aldatma değil de ne bu yani?

*her telden muhabbet ,erkeklere muhalefet

*dertlere deva,hastalara şifa,haydi kızlar buraya

*çaresiz değiliz çare biziz ,hepberaber hallederiz

*hepbirlikte elele ,sorunlar size güle güle

*işte geldik burdayız biz bu işte ustayız

*sorunlar dile geldi ,kadının fendi erkeği yendi

isim önerilerim

kadının fendı güzel bencede
işte geldım burdayım ben bu işte ustayım ( bulaşık detarjanı reklamı gıbı olmuş :))

canım kendine güven erkekler klendine güvenen kadınlardan vazgecemezler hep onları idare edebilecek zekada güçlü kadınları severler konumu ne olursa olsun, yani geneli böyledir, bi de pasif kadınları seçip her haltı yemek isteyen tipler var onlara hiç girmiyorum.

sen seninle ilgilenen diğer çocuğa sans ver onunla konusmaya basla, simdi olmayacak gibi geliyor imkansız geliyor ama olacak dünya üzerinde milyonlarca erkek var sen bu adama mı kaldın Allah aşkına
Gidiş o yönde zaten, ben biraz safımdır derin fln düşünenem yalan mı söyledi anlayamam. Tesekkür ederim cnm kesinlikle değerlendiricem bunu. Ama msjla veda edemem bak onu yapamam işte çokk zorrr offfffffffff Daha önce iki kez yaptım hemde küfrederek ama geri döndüm. İşte biliyorum kafamda tam bitirmeden yapamıcam bunu.

aslında bu cevapları yazan kişilerin hepsi benim aysu...
hepsi tek kişi...

:)))
canım benim fakese zaten anlarız belli olur.

:KK52: evet biraz reklam gibi olmuş walla buradaki kızlar cin gibi maşallah bu işte usta olunca aklıma geldi yazdım :KK52:

acil servis mi desek :) ya da pembe çatı, mor çatıdan çağrışım ya da örneğin akut gibi uzun bi cümlenin kısaltılışı, kalıcı olur marka oluruz :)

nicegirl gs kartın var mı?

canım kendine güven erkekler klendine güvenen kadınlardan vazgecemezler hep onları idare edebilecek zekada güçlü kadınları severler konumu ne olursa olsun, yani geneli böyledir, bi de pasif kadınları seçip her haltı yemek isteyen tipler var onlara hiç girmiyorum.

sen seninle ilgilenen diğer çocuğa sans ver onunla konusmaya basla, simdi olmayacak gibi geliyor imkansız geliyor ama olacak dünya üzerinde milyonlarca erkek var sen bu adama mı kaldın Allah aşkına
Kesinlikle kendine güvenen kadın erkeği sürükler...Yok cnm o diğeri için öle bşy yapmayayım o tam uckurcu manyak bişey bilsenn eminim yani..
Üstüne düşmüyorum olacağına varır. Msj fln atmicam daha zaten döndün mü demicem gelirse gelir napim o bana dönerse bakarım blki buluşurum sonrası Allah kerim..

acil servis mi desek :) ya da pembe çatı, mor çatıdan çağrışım ya da örneğin akut gibi uzun bi cümlenin kısaltılışı, kalıcı olur marka oluruz :)

nicegirl gs kartın var mı?

Mor çatı çağrışımlı pembe çatı ağır olur ya dalga geçiyoruz sanıp topa tutarlar bizi :KK1:

Son düzenleme:
bi de öyle bir detay var hiç buluşmamıştınız dimi sahi. belki de adam seni su an diğer kızlar gibi görüyor henüz görmediği için ciddiyete binmemesi de normal. o zaman su asamada bu kadar katı olmayalım ama sen yine de rahat ol sradan bir görüşme gibi düşün kasma. bi görüş madem belki çok etkilenir bi anda ilgi manyağı yapar. ne zaman görüşeceksiniz? (diğer manyaktan da uzak dur o kısmı atlamışım kusura bakma)
Kesinlikle kendine güvenen kadın erkeği sürükler...Yok cnm o diğeri için öle bşy yapmayayım o tam uckurcu manyak bişey bilsenn eminim yani..
Üstüne düşmüyorum olacağına varır. Msj fln atmicam daha zaten döndün mü demicem gelirse gelir napim o bana dönerse bakarım blki buluşurum sonrası Allah kerim..

X