aldatma değil de ne bu yani?

kizlar ben geldim
dun gece uyeligim onaylanmamisti o yuzden yazamadim
yazdiklariniza baktim kudurdum bil'i falan kiracaktim :KK9:
o diger konuda herhangi bir sorun sorun yok :KK34:

aysu biletixde daha satışa başlanmamış
gs storeda cuma günü girecekmiş satışa
o şekilde alsam
nasıl olucak
hiç bir bilgim yok ya:44:

sorarmısın bi onura

lennn bana trip atmaa topici sen açıcan tamam başrol sensin:) ama dur bi 5 dk düşünelim bugün mal gibiydim midem kjötüydü yattım koca gün düşünemedim hiç kısa ve çok çarpıcı dikkat çeken bi başlık olacak, şimdi kimler bizimle el kaldırsın:) konunun açıklamasını yazıcaz ve bizimle bayanlara taktik ya da nacizane akıl verme konsunda kimler bizimle isimlerini yazıcaz ekibimizin. bi nevi sözleşme özel durum olmadıkca kaçmak yok :)
topic işine karışmıyorum:KK14:

dior hoşgeldin canım gözüm yollardaydı

Son düzenleyen: Moderatör:
lennn bana trip atmaa topici sen açıcan tamam başrol sensin:) ama dur bi 5 dk düşünelim bugün mal gibiydim midem kjötüydü yattım koca gün düşünemedim hiç kısa ve çok çarpıcı dikkat çeken bi başlık olacak, şimdi kimler bizimle el kaldırsın:) konunun açıklamasını yazıcaz ve bizimle bayanlara taktik ya da nacizane akıl verme konsunda kimler bizimle isimlerini yazıcaz ekibimizin. bi nevi sözleşme özel durum olmadıkca kaçmak yok :)

diyceğimi dedim :KK34:

ben varım mrs :))

o zaman sen en yakın biletix bayisine git internetten bak izmirde nerelerde satışları var peşin öde parayı ama biletin istanbuldan alınacağını söyle bi çeşit rezerve yani mutlaka bu sekilde çözülür

beyzacım o senin anlattığın türde bi adam ggirmişti hayatıma biraz hanım evladıydı adamın karakteri bu diyordum çekingen tavır koyamayan kıskanan ama belli edemeyen ama yok öyle bi sey anacım emin ol yok. o adamdan uzak dur, başka biri varmış seninle ilgilenen hemen ona yönel, o adam seninle ilgilenmiyor, anlatttıklarımı okudun bi adam sevince neler yapar sahit oldun, bunları yapabilmek için ne imkan ne maddiyat ne başka bi seyin önemi yok. adamın kalbinin çarpması yeterli.

asla kabul etmiyorum o tavrı, sen böyle davranılmaya layık bi kız mısın bi onu sor kendine? gencecik yasında bu mudur senin hakettiğin ilgi? bunun güzellikle bakımla da alakası yok, ben ne çirkin kızlar biliyorum taş gibi adamlar tutuyo ellerinden. neden? cünkü ne istediklerini biliyorlar ve doğru seçim yapıyorlar. sen bu adama bütün taktikleri uyguladın diyelim bütün otoritenle yaklaştın, bütün güzelliğinle ama hala mı aynı? o zaman tıpış tıpış uzuyosun ordan cünkü bu adam yanlış ! şunu kafana sok. ortada böyle bir model varsa sorun sende değil sorun adamda. bu adam senin dengin değil. neden vaktini harcayasın? ona ilk fırsatta cok net bir mesaj yaz, arama bile ya o bunu haketmiyo cünkü, onun her limanda vardır böyle cevap bekleyen bi kızı. sen onlardan olma.

birbirmizden hoşlandık güzel zaman geçirdik, denedik. ama olmadı seni de oyalamak istemem, ben artık seni bu anlamsız duruma devam etmek istemiyorum üzgünüm sana iyi yolculuklar filan de. sen daha iiy bilirsin ben şimdi örnek veriyorum sadece.

ama bunu yaparken sakın cevap bekleyerek yapma, yani mesajı gönderirken bu adamdan sana cevap gelmeyecek, gelirse de gelen cevap hoşuna gitmeyecek bundan emin olarak gönder, beklentiyi dibe vur ki karsında yalvaran bi adam görürsen gururun okşanır en fazla.
Gidiş o yönde zaten, ben biraz safımdır derin fln düşünenem yalan mı söyledi anlayamam. Tesekkür ederim cnm kesinlikle değerlendiricem bunu. Ama msjla veda edemem bak onu yapamam işte çokk zorrr offfffffffff Daha önce iki kez yaptım hemde küfrederek ama geri döndüm. İşte biliyorum kafamda tam bitirmeden yapamıcam bunu.

*her telden muhabbet ,erkeklere muhalefet

*dertlere deva,hastalara şifa,haydi kızlar buraya

*çaresiz değiliz çare biziz ,hepberaber hallederiz

*hepbirlikte elele ,sorunlar size güle güle

*işte geldik burdayız biz bu işte ustayız

*sorunlar dile geldi ,kadının fendi erkeği yendi

isim önerilerim

hosbulduk canimmm
benim de aklim sizde :KK16:

X