aldatma değil de ne bu yani?

zamana bırak diyorum ben...
Böyle gezici timle zorrrrr...!!!!
Sabır ister...
Sende pek net değilsin zaten

kadınlar önem verır böyle şeylere sen istisnasın sanırım ayrıca ennnnnnn odunu bıle hatırlar özel günü ( senı ne kadar önemsedıgınede baglı tabıı )

ama sonradanda kapıya koyma dedım farkındaysan yüzyüze gelmedıklerını bılemedımdı

zamana bırak diyorum ben...
Böyle gezici timle zorrrrr...!!!!
Sabır ister...
Sende pek net değilsin zaten
Tatlım bu evlilik konusu açıldığımda sen nasıl evleniceksin böyle altı ayda bir tc ye dönerek dedim, evlenenler tc de çalışıyor artık sadece ilk bi kaç yıl gemide çalışan daha kolay iş buluyor demişti. Kızlar aylık 3.500 dolara çalışıyor ilk siftahı daha meslek hayatındaki.

yahu adam deniz aşırı dellendirmeyin beni
hem ortada birşey yok
hatırlamak zorundamı ya...

3.500 e değil
evlilik hayatında bu adamla 3.5 atmayarak yürütebilirmisin onu düşün o seviyeye geldiginizde...

yaş 19 be yavrucum yapmayın...
hayır bu yaşta gez toz takıl..
girmeyin böyle erkenden yokuşlu yollara

yorumlarından anladım yaşını var birşey dedim sonra 19 deyince puzzle tamamlandı

aydebuz aynı dünyada mı yaşıyoruz acaba seninle bizz ??? :) adama sorsam bugün ayın kaçı diye onu bile bilgisayarın sağ alt köşesinden bakıp söylüyor yapma allah aşkına :)
ben bir hafta önceden sinyal vermesem hatırlamayı bırak unuttuğunu farketmesi ertesi yılı alır :)))

sevıyorummu hahhahahah innadın sende çok şekersin sen tatlımya

aydebuz sen çiçek de aldırıyosundur önemli günlerde :) bi biz beceremedik şunu yaptırmayı ha özel günler hatırlamak falan :)))
taktik ver bari olayı ne bu işin :)

bence seninki istisna canım yaa :)

kız arada yazyorumya benımkısı öküzün önde gidenıdır
çiçek aldırmıyorum soluyor gecen sevgılıler gününde iş yerıme yollamıştı utana sıkıla

ilk dogum günümde pırlanta kolye almıştı bana 2.dogumgünümde dedımkı basit bişey almıcaksın dımı dedim laf soktum yanı öle basit bişey

alırsan bana degerımın düştügünü hissederım dedım kafsına yer etmiş zavallının

tanışma yıldönümüzü bile hatırlr

bundan öncekıde öküzdü adamın biri kadınlara çiçek al hayır demezler demiş ( küsmüştük ) her kavgada çiçekle gelmeye başladı birgün kafasına attım çiçek halletmezzzzzz sorunlarımızı dıye

hediye aldıgı zzaman bana 5.6 parça alırdı bu begenmez dıye :)))

ama bende ona süprizler yaparım unutamazkiiiiiiiii:)

yaş 19 be yavrucum yapmayın...
hayır bu yaşta gez toz takıl..
girmeyin böyle erkenden yokuşlu yollara

yorumlarından anladım yaşını var birşey dedim sonra 19 deyince puzzle tamamlandı
Ben zaten kimseyle çıkmak etmek istemiyorum, bir o istisna.. Bir yıl oldu..Neyse ya zaten gelince haber eder bakalım etmezse ben de salarım..

bebeğim şuan net birşey hissetmiyorsun
neyine bakıp evleniceksin...???

evlilik muhabbeti için benim kadar yol alman gerekmezmi..

haksızmıyım cessair ???

vallahi canım süre değişir ama ortada olan 19 yaşında bir insansa bana göre evlilik çok uzak bir düşünce olmalı.
zaten tanıdığın 'yüzyüze' görüştüğün adamla bile birkaç yıl geçirmen, nişanlılık dönemi geçirmen gerek.

benim bakış açıma göre beraber yaşamak da evlilik kararı almak için etkili... yani aynı evde br vakit geçir gör bakalım..
ay çok şaşırdım, yaş 19, hiç görmemişsin, evlilik lafları...
canım sen uzak dur bu adamdan bence. sağlıklı düşünce yapısı oluşmuyor gözümde...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…