All-Star Diyet Yarismasi...

Bu spora bu menü çok az bence. Şahsi fikrim.
Sporum bugün azdı ki
Halbuki ben hala açım:olamaz: ve hiçbir şey yememişim gibi geliyor.
Sen sabahla öğle arasında baya ara vermişsin. Ben o arada dayanamazdım yerdim bişeyler.
Okuldaydım sağlıksız şeyler yemek yerine aç durdum su içtim bol bol
Kizlar kahvaltimi yaparken menumu yazim genelde bozmuorum cunku bozarsam solerim. B bilinmeyenkullanici
Uyaninca limonlu kemik suyu

Kahvalti
2 hurma
2 haslanmis yumurta
Yarim avokado
1 dilim kepek ekmek
1 kase sutlu brokoli corba

Oglen
1 tabak kiymali karnabahar
Sutlu brokoli corba

Ara : sebze suyu+ kvass

Aksam
Izgara balik
Salata
Kvass nedir
ilk gün bende menü ve sporumu yazayım

sabah :
2 yumurta ile omlet ( keten tohumu+pul biber )
1 dl süzme peynir
1 kırmızı biber
1 salatalık
1 dilim çavdar ekmeği
1 çk fıstık ezmesi
çay

ara : 1 yeşil elma

akşam :
120 gr tavuk sote
4 yk haşlanmış bulgur
1kase yoğurt
1 kase limonlu marul
1 bardak zero kola

spor :
20 dk koşu
7*48 omuz -göğüs- kol antrenmanı ( 35 dk )
15 dk yürüyüş
Çok karbonhidratlı bir menü
B bilinmeyenkullanici dunku menumu yazayim
oglen: tavuklu fasulyeli peynirli salata (tavuk yemegi desem daha dogru olabilir, o kadar tavuk vardi:KK70:)
ara: iki avuc antep fistigi
aksam: karidesli sebze sote (brokoli, mantar, kabak ne ararsaniz var), 3 kasik yogurt
Toplam: 1500 kalori diyor myfitnesspal

Spor roxen2303 roxen2303
1 saat yoga dersi + 30 dk kendim yoga pratigi
Aslinda soyle de bisey var, ben gunde gidis-donus 40 dk okula yuruyerek ya da bisiklete binerek gidiyorum. Bu aralar bisikletimin lastigi patlak gerci o yuzden yuruyorum:) O da spordan sayilir mi ki:))
afiyet olsun menü gayet iyi

B bilinmeyen kullanici bugun detox gunumdu.

sabah 7 sodali ayran (bir bardak)

oglen 12.00 kafeinsizsutlu cay

16.30 acili mercimek corbasi bir bardak hazir.

18.30 papatya, nane cayi.

19.20 sodali ayran(aciktim)

Aralarda su(2 litreyi buluyor. )

Yarin boyle olmayacak ama bi kilo gitmis.

A AklinYolu1 gecmiste goremedim ne yaptin detoks olarak

Simdi yazdim canim. Giden 1k yagdegil yalniz 61.4 ile biraktim 49 gun ara verdim 66 ya ciktim. Gecen haftadan beri biraz dikkat ediyorum sabah 65.2 ciktim aksama dogru 64.2 . O aldigim kilolarin uzerime yapismamasini istiyorum. Cumartesi tekrar yapacagim.

Bence de ara ver. Yine iyi dayandın. Yaş kaç senin?

Aranızda oğlak Yok mu yahu?

Oglaklar kilo almaz ki. Kilo konusunda en sansli burclardan biridir. :KK53:

Ben 35 + yim. 2 masterim var ama diploma fazlaligindan issizim, :deli:bekarim cocugum yok. Boyum 1.68 civari ama armut tipli vucudum var. Eskiden kilo problemim yoktu ama cok abur cubur yerdim. 48 kiloydum bir zamanlar sonra 61 e ciktim oradan gitti iste. Meger insulin direnciymis. En son 2014 te 15 kilo verip bi sure koruyup geri aldim. En iyisi Karatay diyorum.

Kizlar siz de kendinizi anlatsaniza biraz.

Ben de 30um. Öğretmenim. Bir oğluşum var, 3 yaşında. Doğumdan önce 51 kiloydum boyumda uzun değil idealdi benim için. Ama sonra verdim aldım şimdi vermekte çok zorlanıyorum. Yani sabredemiyorum aslında. Bakalım bu sefer inandım.
Benim göbek bölgesinde yığılma var.

Ben 32yasindayim. Evli ve iki çocuk annesiyim. Öğretmenim ama mayısta doğum yaptığım için bir yıl ücretsiz izne ayrıldım, haziran seminerlerine başlayacağım. O zamana kadar biraz daha vereyim diyorum. Son hamileligimdeki kilolarimi verdim hatta eksi 1.5-2kg deyim. Ama ilk hamileligimin daha 8 kilosu duruyor :) 65.7 yim. Hedefim 55, sonra da 50 yi zorlamak. Boyum 1.59. 4 yıldır karatay yapıyorum hatta ikinci hamileligimde de karataya devam ettim ve 8 kilo ile bitirdim. Kilo vermem durakladı gibi. Bu yüzden bi 20 gün dukan yapmak istiyorum.

Ben 32yasindayim. Evli ve iki çocuk annesiyim. Öğretmenim ama mayısta doğum yaptığım için bir yıl ücretsiz izne ayrıldım, haziran seminerlerine başlayacağım. O zamana kadar biraz daha vereyim diyorum. Son hamileligimdeki kilolarimi verdim hatta eksi 1.5-2kg deyim. Ama ilk hamileligimin daha 8 kilosu duruyor :) 65.7 yim. Hedefim 55, sonra da 50 yi zorlamak. Boyum 1.59. 4 yıldır karatay yapıyorum hatta ikinci hamileligimde de karataya devam ettim ve 8 kilo ile bitirdim. Kilo vermem durakladı gibi. Bu yüzden bi 20 gün dukan yapmak istiyorum.

Dukanla kilo veren bir arkadas var. sergerdan sergerdan kilolarini geri aldi. Emin misin. karatay da duraksama olmaz ben haftada bir kilo veriyorum uyarsam. Yalniz benim diyet if +karatay ve patates yiyorum . Cok duraksama oldugunda sivi detoxu iyi geliyor.

Ben de 30um. Öğretmenim. Bir oğluşum var, 3 yaşında. Doğumdan önce 51 kiloydum boyumda uzun değil idealdi benim için. Ama sonra verdim aldım şimdi vermekte çok zorlanıyorum. Yani sabredemiyorum aslında. Bakalım bu sefer inandım.

Ne ogretmenisiniz kizlar.
Gobek bolgesinde yaglanma insulin direnci ve sekerin gostergesi. Karatay en iyisi.

öğretmenler basmış , bende öğretmenim , fen bilimleri branşım:KK49:

Ya ben de arkadaş gibi sabirsizim artık çok sıkıldım. En son 2010 yılında 50lerdeydim. Dukanla verdiğim 8 kiloyu ben de hemen geri almıştım evrelerini tamamlamadan bıraktığım için. 20 günde tam uyarsam 60-61 i görürüm diye düşünüyorum. Şeker orucuna da devam ediyorum ayrica. karataya vücudum çok alıştı, bana da değişiklik iyi gelecek. Yoksa karataydan istesem de vazgecemiyorum. Leptini bozunca falan rahatsız oluyorum. Hala yemeklerin tadina bakamam mesela kaç yıldır.
Bu arada ben İngilizce ogretmeniyim. Çanakkale liyim ama Adıyaman'da görev yapıyorum.

Ya ben de arkadaş gibi sabirsizim artık çok sıkıldım. En son 2010 yılında 50lerdeydim. Dukanla verdiğim 8 kiloyu ben de hemen geri almıştım evrelerini tamamlamadan bıraktığım için. 20 günde tam uyarsam 60-61 i görürüm diye düşünüyorum. Şeker orucuna da devam ediyorum ayrica. karataya vücudum çok alıştı, bana da değişiklik iyi gelecek. Yoksa karataydan istesem de vazgecemiyorum. Leptini bozunca falan rahatsız oluyorum. Hala yemeklerin tadina bakamam mesela kaç yıldır.
Bu arada ben İngilizce ogretmeniyim. Çanakkale liyim ama Adıyaman'da görev yapıyorum.

If i ekle o zaman iki ogun kahvalti gec , aralarda badem . Dukan i ben kisisel olarak onermiyorum.

X