuna yetmez

sımdı anlatacaklarım saka degıl gercek
20. dk da esım geldı
deprem oluyor sandım yer zingiirdedi duydun mu dedı
hayır lesi yapıyorum dedım
takılmak ıcın falan degıl baya adam uykudan uyanmıs tek gozu kapalı

Kiz valla leslie kolik olduk Yaptikca insanin yapasi geliyor.

Ne kadar kultursuzmusum bu konuda. Biseps filan yeni ogreniyorum adlarini ya da eskiden spor salonunda yapiyordum tamamen cope atmisim o bilgiyi.

Kiz valla leslie kolik olduk Yaptikca insanin yapasi geliyor.

Ne kadar kultursuzmusum bu konuda. Biseps filan yeni ogreniyorum adlarini ya da eskiden spor salonunda yapiyordum tamamen cope atmisim o bilgiyi.
bende eskıden ne haldır haldır spor yapardım ya
sırf usenmeyeyım canta hazırlamaya dıye haftanın 4 gunu gıderdım 4 tane cantam takımım vardı hep hazırdı alır cıkardım
5-6 saatden oncede cıkmazdım salondan

leslie ılk vıdeo gercekden cok kolay
keske hepsı oyle olsa

Sıkı durun bir bucuk sene karate yapmisligim var.
benımde karateye gıden abımden 2 sene boyunca ogrendıklerını ustumde denemesı sonucu bılgım var ah ne cektıydım ah
bak sunuda ogrendım bak bunun adı bu soyle yapılıyor dıye cat cut doverdı
normalde solagım ben
abım yuzunden sag elımıde kullanmayı ogrendım sayesınde ıkı elımı bırden kullanıyorum
ertesı gun sınavım vardı ders calısırken bana ucan tekme atıp sol elımı ıncıtmıstı

saka bı yana
savunma sporlarını severım ben

benım ılgı alanım daha cok okculuk binicilik
burda bınıcılık kulubune uyeydım de 2 senedır gıtmıyorum yazın uyelıgı yenıletıcem
ata bınmek de acayıp kondısyon saglıyor

Aikido ya da jiu jitsu ya baslamak istiyorum. Yemek ismi gibi. Leslie , jillian da bahane oldu.

Aikido ya da jiu jitsu ya baslamak istiyorum. Yemek ismi gibi. Leslie , jillian da bahane oldu.

su dans eder gıbı olan dovus sporu varya hanı jean cloud van dame ile unlenen onun fılmden sonra daha cok duyulmustu 90 larda falan heralde fılm

ben ona bayılıyorum

sarkıyla falan olan bıldın mı

N nscckts amma gevezesin ya sen gelmeden once bu kadar konusmuyorduk. Iyi ki geldin.

su dans eder gıbı olan dovus sporu varya hanı jean cloud van dame ile unlenen onun fılmden sonra daha cok duyulmustu 90 larda falan heralde fılm

ben ona bayılıyorum

sarkıyla falan olan bıldın mı

su anlatımımdan sonuc cıkarabılırsen helal olsun yazdıgımı okudum ben bıle anlamadım

benım ılgı alanım daha cok okculuk binicilik
burda bınıcılık kulubune uyeydım de 2 senedır gıtmıyorum yazın uyelıgı yenıletıcem
ata bınmek de acayıp kondısyon saglıyor
Ayyy harika ben de ankarada atli spor klubune uyeydim:) burda da tekrar gitmek istiyorum ama popom kalkmiyo
Kickboxa niyetlenmistim ben de, iki kere deneme dersine gittim ama kaydolmadim. Yanima birini bulmam lazim cunku iki kisi gidince promosyonlari var

benım abım capoeria da gercekden ıyıdır ozaman bana gel bırlıkte gıdelım demıstı kızlar da var yalnız kalmazsın sıkılmazsın demıstı keske gıtseydım

su anlatımımdan sonuc cıkarabılırsen helal olsun yazdıgımı okudum ben bıle anlamadım
Butun bunlar diyetin yan etkileri.

Bir tane alana bir tane bedava diyorsun. Buy 1 get one free.

Kiz seninde bilmedigin yok, icki , tricep dips , capora, . Cik git bu gruptan.

Dovus sporlarinda kendimden biraz korkuyorum acikcasi. Hirsliyim cunku, kesin gaza gelip biriyle yarismaya kalkarim. Sonra bacagimi elime verir oturturlar beni
halbukı annemde demıstı kı kendısı de judo bılır ona da dayım ogretmıs
savunma sporudur adam dovmeyı degıl dayak yememeyı ogrenırsın onu ogretırler daha cok demıstı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…