aldatma değil de ne bu yani?

7 yıldır sevgiliyim bırak çiçeği bir çiçek dalını görmedim
demekki bende öküzüm

ces ile aynı fikirdeyim
o toplayıp yazmış
ben yazamadım net olarak

10 sene tanırsın aynı eve girince yeniden tanırsın
değişebiliyorlar bukelamun gibi

canım ne evlenmesiii en az bi 23 ol bari şimdi bunları düşünme lütfen...
hem okul veya iş hayatın var mı ?

Tatlım hata bende siz açıklamadım :) Şöyle ki;
Beyfendi zaten 30 dan önce evlenmeyi düşünmüyor. Ki anca olgunlaşır o yaşa kadar zaten.
E ben de bu yaşta evlilik düşünmüyorum tabiiki :) 4 yıla ben 23 olurum. O zaman bakarız, acelem ne
Arkadaşlar bu yaşta evlilik düşünmüyorum zaten, o evlilik lafını o açmıştı ama gelecek için yani niyenin uckur olmadıgını kanıtlıyo bana

benım arkadaşımda 6 bın tl alıyor ıyı para valla ist.gelıncede çatır,çatır yıyor

biz farklı gezegenlerde yaşıyoruz be canım.
benimki bana hediye alacak olsa küçük ve masrafsız bir şey isterim. belki para biriktiririz düşüncesiyle, belki de somut şeylere değer vermek yerine ona değer verdiğimi anlaması için.
bilemiyorum. pırlanta falan hoşuma gider tabi ama mahçup olurum herhalde. o bana öyle bir şey alsa bir sonraki sefer daha iyisini istemek yerine kendi adıma ona güzel, 'manevi ' değeri onun hediyesine uyan bir şeyler almaya çalışırım...

ne bileyim dünya, vapurlar insanlar falan :)))
bilemedim ben ya hayırlısı olsun değişikmişsin canım :)

canım 30 yaşında bu adam dört dörtlük olgunlaşacak diye bir kural yok
bunların hepsi cocuk
anca ne zaman olgunlaşır biliyormusun
kucagına sıpayı verdiğin zaman
niyetin uckur olmadığını evlilik lafıylamı anladın
evlilik vaadiyle kaç kız kandırıldı şu ülkede senin haberin yok tabi yaş 19 olunca

hahhahha benım kuzenım var evlı eşi hatırlar bıızm kızda tık yok :) bende ona aynısını dıyorum

ama bende hatırlatıyorum aralarda canım :) mesela sevgılıler gününü çok boş bulur her erkek gibi,bende özel günlerde özel şeyler yapmayı

sseverım ben aşırısını düşündügüm için adam normal hediyeye fit oluyo valla

Bilemiyorum o konuyu niye açtı yani uckur olayı benim tahminim. Ben oyle bi konu acmamıştımo kendi kendine actı.
Ben üni okuyorum İstanbulda Cessair.

keşke normal bir adam bulsaydın
bu adam sana az bile...

byza

her çifttin klasik konuşmasıdır evlilik muhabbeti fazla takılma buna
iki erkeğin maç muhabbeti yapması gibi düşün canım

bence kadın ennnnnnn az 25 olmalı
aynen katılıyorum beraber yaşamak çok önemli ( tabıı herkez yaşasın demıyorum ) göremedıgın şeyleri görüyorsun bak mesela adam horluyormuş onunla yaşayınca anladım bende :)) çoraplarını çıkarır odada bırakır en kızdıgım şeydir benımde

Bilemiyorum o konuyu niye açtı yani uckur olayı benim tahminim. Ben oyle bi konu acmamıştımo kendi kendine actı.
Ben üni okuyorum İstanbulda Cessair.

anladım canım, bende ciddi ciddi evlenme falan düşünüyorsun sandım yanlış anlama :)

beraber yaşamak evlilik hayatını biraz zedeleyebilir
bence birbirini tanımak için 2 günlük tatilede çıkılabilir
yolculukta ve tatilde tanırsın bir insanı
evlilik yaşı 25miş oymuş buymuş bu istatistiklerede gerek yok
hazırsan evlenirsin bu kadar basit...

geldim yavrularım :) şimdi yazdıklarınza bi göz aticiim.

ya şu yanda reklamı çıkan kıllı fatmagülü siz de görüyo musunuz? o nasıl reklam kk yöneticileri gece gece beni benden aldı götürdü :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…