All-Star Diyet Yarismasi...

hah tam ıstedıgım bılgılendırme
bırde vısne sarabında ustunde baya vısne sarabı oldugu yazıyor dımı ?
beyaz sarapta ne onerırsın
Visne sarabi yazar evet. Yaban mersini sarabi vs. bissuru cesit meyve sarabi bulunuyodu ben ankaradayken, hala vardir heralde. Bu soyledigim Leona Narince-Chardonnay beyaz sarap. Blush da sevebilirsin, o da yumusak icimli oluyo. Ya da moscato uzumunden bisey gorursen onlar da genelde yari tatli ve pembe oluyo.

4. un ilk bolumleri fenaydi ama. :cool:

O engin bilginden yararlaniyoruz. Mojito sekersiz olmaz mi diyorsun simdi. :KK70:
Zuahahah ne engin bilgisi ya:)) Valla mojitoyu hikayesi soyle, bi arkadas taa kuba'dan rom getirmisti, biz de pek hevesle gitmistik mojito yapip icicez diye. Pek saglikli oldugumuzdan kiz az seker koymus. Bi yudumdan sonra hepimiz birbirimize bakip "yaa bugun biraz az saglikli mi olsak" diyip sekeri basmistik:)) rom-kola yaptirabilirsin diyet kolayla, eger rom seviyosan ama seker istemiyosan.

Zuahahah ne engin bilgisi ya:)) Valla mojitoyu hikayesi soyle, bi arkadas taa kuba'dan rom getirmisti, biz de pek hevesle gitmistik mojito yapip icicez diye. Pek saglikli oldugumuzdan kiz az seker koymus. Bi yudumdan sonra hepimiz birbirimize bakip "yaa bugun biraz az saglikli mi olsak" diyip sekeri basmistik:)) rom-kola yaptirabilirsin diyet kolayla, eger rom seviyosan ama seker istemiyosan.

Kola hic olmaz ama bakalim o gunku moduma bagli. Olmazsa icerim gitsin. Seker diyeti biter oteki gelir. :KK70:

Aa dunku menumu yazmamisim onu da yaziyim aklima gelmisken B bilinmeyenkullanici
Sabah: 1 domates, yarim salatalik, 1 has. yumurta, 3 kk peynir uzerilerine zeytinyagi
Aksam: 200 gr civari izgara et, ispanak sote, yarim dilim zeytinli ekmek, 1 servis kasigi misir unlu pure gibi bisey, 1 kadeh sarap
Toplam: 1500 kalori

Aksam disarida yiyince biraz ipin ucu kacti. Gene de gittigimiz restorandaki en az karbonhidratli yemegi soyledim heralde.
Spor: 1 saat yuruyus roxen2303 roxen2303

Aa dunku menumu yazmamisim onu da yaziyim aklima gelmisken B bilinmeyenkullanici
Sabah: 1 domates, yarim salatalik, 1 has. yumurta, 3 kk peynir uzerilerine zeytinyagi
Aksam: 200 gr civari izgara et, ispanak sote, yarim dilim zeytinli ekmek, 1 servis kasigi misir unlu pure gibi bisey, 1 kadeh sarap
Toplam: 1500 kalori

Aksam disarida yiyince biraz ipin ucu kacti. Gene de gittigimiz restorandaki en az karbonhidratli yemegi soyledim heralde.
Spor: 1 saat yuruyus roxen2303 roxen2303
Bence gayet iyi olmuş afiyet olsun güzel bir menü

Beatles cok severim ama bu nasi klip ya, hipnotize oldum resmen:KK70: beynime gizli mesaj falan yerlestirdi bence illuminati bu klip araciligiyla:))

Bilemezsin gozler filan ciktiysa arada. :KK70:

Cigliklar nasil ama. Sanki benim jillian yapmis halim.. :KK45:

O zamanlar daha guzeldi , ben sevmiyorum simdiki zamanda insanda samimiyet yok . Arkadas aramiyorum , samimi insan ariyorum resmen.:KK53:

Bilemezsin gozler filan ciktiysa arada. :KK70:

Cigliklar nasil ama. Sanki benim jillian yapmis halim.. :KK45:

O zamanlar daha guzeldi , ben sevmiyorum simdiki zamanda insanda samimiyet yok . Arkadas aramiyorum , samimi insan ariyorum resmen.:KK53:
Arizona'ya ziyaretime gel ben samimiyet gostericem sana:)) Benim burasi buyuk sehir gorunumlu koy, koy samimiyeti var burda:KK70:

X