aldatma değil de ne bu yani?

nice ayrıca inişli çıkışlı geçmişimiz hatrına karışmalısın sen :KK43:
bak böyle oluyor mu hiçç
hadi gel gelll :)

aklıma mor ve ötesi bir derdim var parçası geldi, içinden başlığa uygun cümle ayıklamaya calısıyorum:)

ama kk acil servis ekibi filan fena değil sanki. gel artık ilham perisi gelllll:44:

bi de öyle bir detay var hiç buluşmamıştınız dimi sahi. belki de adam seni su an diğer kızlar gibi görüyor henüz görmediği için ciddiyete binmemesi de normal. o zaman su asamada bu kadar katı olmayalım ama sen yine de rahat ol sradan bir görüşme gibi düşün kasma. bi görüş madem belki çok etkilenir bi anda ilgi manyağı yapar. ne zaman görüşeceksiniz? (diğer manyaktan da uzak dur o kısmı atlamışım kusura bakma)

Tc ye gelsin ne olcak bakalım.. Gelince de geldim der heralde di mi :)Onu da ben mi sorayım..
Gitmeden önce bir gün msj atmamıştım, aksam ondan msj geldi '' unutulduk :KK43: '' diye. O kadar da nazlı beyfendi.
Ama ne yalan söyliyim çok dürüst acı da olsa söylüyo eşşek!

aklıma mor ve ötesi bir derdim var parçası geldi, içinden başlığa uygun cümle ayıklamaya calısıyorum:)

ama kk acil servis ekibi filan fena değil sanki. gel artık ilham perisi gelllll:44:

mrs konuya açıklama getirmenin eşiğinde..
topic adı olarak acil servis önerisi beğeniyle karşılandı.
son gelişmeleri bekleyin kızlar! hepsi cessairde!!

benimde derdim var ama çözülmüyor :KK34: demekki neymiş sıraylaymış :KK14:

Bilet mi?:26: Eğer oysa ben bildiğimi söyledim ama Aysu daha net konuştuğu için o konuda seni yanıltmıyım diye cvp vermedimm.

Annemmm senin derdin olurda biz çözmezmiyiz dur bakalım araştırıyım bende :)

kızlar neşet giderrrrrrrr uyku düzenın şaştı valla

ıyı geceler datlu rüyalar rüyanızda sizi kımmmmmmmmm çok sevıyora onu görün inşallahhhhhhhh:KK54:

derdini söylemeyen derman bulamaz ki yalvardım sana o gün anlat diye üstünden geçtik, ilk senden başlıyoruz o zamaan

mrs mesajını verdi. topic de neymiş, canım arkadaşım dedi ve nice a iyi dilekleriyle birlikte sorulaeını yöneltti.
özel yaşamını konu alan sorulara bizce nice cevap vermeyecek.
gizemli bir yapısı var.
evet nice?

sen artık hiçbi sey sorma canım. özledin mi gibi sooruları zaten unut. onlar cok tehlikeli ve bir bayan olarak ben bile sevmem sorulmasını istersem söylerim zaten. seni su an tek yapacağın sey sabırla beklemek, geldim derse hoşgeldin, görüşelim derse de ne zaman vs vs ondan bekle
Tc ye gelsin ne olcak bakalım.. Gelince de geldim der heralde di mi :)Onu da ben mi sorayım..
Gitmeden önce bir gün msj atmamıştım, aksam ondan msj geldi '' unutulduk :KK43: '' diye. O kadar da nazlı beyfendi.
Ama ne yalan söyliyim çok dürüst acı da olsa söylüyo eşşek!

ben senin mesajını görmedimm, ben hiç öyle bilet almadım aklıma bunlarr geldi. nicegirl cüm sokaktakimadamın dediğini de bi düşün (ne dedi bimiyorrum ama o dediyse vardır bildiği:KK1:) en iyisi biletixe mesaj atıp ordan net bilgi almak
Bilet mi?:26: Eğer oysa ben bildiğimi söyledim ama Aysu daha net konuştuğu için o konuda seni yanıltmıyım diye cvp vermedimm.

Annemmm senin derdin olurda biz çözmezmiyiz dur bakalım araştırıyım bende :)

X