All-Star Diyet Yarismasi...

R&b ve twerksiz mekan:KK70::KK70: hic unutmuyorum amerika'ya geldigimiz ilk gunu. havaalani shuttleindan indik, eve yuruyoruz. bavullarimiz gelmemis, elimizde el bagajlari ve aglayan bi kedi. koyden indik sehire yani, elimizdeki kedi degil tavuk falan olsa tam olucak:)) sokaga bi girdik, gece saat 2 mi 3 mu ne ama sokak patliyo. bi partiler bi partiler, insanlar sokakta bikinilerle falan, amerikan pastasi filminden firlamis bi sahne adeta. bizim suratta bos bi ifade, nereye dustuk diyoruz, yanlis mi geldik "pardon biz doktoraya gelmistik" falan:)) ilerleyen gunlerde okula geldik diger doktora ogrencileriyle tanistik da tamam dedik bizim kitle bu:))
Ilk gun tokat gibi vuran gercek :) ben de ilk gun koca pizzayi gommustum ne guzeldi

Erkek arkadasinla beraber mi gittin. Orada mi tanistin. Cok neselisin sen. Her eve lazim. :KK70:
:)) Evet erkek arkadasimla beraber geldik. Ay simdi anlatinca cok neseli de o sirada kafamizda bin bir soru "bavullar gelicek mi, evi bulabilcez mi, bu kedi nereye isiyecek:))" 24 saattir ucaktayiz zaten, saclardan yag damliyo, gozler kan canagi. biriyle falan tanissak hayatta turk oldugumuzu soylemememiz lazim, turklerin imaji zedelenir o kadar yani:KK70:

Onlari organ mafyasina aldiracaksin. :KK70:
:KK70:
bugun trampolınde dızımı sakatladım
en son ucarcasına zıplarken ters kondum trampolıne :KK70:
sureklı hareket edınce agrım yok ama bıraz oturup dınlenınce kalkarken cok agrıyor dızımın içi

bende bugun baya tum evı cıkardım :KK70: delı gıbı temızlık yaptım
tum camlar perdeler yerler sılındı toz alma ıslemı tamam banyo wc mutfak cıflendı balkon cıflendı :KK70: eskı halılar yıkamaya gonderdım yenılerı actımm koltukları elden gecırdım sagı solu topladım

bunları egzersızden sayıyormuyuz

pert oldum da

:)) Evet erkek arkadasimla beraber geldik. Ay simdi anlatinca cok neseli de o sirada kafamizda bin bir soru "bavullar gelicek mi, evi bulabilcez mi, bu kedi nereye isiyecek:))" 24 saattir ucaktayiz zaten, saclardan yag damliyo, gozler kan canagi. biriyle falan tanissak hayatta turk oldugumuzu soylemememiz lazim, turklerin imaji zedelenir o kadar yani:KK70:

Tabi ki kokorec istemesinden belliydi. :KK70:

:KK70:
bugun trampolınde dızımı sakatladım
en son ucarcasına zıplarken ters kondum trampolıne :KK70:
sureklı hareket edınce agrım yok ama bıraz oturup dınlenınce kalkarken cok agrıyor dızımın içi

bende bugun baya tum evı cıkardım :KK70: delı gıbı temızlık yaptım
tum camlar perdeler yerler sılındı toz alma ıslemı tamam banyo wc mutfak cıflendı balkon cıflendı :KK70: eskı halılar yıkamaya gonderdım yenılerı actımm koltukları elden gecırdım sagı solu topladım

bunları egzersızden sayıyormuyuz

pert oldum da
Buz koysaydin.Bir iki gun yapma. Neden leslie yapmiyorsun. Benim de belim incindi , bir masaj aleti aldim. Rahatimiza cok duskunuz. :KK70:
Bence sayalim. :KK70:

Sagol nas , Naza burada nas diyorlar.

Niye atlayayim. 4 . sezondayim elimdeki tek dizi bu. Bile bile az az gidiyorum. Baska guzel dizi yok . Cogunu izledim cunku.

@kremsokola senin o halin bana , su filmi hatirlatti. " New in Town. ":spor:
Yok biz daha ziyade soyleydik:
koyden-indim-sehre-foto.jpg

Tabi ki kokorec istemesinden belliydi. :KK70:

Buz koysaydin.Bir iki gun yapma. Neden leslie yapmiyorsun. Benim de belim incindi , bir masaj aleti aldim. Rahatimiza cok duskunuz. :KK70:
Bence sayalim. :KK70:
trampolın ustunde lesie yapıyorum genelde
ama en sonlarda cozutuyorum :KK70:

700 gram da iyi aslinda yarin bakalim kac cikacaksin. :KK53:
kendı durumumu begenmıyorum sahsen
kendımden beklentım buyuk :KK70:
yarın 1 kılo verebılmek ıcın elımden gelenı yapıcam olmazsa da napım kalan saglar bızımdır

kendı durumumu begenmıyorum sahsen
kendımden beklentım buyuk :KK70:
yarın 1 kılo verebılmek ıcın elımden gelenı yapıcam olmazsa da napım kalan saglar bızımdır

Benim de beklentim buyuk. Neden 59 olamiyorum neden. :KK70:

Yarina 300 gram veririm bugun tek ogun yedim diyorum. Borsanin dusmesini bekliyoruz. :KK53:

Son düzenleme:
Benim de beklentim buyuk. Neden 59 olamiyorum neden. :KK70:

Yarina 300 gram veririm bugun tek ogun yedim diyorum. Borsanin dusmesini bekliyoruz. :KK53:
ahhaahha :KK70:

59 dan daha ınce gorundugune emınım :) tartıya takılmamak lazım tartıya takılsak benım sumo olarak yasamıma devam etmem gerek :KK53:

benım regl oncesı krızım regl krızım ve regl sonrası krızlerım olurdu :KK70: :KK70:
bu surecı sanırım rahat atlatıyorum

X