All-Star Diyet Yarismasi...

Patates , latteden vazgecemiyorum. (Latteyi aksam birakicam diyorum sabah tekrar icinde seker yok ki diyorum:)

Jillianla 4 . gunum yapayim da kurtulayim. :KK14:
Şekersizse neden bırakıyorsun ki bende sade nescafe seviyorum sütsüz şekersiz ama doktor yasakladı kalp yüzünden kalorisizse niye mahrum olasın ki sevdiğin şeyden. Ben şalgam seviyorum evde kendim yapıyorum içine tuz bulgur koymadan... çareler bitmez herşeyden vazzgeçerek ömür de geçmez yani. Mesela senin patates yemen bence çok mantıklı kendini bildikten sonra sorun yok

Kizlarr niye kimse ugramiyor , ben de sadece carsamba gunu mu geleyim yani. Bi kaybolurum bulamazsiniz. :KK70:
Ben dun evde degildim siteye giremedim, yoksa kaybolur muyum hic:)) Neredeyse sivi diyeti yaptim cidden, butun gun bi omlet bi salata yedim, bi de bikac light bira ictim.

Yalniz pek bisey yemedim diye heralde light bira bile carpti ya:KK70:

Ben dun burda acik havuzda yuzdum, hava 30 derece falandi:))

Beni de davet et ben de geleyim. Hatta degistirelim yerleri. :KK45:

Şekersizse neden bırakıyorsun ki bende sade nescafe seviyorum sütsüz şekersiz ama doktor yasakladı kalp yüzünden kalorisizse niye mahrum olasın ki sevdiğin şeyden. Ben şalgam seviyorum evde kendim yapıyorum içine tuz bulgur koymadan... çareler bitmez herşeyden vazzgeçerek ömür de geçmez yani. Mesela senin patates yemen bence çok mantıklı kendini bildikten sonra sorun yok

Patates bana kilo verdiriyor ya. Goreceksiniz. Latte icin ayni seyi soylemem ama. :KK53:

Tuzu cok severdim , tuzu komple biraktim sanirim bobreklere de zararli.

Beni de davet et ben de geleyim. Hatta degistirelim yerleri. :KK45:

Patates bana kilo verdiriyor ya. Goreceksiniz. Latte icin ayni seyi soylemem ama. :KK53:

Tuzu cok severdim , tuzu komple biraktim sanirim bobreklere de zararli.
Malesef zararlı ama ben tamamen bırakamam. Çok az kullanıyorum ama illaki oluyor. Turşu zeytin yiyemiyorum mesela tuzlu geliyor. Günlük 2 gram hakkımız var onu da yemeklerden yana kullanıyorum

Hafta sonu durgunluk oluyor gezmekten topiğe uğrayan olmuyor sanırım sen kaybolma bi yere biz buralardayız

Bugun bir ban'dan kurtuldum. Son anda cevap vermeyesim tuttu. :KK70:

N nscckts 3-4 gundur yok.

Ben dun evde degildim siteye giremedim, yoksa kaybolur muyum hic:)) Neredeyse sivi diyeti yaptim cidden, butun gun bi omlet bi salata yedim, bi de bikac light bira ictim.

Yalniz pek bisey yemedim diye heralde light bira bile carpti ya:KK70:

Dun st patrick's gunuydu dimi. Ben de puba gidicem bu hafta arkadaslarla ama icki sevmiyorum. Bir mojito hakkim var mi . Sekersiz yaparlar belki. :mad:

Bugun bir ban'dan kurtuldum. Son anda cevap vermeyesim tuttu. :KK70:

N nscckts 3-4 gundur yok.

Dun st patrick's gunuydu dimi. Ben de puba gidicem bu hafta arkadaslarla ama icki sevmiyorum. Bir mojito hakkim var mi . Sekersiz yaparlar belki. :mad:
Menü paylaşıyor o düzenli şekilde bıgünde paylaştı ben mi yanlış gördüm acaba. Ay sen uzak dur bdv den kız yasaklı bölge girme oralara

Kizlar bir arkadas V Vinka yarismalarda 4 . takimda bizim sohbeti cok begenmis arada ziyarete gelecek. Hosgeldin der miyiz , deriz.

Carsamba gunu tarti resmini atsin mi ,atsin. Kendin sor kendin cevapla. :KK70:
Dişli rakip mi getiriyon kız yarış falan tecrübelidir şimdi olmayan kupaları kaptırmayalım şaka şaka hoş gelsin sefa getirsin

X