aldatma değil de ne bu yani?

çivi çiviyi söküyor sende demekki :) uzaktan uzaga aşklara sıcak bakamıyorum ben bea :) adam dızıbıım dıbınde elımın altında olucak

kızlar bu arada hiç birimiz çalışmıyoruz sanırım ??

herkesi de peyle emi :))) sıra dayağına çekeceksin diye korkuyor kızlar bak okuyanlar ondan cevap vermiyolar nice :)))

benimkine kafam bozuk
bide malum günüm yaklaşıyo
okuyoz dediler yaaa
yazcak bişey bulamamışlar
herkeşşşşcikler gördü hem

tabı canım saymaya kalkarsan say ,say bıtmıyoda sakarlıgı kötüymüş :) benımkıde çok agırdır bende bır o kadar pratık ben hazırlanır aşayaa ınerım daha kesın evden çıkmamıştır yada wc dedır
eee zıt kutuplar bırbırını çekıyor ALLAH DENK YARATMIŞ DIYORUM BENDE siz hangı ldesınız ?

korktuğum başıma geldi

yaa kızlar önümde lys var.uzun zamandır girmiyordum kk ya girdiğim gün onur ve izmir muhabetini görünce yazdım sonra ne oldu merakıyla 2-3 gündür giriyorum ama burası beni çok oyalıyor.

madama benimki msne geleydi ben burda olmayacaktım canımcım
o zaman geriden sarmazdın
kusura bakma gari

Ya evet işsizim ben koca parası yiyorum Önümüzdekş hafta başlıcam herhalde ı zaman size yetişememde ben yaa
hadi hadiii en yanakları sıkılası benim burda

Ayy ne güzelde sölüyo bide yaa

kardeşimin de sınavı var ortaokulda. şimdi ona diyeceğim gibi bacaklarını kırarım git çalış çabuk!!! derdim de hadi sana torpil geçelim :)
kk hep burada olur canım aksatma derslerii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…