All-Star Diyet Yarismasi...

Kizlar ben boyle bir plan uyguluyorum. Artik kilomu da bastan yaziyorum. Kirmizi ile.E- Elbiseli demek oluyor. :KK45: Daha once de yazdim. Laptopdan giriyorsaniz daha kolay. Excel calendar templateleri var. Onlari yukluyorsunuz. Isteyene template excel dosyasini gonderebilirim.

upload_2018-3-18_9-50-47.png

canım anacığımın bir lafı var , ev işi bırakmadığın sürece bitmiyor diye:KK53::KK53: hak veriyorum misal bende yukarıya yazdım sabah uyandım kahve yaptım duvar siliyorum hoş ne gerek var ama yaptım yani.. boşver 3-5 ünde ev kalk gidelim demez:KK49::KK49:
Vallahi doğru diyor bitmiyor hiç benim çocuklar mı öyle yoksa herkesmi aynı bilmiyorum ama evim çok dağılıyor

canım anacığımın bir lafı var , ev işi bırakmadığın sürece bitmiyor diye:KK53::KK53: hak veriyorum misal bende yukarıya yazdım sabah uyandım kahve yaptım duvar siliyorum hoş ne gerek var ama yaptım yani.. boşver 3-5 ünde ev kalk gidelim demez:KK49::KK49:
Vallahi doğru diyor bitmiyor hiç benim çocuklar mı öyle yoksa herkesmi aynı bilmiyorum ama evim çok dağılıyor

Günaydın kizlar,

Simdi gidip tartilicam tartilmasam mi ki :)

Edit : elbiselerle 64 cikti . Spor yapip kilo alan bi ben miyim. :olamaz:Biliyordum boyle olacagini.
Beslenmede bi değişiklik mi yapsan çünkü yediklerin kilo aldıracak şeyler değil sporla denge olmayınca da sıkıntı oluyor.

Kizlar ben boyle bir plan uyguluyorum. Artik kilomu da bastan yaziyorum. Kirmizi ile.E- Elbiseli demek oluyor. :KK45: Daha once de yazdim. Laptopdan giriyorsaniz daha kolay. Excel calendar templateleri var. Onlari yukluyorsunuz. Isteyene template excel dosyasini gonderebilirim.

Eki Görüntüle 2125271
Ben telefonun uygulamasını kullanıyorum. Kalorileri de sayıyor suyu da adımları da

canlar
bu sabah 10:30 da
2 haslanmıs yumurtda
1 salatalık 1 domates
1 bardak ayran
3 cevız 6 badem
6 zeytın yedım

oglen 2 de sekersız turk kahvesı

aksam 18:00 de
1 kase corba
1 balık ızgara
1 tabak salata yedım

cok yıyorum gıbı gelıyor bana :KK43:

canlar
2 haslanmıs yumurtda
1 salatalık 1 domates
1 bardak ayran
3 cevız 6 badem
6 zeytın yedım

1 kase corba
1 balık ızgara
1 tabak salata yedım

Menun guzel ac kalmazsin iste. Bu arada yumurta geleneksel yiyecegimiz oldu.:dondurma:

canlar
2 haslanmıs yumurtda
1 salatalık 1 domates
1 bardak ayran
3 cevız 6 badem
6 zeytın yedım

1 kase corba
1 balık ızgara
1 tabak salata yedım

Bence gayet güzel bi menü hiç de çok değil. Az yiyince kilo veririm diye düşünme dengeli ve yeterli yersen vücut yağları yakıyor yoksa depo ediyor kıtlık var diye

Kızlar bu 2 gündür spora taktım. Boş bulduğum her an yapıyorum. Şu boğazımı da tutsam iyi olacak. Diyet bilincini oturtamadım bir türlü. Yarın dengeli beslenip salı günü de sıvı diyeti düşünüyorum. :kk77:
Çarşamba günü için cezamı önden çekeyim

18 Mart ----
9:30 bir latte
10:30 bi alternatif icecek
11:30 1 yk coconut oil.
13:30 1 haslanmis yumurta
13:40 sutlu cay
14:50 1 bardak sodali ayran
16:30 Bir tabak kasarli patates(kaynatilmis).
19 : 30 Bir latte
21:00 1 matcha latte
23:00 Bir bitki cayi

roxen2303 roxen2303
jillian L1(tamamlandi), leslie 1 M(az sonnraaa :) , 30+ 30 1.5.lt kol hareketi.

X