All-Star Diyet Yarismasi...

bu agır yasamları ızleyınce etlerım acıyor sankı asagı cekılıyor gıbı hıssedıyorum
nasıl zor bır yasam :KK43:

bu agır yasamları ızleyınce etlerım acıyor sankı asagı cekılıyor gıbı hıssedıyorum
nasıl zor bır yasam :KK43:
Ben de siz soleyince merak edip bikac bolum izledim youtube dan. Ailelerine hasta oldum :) lan catlicak hala onlerinde pizza, hamburger gomuolar. Kalk bi salata corba yap insan dusmanina yapmaz

Ben de siz soleyince merak edip bikac bolum izledim youtube dan. Ailelerine hasta oldum :) lan catlicak hala onlerinde pizza, hamburger gomuolar. Kalk bi salata corba yap insan dusmanina yapmaz
artık vazgecıs galıba belkıde oyle bı psıkolojı kı ölumu kurtulus sanıyorlardır ölene kadar yesın deyıp kendı hallerıne bırakmıslardır ve gercekden bunu ınsan dusmanına yapmaz
cok degısık cidden

bı ınsan bunu kendıne nıye yapar demek ıcın 40 kılo vermeyı beklıyorum
vereyım kızacagım bu agır yasamdakılere

suan goruntulere şok gecırıyorum

sız boyle az az yedıkce benım yedıgım gozume asırı geldı
ben bugun sucluluk duydum yedıklerımde
:KK70:

Dun bir tabak patates kizartmasi yedim. Bence iyi dengeledi. Ac olmadan yemiyorum artik. :KK66:

Evdeki perdeyle kilimi beraber yikadim. Butun tozlar perdeye gecmis. Aklima geldi aslinda amannn bosver ne olacak dedim. Ikinci kere yikadim perdeyi ama yine kalmis. Onerin var mi.

sız boyle az az yedıkce benım yedıgım gozume asırı geldı
ben bugun sucluluk duydum yedıklerımde
:KK70:
bence yediklerin gayet iyi ve sağlıklı hiç suçluluk duyma stres kilo vermeye engel oluyor , şu zıp zıp gelseydi senin daha da hevesleneceksin ben biliyorum .. senden beklentim bu şeklide devam ettiğinde 1 ayda 90 a ineceğin şeklinde , beklenti değilde inancım desem daha doğru olur

Dun bir tabak patates kizartmasi yedim. Bence iyi dengeledi. Ac olmadan yemiyorum artik. :KK66:

Evdeki perdeyle kilimi beraber yikadim. Butun tozlar perdeye gecmis. Aklima geldi aslinda amannn bosver ne olacak dedim. Ikinci kere yikadim perdeyi ama yine kalmis. Onerin var mi.
oyyy :KK70: o perdenın yenı halıne merhaba dıyoruz

aslında aklıma sımdı geldıde tuy toplayıcı rulolar var
3-adet-tuy-toplayici-rulo-bant-166217_3_1.jpg

tuy toplayıcı rulo olsaydım kesın perdeye de faydam olurdu etkılı olacagını dusunuyorum :KK66:

bence yediklerin gayet iyi ve sağlıklı hiç suçluluk duyma stres kilo vermeye engel oluyor , şu zıp zıp gelseydi senin daha da hevesleneceksin ben biliyorum .. senden beklentim bu şeklide devam ettiğinde 1 ayda 90 a ineceğin şeklinde , beklenti değilde inancım desem daha doğru olur
ayyy ıcımde baloncuklar ucusuyor :KK70:
benımde ınancım bu yonde 1 ayda 90 olabılmek

Onu nerden bulurum ucuncu kere yikasam faydasi olur mu ki. :KK70:

Ayy inanamiyorum leslie bitince boyle oluyor demek ki. :KK70:
yok 3. yıkama yapma bence daha da sabıtlersın :)
netde tuy toplayıcı rulo dıye yazınca cıkıyor ben hep kullanıyorum
yurt dısındamıydın ?
yapı marketlerde de satılabılır pet shop larda satılabılır

X