aldatma değil de ne bu yani?

kılıt nokta istanbul mutlaka hepiniz gelıyosunuzdur hem belkı aysu onurla evlenırse ist.yerleşir:)

anam burda bı kız arkdşım var onunda çıktıgı onur var dengesiz

ağlama topic'i diyelim ağlama duvarından çağrışım:KK1: ay o zaman da kimse ciddiye almaz doğal olarak yine onur'dan devam ederiz biz bize :KK1:

yaşanmış aşk öyküleri, aldatılanlar kulubu, dert ablaları, akil kızlar :KK1:, derdin mi var?, şüphen mi var? taktik mi lazım?, kk dedektiflik hizmeti, vs vs başlık örnekleri :KK37:
Ben kendimi feda edebilirim konuyu belirleyelim :KK1::KK1:

Kız dertten ölürüz o zaman o topic bizi yer bitirir şurda 1 derdi 5 gün konuştuk o kadar dertle nası uğraşıcazz :KK52::KK52:
Fikirler gelsin kızlarr :KK52::KK52:

o onur bu onur çıkarsa küt diye giderim artıık kaç yıllık dizi izleyicisiyim böyle entrika görmedim :KK1: valla olur mu olur ne iş yapıyo o onur? bu arada istanbula gelicem önümüzdeki hafta. onur'la evlenirsem de muhtemelen istanbul'a yerleşicez :)
kılıt nokta istanbul mutlaka hepiniz gelıyosunuzdur hem belkı aysu onurla evlenırse ist.yerleşir:)

anam burda bı kız arkdşım var onunda çıktıgı onur var dengesiz

madama adı üstünde fransa dolaylarından soylu prensestir kendisi :KK52:

başlık söyleyin acıcam ule konuyuuuuu

Kız Allah iyiliğini versin yaaa :KK1::KK1: Evet canım sabah uyandığımda üzerine tereyağ sürülmüş baguette yemessem kendime gelemem :KK52::KK52: O denli kökenlerime bağlıyımm :KK9::KK9::KK9:

ağlama topic'i diyelim ağlama duvarından çağrışım:KK1: ay o zaman da kimse ciddiye almaz doğal olarak yine onur'dan devam ederiz biz bize :KK1:

yaşanmış aşk öyküleri, aldatılanlar kulubu, dert ablaları, akil kızlar :KK1:, derdin mi var?, şüphen mi var? taktik mi lazım?, kk dedektiflik hizmeti, vs vs başlık örnekleri :KK37:

çarlinin gececi neşetlerii :)))

o onur bu onur çıkarsa küt diye giderim artıık kaç yıllık dizi izleyicisiyim böyle entrika görmedim :KK1: valla olur mu olur ne iş yapıyo o onur? bu arada istanbula gelicem önümüzdeki hafta. onur'la evlenirsem de muhtemelen istanbul'a yerleşicez :)

bankacı sanırım aa gel bacım gelll tanışırız

kadın olda sahanda 2 yumurta kır tereyağ üzerine... :KK52:

Akil kızlar :KK60::KK60: Topa tutarlar vallahi bizi :KK1::KK1: Taktik mi lazım yanlış anlaşılabilir :KK1::KK1: Yaşanmış aşk öyküleri çok klasik bize uymazz :KK9::KK9: Anamm topic açması kolayda başlık ne zormuşş:KK1::KK1:

taktı neşete :KK1: neşet ne demek kız:)

ay sokaktaki madam sen de çok hoşsun ya o asaleti ilk mesajının girişinde anlamıştım zaten :))

neşet çıkma demek nereye çıkıyoz belli değil çıkma teklifimi edio acaba aramızdan birine
:44:

neşet ertaş gibi gönül bam teline vururum imajımı ciziyor ne yapıo ne edio belli değil:KK52:

ay sokaktaki madam sen de çok hoşsun ya o asaleti ilk mesajının girişinde anlamıştım zaten :))

Ayy mersi tatlımm :KK16::KK16: Bende konuyu okuduğumda hıh tamam burası bana göre demiştim yanılmamışım :KK16::KK16:
İlk topic arkadaşlarım, canlarımm benimmm:KK16:

Kız sorma yemek yemeyide yapmayıda sevmem yaramı deştinn :KK53::KK53:

kız sen nasıl başaksın ben yemeyı sevmmede yapmaya bayılırım hergün özellıkle kek,poğça,börek,hamur mayalarım

tipime bakan 2 yumurta kıramaz derler emmeeeeeeee

türk filmi vardıya gececi neşet diye

şofor nebahat abla filminde onder somer'in oynadigi bitirim ve delikanli sahsiyet. filmde 5-10 yerde onder somer"in agzindan "
gececi neset giderrrr" lafi gecer...

X