All-Star Diyet Yarismasi...

Dovus sporlarinda kendimden biraz korkuyorum acikcasi. Hirsliyim cunku, kesin gaza gelip biriyle yarismaya kalkarim. Sonra bacagimi elime verir oturturlar beni

Sende o potansiyel var.

hahahah gereksiz bilgiler ansiklopedisiyim:))
Yok kiz aksine hosuma gidiyor. Bilmedigim seyleri ogreniyorum sayende. Severim boyle donanimli insanlari.

Benim harekete bir isim buldun mu. Squatin yandan carpilmis hali.

Bu hareketi dusun, kollar ters sandalyenin en yuksek kismini tutup asagi iniyor. Sonra turev aliyor. Ahaha .

ben boyle egıldım mı kalkamıyorum
agır gelıyor
ama sıkı popo tas gıbı bacak guzel bır diz yapıyor bu

ben boyle egıldım mı kalkamıyorum
agır gelıyor
ama sıkı popo tas gıbı bacak guzel bır diz yapıyor bu

Daha bir hafta oldu sarkmalar azaldi. Cillop gibi olucam yakinda ama spor yapmanin yan etkisi insan daha cok yapmak istiyor. Spor bagimlilari var, hic spor salonundan cikmayan. Onlardan biri olacagim yakinda. Bir de uzak dogu sporu yapan bir koca buldum mu tamamdir.

evet oyle bırsey gercekden var
bı sure sonra yaptıgın yeterlı gelmeyecek

allah ıyılıgını versın emı

ırı gogus bence hıc estetık durmuyor
egılıp kalktıkca camasırdan pırtlıyor
yazın pişik olmasını asırı terlemesını kosarken ve sırt ustu yatarken agzına gırme korkusunu da eklersek hıc bır guzellıgı yok gercekden

Kamu spotu gibi yazmissin. Insan bir emoji koyar.

Evet simdi reklamlar.
sırf hava yastıklarımdan tartıda fazla cıkıyorum normalde 40 kılo varımdır
saglıga zarar gelmesın allah korusun eksık dılek dılemeyeyımde
ne vardı gogsum daha kucuk popom daha kıvrak olaydı
ordan alıp oraya koymak yanı

yazın tshırtu altına sıkıstırıp pısık olma derdınden korkmayı kım ıster kı
hanı tak cıkar komutlu olsa fena olmazdı
ıstedıgın zaman cıkar koy koseye ya da tak devam et guzel olurdu bak

acık renk bluz gıyerken 100 kere dusunuyorum
gomlek gıydım mı 2-3 dugme acamıyorum ılla kucuk hüsamettın gıbı yakam kapalı olmalı

zor ısler

Kilo verince her yerden gidiyor merak etme.

Beyaz t-shirt i ben de giymem . Cok tehlikeli.

pekı bırı bana su adaletsızlıgı acıklayabılır mı
esımle kahvaltı ve aksam yemegı ortak aynı yıyoruz
o ekstradan oglen yemegıde yıyor ne ıstersen ye dedım cunku cok aktıf calısıyor gunde 10 bın adım attıgını bılırım adımsayarı var
oglen de kebap dürüm falan yıyor yanı

adam 2 haftada 8 kılo verdı

neden acaba

ben de diyarbakir karpuzu gibi gogsum olsun demiorum ama soyle bir greyfurt, yok efenim mango bunlar sevdigimiz meyveler

erkekler cok sansli bu konuda. Benim erkek arkadasimla boyumuz kilomuz yakin baya. Ama yapisal olarak onlar daha kasli tabiki. Oyle olunca metabolizmalari daha hizli, daha fazla kalori yakiyolar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…