aldatma değil de ne bu yani?

kızlar yalnız bir konuya değinmek istiyorum.
biz bu topiği açtığımızda derdi olan geneli kapsamak gibi bir görevi üstlenmemeliyiz. biz diye konuşuyorum ancak asıl konuyu açacak olan mrs ye önerim.
bu site içinde bölüm oluşturmaya ve konuların dağılımını engellemeye girer.
genel bir topic oluşturmak mantıklı ancak derdi olan herkese yardım etme veya dinleme yahut dertleşme amacı gütme eylemlerini bir arada öne sürersek pek olmaz.

demek istediğimi anladıysanız kızlar beli bir konuya yönelmek gerektiğini belirttiğimi de anlamışsınızdır.
siz ne düşünüyorsunuz?

evet açalım ya kim gönüllü? ben kendimi feda edebilirim kimse açmak istemezse malıum benim üyelik ortalık seysi gibi oldu saklıcak bi sey kalmadı onuru da hallettik gelip bakmıcak:)) karar vereliim hadi kim istiyosa o açsın bi de konunun açıklamasnı yazalım. önce başlık yeterli değil
hadi kizlar açalim su topigi bir suru derdi oldugundan uyku tutmayan hatun bizi bekler

Ben kahvemi yapıp geliyorum adına siz karar verin bana hepsi uyar siz olduktan sonra :KK1::KK1:

benim de canım istedii ben de kahve yapmaya :KK14:

tabii ki konu erkekler olduğuna göre konu ahh erkekler bölümüne açılacak. yani öylesi uygun. bir derdim var a açarsak ordan tasınması kuvvetle ihtimal. bizim yardımcı olacağımız konu aşk meşk diğer türlü çok genele girer tıkanırız
biz bu topiği açtığımızda derdi olan geneli kapsamak gibi bir görevi üstlenmemeliyiz. biz diye konuşuyorum ancak asıl konuyu açacak olan mrs ye önerim.
genel bir topic oluşturmak mantıklı ancak derdi olan herkese yardım etme veya dinleme yahut dertleşme amacı gütme eylemlerini bir arada öne sürersek pek olmaz.

demek istediğimi anladıysanız kızlar beli bir konuya yönelmek gerektiğini belirttiğimi de anlamışsınızdır.
siz ne düşünüyorsunuz?

116 sayfa ne konuştunuz arkadaş :102:
Şimdi biz bu konunun neresinden tutup yakalayalım bilemedim ki :100:

Şimdi neymiş bu son durum,
ben ilk 2-3 sayfasına baktım siber onur,flower değil miymiş,tarotçu flower sırra kadem mi bastı :103:
Onur'un akıbeti ne oldu?
Hastaneden çıktı mı?
Ayyyy soracağım öyle çok şey var ki :KK28:

Hakkat noluyor burada yahu :KK1:
Valla bizim çenemizden korkulur,116 sayfa yahu hem de kaç güncükte...
amanınnnn..

Edit: yahuuu ben yazana kadar 117 olmuş... taaam pes ettim ben

Valla Modların yerinde olsam bu konuyu takip etmeme kararı alırdım
Hıza yetişemezlerler ki garipler

Son düzenleme:

siz ne düşünüyorsunuz?

haklisin sadece iliskilerinde sorun yasayanlara (uzmanlik alanimiz :KK6:) olabilir
birde yeni trend var ki zarima bisey oldu mu :KK9: ona talep çok olur da :KK53: biz ne anlariz jinekologmuyuz

o zaman son kararın nedir mrs? :)
hadi artık aç şunu gelelim hepimiz :) ben kefilim en az 8 kişi sürekli yazacak bencce :)

Niceee
'' Bileti önce Biletix'in internet sitesinden satın alıp sonra bir Biletix bayiisinde bastıracaksın.'' bulabildiğim şimdilik bu araştırmaya devam ediyorumm :)

ben ilk 2-3 sayfasına baktım siber onur,flower değil miymiş,tarotçu flower sırra kadem mi bastı :103:
Onur'un akıbeti ne oldu?
Hastaneden çıktı mı?

amanınnnn..

canım onur flower değilmiş, aynı zamanda bu iddiadan çok sonra yazılanları da okumuş. mrs ye gerçekten yürekten sözler ve olgun davranışlarla yaklaşmış. sonuç olarak yeni bir döneme girdiler şu an. tarotçu o arkadaştan haber yok.

her şey güzel gidiyor, bizim amacımız da bu kadar sayfadan sonra bir topic altında iletişimimizi devam ettirmek.

kızlar şöyle yapalım,
acil servis önerisini topic ismi olarak beğenenler şu an yorum yazabilirler mi konuya hiç yorum yapmamış olsalar da?

bu beğenilmediğine göre elendi demektir. diğer önerilerden en çok beğendiğinizi yazar mısınız?

üç kez beğenildiği söylenen topic başlığı seçilsin. siz yazınca ilk üç e ulaşan olsun.

hoşgeldin:)) valla 118 sayfa oku oku bitmez canım ben sana bi özet geceyim,,

flower ın akibeti belli değil onur diye süphelendikten sonra hatun düşük müşük her konuda aydınlandı gitti daha da uğramadı:) tabi hatunsa onur değilse:) yok yok onur değil o konuda şimdilik netiz ekstra bi durum olunca buraya yazıcam yine.
onur değilse de ben deşifre olduğıum için yine benimle alakalı biri diye düşünüyorum çok şüpheliydi çünkü.

onur hastaneye zaten bir geceliğine girmişti sigaraya cok yüklenmiş stresten ciğerlerde bi sıkıntı olmuş şimdi kontrol alttında.

yüzyüze de görüştük evimin önünde nöbet tutması sonucunda mecbur kalarak, sonrasında tabi ben biraz yumuşadım şimdi normal seyirde konuşmaya devam ediyoruz, normal derken bende durum nötr. ne ileri ne geri bekliyorum.

h.sonu bursaya gelecek gelişmeleri yazıcam.

bugün ona verdiğim son ayar(konuyla alakalı bi seyler yazayım da kilitlenmesin)

Onur bundan sonra sadakatsizliik filan bi kenara, eğer küçücük bir yalanini yakalarsam pembe beyaz mor farketmez, yapmam deyip de yaptigin, aysu anlamaz nerden anlayacak düşüncesiyle söylediğin en ufak yalan, öğrenilmesi imkansız sandığın minik bi yalan, minicik bi yanlış inkar. Bu aramızdaki seffaflikta mikronluk bir leke dahi istemiyorum. Olursa ben o lekeyi görürüm ve sana veda bile etmem haberin olsun, o kadar ki; S..tir git bile demem bunu kafana sok ona göre yaşa lütfen. Ben bi paranoyak gibi herşeyin altında bi şey ariyosam şu an senin yüzünden. bundan kurtulmam için bu hassasiyetmden en az bin kat temiz olmak zorundasin. Sebebi sensin ilacı da sen olucaksin.

sonrasında olaylar olaylar:KK1:

Onur'un akıbeti ne oldu?
Hastaneden çıktı mı?

amanınnnn..

Valla Modların yerinde olsam bu konuyu takip etmeme kararı alırdım
Hıza yetişemezlerler ki garipler

yarın 1 mayıs işci bayramı :KK34:
canım benim gideceğim yer bi alışveriş merkezi açık yani her daim.
haklisin sadece iliskilerinde sorun yasayanlara (uzmanlik alanimiz :KK6:) olabilir
birde yeni trend var ki zarima bisey oldu mu :KK9: ona talep çok olur da :KK53: biz ne anlariz jinekologmuyuz
Allah iyiliğini versin buna çok güldüm :)))

Son düzenleyen: Moderatör:
X