All-Star Diyet Yarismasi...

kendımı suan motıve etmek ıcın 44 beden elbıselere bakıyorum :KK70:

Farkinda olmadan dusuyor insan. Leslie 15 dk yi yaptin sabah dimi bi de aksam yapsana. Ben de yapayim simdi. :halay:
kahvemı ıcıp yapıcam yatmadan once
hergun duzenlı yapıcam acıkcası tek basına dıyet yetmıyor kendımı daha toparlanmıs hıssetmek ıstıyorum buna ıhtıyac duyuyorum

kahvemı ıcıp yapıcam yatmadan once
hergun duzenlı yapıcam acıkcası tek basına dıyet yetmıyor kendımı daha toparlanmıs hıssetmek ıstıyorum buna ıhtıyac duyuyorum

Dizin agriyor diye ilk sayfadakinin 15 dk sini yap. O biraz daha az yoruyor.
Ben yaptim bitti bile. :halay:

kılomla bırlıkte ayakta ıncelseydı keske
41 no ayakkabı bulmakta zorlanıyorum
hep ozel yapım :KK43:

40 a duser o. :işsiz:
O hain aldi zaten xxl pizzayi...

XXL kullanmiyoruz S deseydin.:dondurma: Italian alin alacaksaniz o daha ince. :KK51:

model sınırı var tarzıma yasıma uygun cok zor malesef
genelde ortopedık denılen tarzda
yada babet
Anladim, zor valla. Burda bi outlet zinciri var, baya luks markalarin gecen sezonlarini cok uyguna satan. Orda buyuk numaralar sansli oluyo iste, 37ler 38ler hemen bitiyo cunku. Annem ziyaretime geldiginde cildiriyo, durduramiyoruz:))

Ben direk yememeyi tercih ediyorum, onu uzaktan sevmek asklarin en guzeli:))

Yani size komik gelecek ama 2015 de , 15 kilo verdigim zaman pizza da yiyordum lahmacunda doner de. O zaman salata da yerdim yaninda. O kiloya dustum dondurma yedigim halde korudum.

Tabi ki hazin son kolayla geldi. Hava sicakti , bi tane daha filan nurtopu gibi insulin direnci. :deli:

Yani size komik gelecek ama 2015 de , 15 kilo verdigim zaman pizza da yiyordum lahmacunda doner de. O zaman salata da yerdim yaninda. O kiloya dustum dondurma yedigim halde korudum.

Tabi ki hazin son kolayla geldi. Hava sicakti , bi tane daha filan nurtopu gibi insulin direnci. :deli:
Olculu yiyebiliyosan ne guzel. Ben insan gibi yemiyorum ki. Lahmacun mu yicem, 4 tane kafam kadar lahmacun yiyorum. Ondan sonra kilo aliyorum tabi:))

X