All-Star Diyet Yarismasi...

şu yogaya bende bir başlayabilsem:işsiz: var mı bana önerebileceği evde kendi halimde yapacak bişeyler:KK49:
spor güzel ve günlük rutinin içinde hareket olması ayrı güzel:KK200:
Var var olmaz mi, cok sevdigim bi video var mesela soyle kendisi:

Yalniz bastan uyarayim bu pek rahatlama yogasi degil baya terleme yogasi:KK70:hatta yapan abla bi yerde "yerden kalkamicam sandim" falan diyo:)) ama bitince insan pek bi mutlu hissediyo:)

Screenshot_20180221-211058.png oldu sanırım:halay:

Ben tam bir Terazi:KK14:
A AklinYolu1 sıradaki patlamış mısır tanesini senin için hüpletiyorum sevgiler:KK200::ıslık::KK70:

Hain ben butun gun acken sen kilonu vermis rahat rahat patlamis misir yiyorsun.Ben de bir erkegi isletiyorum. :deli:

Afiyet olsun canim. :KK200:

Sinsos la ben de aslaniz.

Asiyim diyorsun.

Ben basagim:) ama hic duzenli tertipli degilim, onu napcaz:)
Eee yukselen onemli o durumda. Ikizler olmali. :KK66:

Oldu guzel oldu. Yok canim suren dolmadi carsamba gecesi oluyorda persembe kabul etmiyorum.

Aramiza hosgeldin.

Ya oyle gibi duruyor egilince foto icin ama egilince fazlalasti yoksa 66 duruyordu.Keske dijitalim olsaydi.

fakir digitaller ucuz 40 lira ya gormustum.

Ben sabah sut tozu ekli sekersiz nescafe uc parca bitter .Aksam bir parca et cok az patates puresi birkac kasik corba.Aksam cayla iki baklava.Bir bucuk litre de su sabaha kadar bitiririm.Baska birsey yemeyecem.Gunde yarim saat platesimi yapiyorum.Nobette musaitlik ve yer bulursam yapacam.

Ben sabah sut tozu ekli sekersiz nescafe uc parca bitter .Aksam bir parca et cok az patates puresi birkac kasik corba.Aksam cayla iki baklava.Bir bucuk litre de su sabaha kadar bitiririm.Baska birsey yemeyecem.Gunde yarim saat platesimi yapiyorum.Nobette musaitlik ve yer bulursam yapacam.

Baklava filan bunlar aciktirir insani. Yemek ye ama bunlari yeme.

Hahahah valla ikizler yukselenim:KK70:Astrolog gibisin A AklinYolu1 :KK9:

Her is var bende. :KK53:

Severim yoğurdu daha doğrusu proteini. Şuan yoğurt diyeti yapıyorum hafiften dukana geçeceğim çünkü cuma günü 20 günlük (İsveç diyetini dukana uyarlayacagim yani ptesiden itibaren de) karmancorman bişey işte, yerimde sayiyorum çoktandır, ne yapacağımı şaşırdım :KK47:

Severim yoğurdu daha doğrusu proteini. Şuan yoğurt diyeti yapıyorum hafiften dukana geçeceğim çünkü cuma günü 20 günlük (İsveç diyetini dukana uyarlayacagim yani ptesiden itibaren de) karmancorman bişey işte, yerimde sayiyorum çoktandır, ne yapacağımı şaşırdım :KK47:

Ben de karatay i kendime uyarliyorum.

Senin detoksa ara verdiğin iyi olmuş :KK70: genel olarak gündüz iyiydik ama akşam herkeste bi sapıtma olmuş. Ben de de oldu biraz. Zor bu diyet işi. Ammaa pes etmiciiz

Bugun 1 kilo gitmis yeterli. Ben canimi sokakta bulmadim. Cumartesi yine bir gunluk yapabilirim.

X