All-Star Diyet Yarismasi...

Yazmıyorum ama senin sayende sporu eve getirdim ya çok iyi oldu

Spor derken ac , ben seni alintilayacaktim soracaktim aslinda. Sonra mesaj silindi.

Yediklerini filan da yazsan , ne yedin mesela bugun.

Ben excel de gunluk tutuyorum. Saati saatine yaziyorum. Sen de bir defter al saati saatine yaz.

Valla biz yerimizde sayıyoruz yeni gelen arkadaşlar bizim gazımızla bol bol kilo versinler

Gozumuz yok herkes kilo versin.:KK76:

Dun st patrick's gunuydu dimi. Ben de puba gidicem bu hafta arkadaslarla ama icki sevmiyorum. Bir mojito hakkim var mi . Sekersiz yaparlar belki. :mad:

Evet st. patrick's gunu, her yer yemyesildi:)) Ay mojito sekersiz biseye benzemiyo ya, biz bi kere az sekerli denedik o bile fenaydi. Sarap icsen? En azindan antioksidan var.

Sen diyetisyene mi gidiyorsun? Önceki yazılarından öyle hatırlıyorum sanki
Yok canım geçen yıl 3 ay kadar gittim elimde birkaç liste var o zaman kilo verebilmiştim. Şimdi aynı listeleri uygulamaya başladım. Bi çok yöntem dwnwdim olmuyor. Diyetisyenle verdiğim kilodayım hala 1 yıl oldu

Bugun bir ban'dan kurtuldum. Son anda cevap vermeyesim tuttu. :KK70:

N nscckts 3-4 gundur yok.

Dun st patrick's gunuydu dimi. Ben de puba gidicem bu hafta arkadaslarla ama icki sevmiyorum. Bir mojito hakkim var mi . Sekersiz yaparlar belki. :mad:

askolsun hergun burdayım ıhmal edermıyım sızı
Kizlar bir arkadas V Vinka yarismalarda 4 . takimda bizim sohbeti cok begenmis arada ziyarete gelecek. Hosgeldin der miyiz , deriz.

Carsamba gunu tarti resmini atsin mi ,atsin. Kendin sor kendin cevapla. :KK70:

ayy katılsın bıze :) yenı kan yenı enerjı ıyı olur
Menu paylasiyor ama sohbet nerde. Oteki arkadaslar da oyle. :KK45:

e askolsun sana :KK70:
hergun burdayım nasılsınız kızlar dıyorum cevap yok merhaba canlar dıyorum yazan yok
hain gadın :KK70:

kızlar
ben bugun acıktım yemekten 2 saat sonra bıldıgınız acıktım
sekersız turk kahvesı yaptım ıctım ama kesmedı
burnuma mis gıbı muz kokusu geldı okadar canım ıstedıkı anlatamam
cıkolatadan daha cok ıstedı dıyeyım anlayın verdıgım sınavı

ama basardım yenılmedım burdayım :p

Ben geldimmmm azıcık sizin sohbete dalayım dedim, zira A AklinYolu1 candır, canandır ❤ hem burada B bilinmeyenkullanici adli bir melekte var :cool:
Eh iste ben de kendi capimda iyiyimdir. Mutevaziligim mukemmelligimden gelir. :KK70:
Kimse de selam demedi ha :KK70:

Yadirgadilar tabi. :KK45: Hosgeldin. :kahve:

kızlar
ben bugun acıktım yemekten 2 saat sonra bıldıgınız acıktım
sekersız turk kahvesı yaptım ıctım ama kesmedı
burnuma mis gıbı muz kokusu geldı okadar canım ıstedıkı anlatamam
cıkolatadan daha cok ıstedı dıyeyım anlayın verdıgım sınavı

ama basardım yenılmedım burdayım :p

Ooo muzun oyunlarina aldanmayalim. Perception bitti mi.

X