aldatma değil de ne bu yani?

geldim yavrularım :) şimdi yazdıklarınza bi göz aticiim.

ya şu yanda reklamı çıkan kıllı fatmagülü siz de görüyo musunuz? o nasıl reklam kk yöneticileri gece gece beni benden aldı götürdü :)))

offf şükür hoşgeldin
heee görmezmiyim fatmagülü onunda şuçu o bebeğim
sorma bende tavım ona yolasım var karıyı

geldim yavrularım :) şimdi yazdıklarınza bi göz aticiim.

ya şu yanda reklamı çıkan kıllı fatmagülü siz de görüyo musunuz? o nasıl reklam kk yöneticileri gece gece beni benden aldı götürdü :)))

Ben geleli 15 dk. oldu konuyu okuyup yetişmeye çalıştıkça yeni bi sayfa açlıyo

ama sonunda yetiştimm çok şükür:KK1::KK1:

anladım canım, bende ciddi ciddi evlenme falan düşünüyorsun sandım yanlış anlama :)

Daha işin başındayım hele bir gelsin beyfendi boyunu posunu göreyim...
Takıntılı değilim eskisi gibi üni fln iyice kafamı dağıttı iyi oldu yani :KK66:
Hem belki ben beğenmem gördüğümde dediğin gibi nicegirl etkilemez
İnanmadım zaten o yüzden inandırıcı gelmiyo dedikleri bazen o yüzden ben de seni seviyorum demedim aydebuzz
Yeni birinden hoşanınca eskisini unutuveriyorum yhaa :) nolcak böyle

biz farklı gezegenlerde yaşıyoruz be canım.
benimki bana hediye alacak olsa küçük ve masrafsız bir şey isterim. belki para biriktiririz düşüncesiyle, belki de somut şeylere değer vermek yerine ona değer verdiğimi anlaması için.
bilemiyorum. pırlanta falan hoşuma gider tabi ama mahçup olurum herhalde. o bana öyle bir şey alsa bir sonraki sefer daha iyisini istemek yerine kendi adıma ona güzel, 'manevi ' değeri onun hediyesine uyan bir şeyler almaya çalışırım...

ne bileyim dünya, vapurlar insanlar falan :)))
bilemedim ben ya hayırlısı olsun değişikmişsin canım :)

ya şimdi parayla ölçülüyomuş gibi algılandı ama öle degıl

eskıden çok lüx yaşardım ben o ayrı bunnla yoklugada varlıgıda gördüm eski sevgılım tirilyonerdı herşeyını üstüme yapıyordu almadım villalalr ,arabalar,dükkanlar günde 1000 tl verırdı ben bırıktırıp ona geri verırdım
çok parada gözüm olsaydı zaten onu bırakmazdım onunla sevgısı için takılan tek kız bendım çünkü
meslegımı bıraktım onun için 6 yıl sürddü bu ıilşkı ve sonradan ayrıldım zor bela 3 sene yakamdan düşmedı gördümki sen azada tamah etsen kıymetın olmuyor erkekler bir bayana ne kadar masraf yaparlarsa o kadarda kıymetım oluyomuş bunu gördüm ben
ilk defa normal standrtlarda bırıyle beraberim ama sevıyorum önemlı degl münibüsede biniyorum yürüyorumda şimdi :)

bence kadın ennnnnnn az 25 olmalı
aynen katılıyorum beraber yaşamak çok önemli ( tabıı herkez yaşasın demıyorum ) göremedıgın şeyleri görüyorsun bak mesela adam horluyormuş onunla yaşayınca anladım bende :)) çoraplarını çıkarır odada bırakır en kızdıgım şeydir benımde

benimkinin özlelliklerini söyleyeyim :)

hani bir tarafıyla dağları devirir, acayip sakardır :) bir yemek yersin her yer kırık :)
giyinmek ve uyum konusunda hiçbir fikri olmadan sanırım bu yaşa gelmiş :)
yemek yapmayı seviyor ama yemek yapması 4-5 saati alıyor. en sonunda ben kriz geçiriyorum açlıktan. kısacası ona yemek yapmak yasak :)
acayip ağır kanlı :)
yabancı dizi izlemeye bayılıyor, bıraksan sezon sezon yani, ben de alıştırdı :)
dondurma yiyince ishal oluyor.
bazı ağrı kesicilere alerjisi var.
aynı bardakla ikinci kez su içmez ama kola içer.
şarap, rakı sevmez anca bira :)
çoraplarını her yere tıkıştırır.

daha neler var da bunlar evde gördüklerimin bazıları sadece
yaşamadan beraber nereden bileceğim bunları...

Aydebuzz Allam ya nası da belli başak burcu olduğunn :KK16::KK16:

Aynen hediye konusunda bende hassasım bi çiçekle kurtaramaz :KK9::KK9:

Daha işin başındayım hele bir gelsin beyfendi boyunu posunu göreyim...
Takıntılı değilim eskisi gibi üni fln iyice kafamı dağıttı iyi oldu yani :KK66:
Hem belki ben beğenmem gördüğümde dediğin gibi nicegirl etkilemez
İnanmadım zaten o yüzden inandırıcı gelmiyo dedikleri bazen o yüzden ben de seni seviyorum demedim aydebuzz
Yeni birinden hoşanınca eskisini unutuveriyorum yhaa :) nolcak böyle

bizde senin yaşlarında öyleydik geçer takma :KK34:
yeni nesil işte adam begendiremiyoruz :KK52:

7 yıldır sevgiliyim bırak çiçeği bir çiçek dalını görmedim
demekki bende öküzüm:KK52:

anammmm bıızmkı duymasınnnnnnn ama bazı kızlar deger vermez böle şeylere kuzen gıbı eşi çiçek almışta atmış kenara adam dıyokı bari göstemelık sevınseydın ya :)))

benimkinin özlelliklerini söyleyeyim :)

hani bir tarafıyla dağları devirir, acayip sakardır :) bir yemek yersin her yer kırık :)
giyinmek ve uyum konusunda hiçbir fikri olmadan sanırım bu yaşa gelmiş :)
yemek yapmayı seviyor ama yemek yapması 4-5 saati alıyor. en sonunda ben kriz geçiriyorum açlıktan. kısacası ona yemek yapmak yasak :)
acayip ağır kanlı :)
yabancı dizi izlemeye bayılıyor, bıraksan sezon sezon yani, ben de alıştırdı :)
dondurma yiyince ishal oluyor.
bazı ağrı kesicilere alerjisi var.
aynı bardakla ikinci kez su içmez ama kola içer.
şarap, rakı sevmez anca bira :)
çoraplarını her yere tıkıştırır.

daha neler var da bunlar evde gördüklerimin bazıları sadece
yaşamadan beraber nereden bileceğim bunları...

benimkinin özelliklerini söyleyim bende :))

maç delisidir koyu gs hastası özet falan ne varsa izler
yengeç burcu
yabancı dizi yabancı müzik hastası
içkide sever ama bıraktırdım
yemek yemeyi çok seviyor onun için biraz iri kıyım :KK52:
kişisel bakım hiç yokk salmış çayıra modunda
oldukça rahat

Dün gece 1 de başladım okumaya sabah 5 buçuk ben hâlâ okuyorum sonra elimde tel uyumuş kalmışim normalde en geç 1de uyurum sohbet çok hoş geldi :) tam yazacaktim uykusuzluktan bayılmışim :) hepiniz birbirinizden tatlisiniz kızlar

beraber yaşamak evlilik hayatını biraz zedeleyebilir
bence birbirini tanımak için 2 günlük tatilede çıkılabilir
yolculukta ve tatilde tanırsın bir insanı
evlilik yaşı 25miş oymuş buymuş bu istatistiklerede gerek yok
hazırsan evlenirsin bu kadar basit...

tatılde olur ktılıyorum bızımde öle olmuştu orda tanımıştım

Dün gece 1 de başladım okumaya sabah 5 buçuk ben hâlâ okuyorum sonra elimde tel uyumuş kalmışim normalde en geç 1de uyurum sohbet çok hoş geldi :) tam yazacaktim uykusuzluktan bayılmışim :) hepiniz birbirinizden tatlisiniz kızlar

Bende dün geceden beri ne zaman yazarsın diye bekliyodum :) Bitirebilmişsin vallahi tebrik ederim ben 1 saat yoktum yarım saattir konuya yetişiyim diye koşuyorumm :KK55::KK55:

ya şimdi parayla ölçülüyomuş gibi algılandı ama öle degıl

eskıden çok lüx yaşardım ben o ayrı bunnla yoklugada varlıgıda gördüm eski sevgılım tirilyonerdı herşeyını üstüme yapıyordu almadım villalalr ,arabalar,dükkanlar günde 1000 tl verırdı ben bırıktırıp ona geri verırdım
çok parada gözüm olsaydı zaten onu bırakmazdım onunla sevgısı için takılan tek kız bendım çünkü
meslegımı bıraktım onun için 6 yıl sürddü bu ıilşkı ve sonradan ayrıldım zor bela 3 sene yakamdan düşmedı gördümki sen azada tamah etsen kıymetın olmuyor erkekler bir bayana ne kadar masraf yaparlarsa o kadarda kıymetım oluyomuş bunu gördüm ben
ilk defa normal standrtlarda bırıyle beraberim ama sevıyorum önemlı degl münibüsede biniyorum yürüyorumda şimdi :)

Allaam, bizimki doğumgünü mesajı atmadı diye bnm yüzümden ancak bnm konumla bağımsız ayrı bi konu çıktı; hediye!!

:)))

Ben geleli 15 dk. oldu konuyu okuyup yetişmeye çalıştıkça yeni bi sayfa açlıyo

ama sonunda yetiştimm çok şükür:KK1::KK1:

ben sana demedımmı hızlı koş sigarayı bırak dıye :) yazılarını okuyamıyorum iç içe gibimi silik gibimi anamadım gttı yafff

X