aldatma değil de ne bu yani?

Bugün açıcaz topiğii inşallah :18::18:
Zaten bugün baya kişi ban yedi bizde kaynamayalım arada :KK53::KK53:

evet ya bende farkettim, fena olmuş. bize ne olur bilemedim vvallahi. bütün bu muhabbetler boşa gideceğine bari konunun adıyla yeri değişse ..

berra çok güzel topic konusu önerisinde bulundu
benim mantığıma yattı
yaratıcıydı bence
bence değerlendirilsin:KK34:

evet ya bende farkettim, fena olmuş. bize ne olur bilemedim vvallahi. bütün bu muhabbetler boşa gideceğine bari konunun adıyla yeri değişse ..

Aynen hadi bakalımm herkes burda olduğuna göre yeni topiği açıp ordan devam edelimm hem o zaman alttaki arkadaşlarımızda aramıza katılır belkii :))

valla saat 2:05 olmuş 10 üye konuyu okuyor maşellahhhhhh En Büyük KK

o zaman sen en yakın biletix bayisine git internetten bak izmirde nerelerde satışları var peşin öde parayı ama biletin istanbuldan alınacağını söyle bi çeşit rezerve yani mutlaka bu sekilde çözülür
kredi kartı kullanmıyorum ben aysu :44:

Benim cnm, döncek biçak güne inş..

beyzacım o senin anlattığın türde bi adam ggirmişti hayatıma biraz hanım evladıydı adamın karakteri bu diyordum çekingen tavır koyamayan kıskanan ama belli edemeyen ama yok öyle bi sey anacım emin ol yok. o adamdan uzak dur, başka biri varmış seninle ilgilenen hemen ona yönel, o adam seninle ilgilenmiyor, anlatttıklarımı okudun bi adam sevince neler yapar sahit oldun, bunları yapabilmek için ne imkan ne maddiyat ne başka bi seyin önemi yok. adamın kalbinin çarpması yeterli.

asla kabul etmiyorum o tavrı, sen böyle davranılmaya layık bi kız mısın bi onu sor kendine? gencecik yasında bu mudur senin hakettiğin ilgi? bunun güzellikle bakımla da alakası yok, ben ne çirkin kızlar biliyorum taş gibi adamlar tutuyo ellerinden. neden? cünkü ne istediklerini biliyorlar ve doğru seçim yapıyorlar. sen bu adama bütün taktikleri uyguladın diyelim bütün otoritenle yaklaştın, bütün güzelliğinle ama hala mı aynı? o zaman tıpış tıpış uzuyosun ordan cünkü bu adam yanlış ! şunu kafana sok. ortada böyle bir model varsa sorun sende değil sorun adamda. bu adam senin dengin değil. neden vaktini harcayasın? ona ilk fırsatta cok net bir mesaj yaz, arama bile ya o bunu haketmiyo cünkü, onun her limanda vardır böyle cevap bekleyen bi kızı. sen onlardan olma.

birbirmizden hoşlandık güzel zaman geçirdik, denedik. ama olmadı seni de oyalamak istemem, ben artık seni bu anlamsız duruma devam etmek istemiyorum üzgünüm sana iyi yolculuklar filan de. sen daha iiy bilirsin ben şimdi örnek veriyorum sadece.

ama bunu yaparken sakın cevap bekleyerek yapma, yani mesajı gönderirken bu adamdan sana cevap gelmeyecek, gelirse de gelen cevap hoşuna gitmeyecek bundan emin olarak gönder, beklentiyi dibe vur ki karsında yalvaran bi adam görürsen gururun okşanır en fazla.

X