aldatma değil de ne bu yani?

kaçıncıya söylüyorum bilmem ama ben abime taparım abim mükemmel bi adamdır aramzda 2 yaş var ama bana hem abi em baba olacak olgunlukta bi adamdır, onun sözü emirdir yani o bi sey diyorsa mutlaka doğrudur, sadece kardeşi olduğum için değil herkes böyle düşünür. kuntayı çok sevmişti o ikisinin de yaşı aynı, çok istemişti evlenmemizi, abimin nişanına gelmişti ayrı olduğumuz dönem, diyorum ya hiç çekmedi elini benden sevgilisi varken de hep aradı, her bayramda özel günlerde annemi aradı hep hayatımdaydı.

ben abime anlattım bu olayı, evleneceğini duyunca kötü olmuştum cünkü, yanlış anlaşılmasın onur da biliyor, hiç bi sey saklamam ben bi sekilde öğreneceğine benden duysun isterim. zaten ortada bi yanlış da yok onurla henüz 2 haftalık filandı ama kuntay 7 senedir hayatımda o da basta kızdı ama sonra bana hakverdi zaten iletişimi de kestim şu an.

abime anlattığımda bana istanbula git dedi, bak abicim hayat bu ne olacağı belli olmaz sen görevini yap son bi kez git ben biliyorum cünkü bu adam az uğraşmadı 7 sene olmuş düğün tarihi belli hala seni arıyosa, sen de evleniyo diye canın sıkılıyosa bi git sen dedi. o yüzden cok etkilenmiştim. abim hiç böyle konularda bana akıl vermez ben de istemem zaten çekinirim sormam ilk kez danıştım o da böyle deyince bi an noluyo yaa dedim. sonra geçti.

dediğin gibi herseyin hayırlısı canım.

keşke ayrılmasaydınız :KK43:

Canım dior editörle görüşmüş üyelik iptali oldu onun.. Yeni nickiyle aramıza dönücek inşallah :) benimde birazcık işlerim var akşamüstüne doğru gelirim görüşmek üzere :)

Son düzenleme:

Valla bende şaşırıyorum ya işte :KK1: Ama eşimin yükselenine bağladık biraz belki onun etkisi vardır :) Bide eşim hep söyler sen benim herşeyime tamam deseydin ben bu kadar bağlanmazdım sana diye :KK9:

Erkeklerin geneli böyle gözlemlerim doğrultusunda hareket ediyorum bende :) Çizgiyi bulduk arada bi zigzaglar olsada şimdilik bi problemimiz yok çok şükür :)

çünkü senın karakterını çözen mutlu olur zorsundur sen zaten

ama sevıncede en fedakar ınsan olursun sen ,insanlara yardımcı olmaya bayılırsın senın suyuna gıderse mutlu bir adam olur senınkıde çözmüş zaten senı maşallah ALLAH BOZMASIN TATLIM

:)) ayy bende hep bunu sölerimm ya :KK1: egoistiz bizz azıcık :KK14: eşime diyorum ki nasip olursa ocakta hamile kalıyım bebeğimiz başak olsun diye aman Allah korusun diyo :KK1::KK1:

hahahhahahha
adam napsin mükemmellıyetçiyizya

benım kuzende başak bebişini :emir_bebek: dogurdu 12 gün daha bekleyemedı veletya aslan oldu başak yapamadık .

meslek sahıbı olurdu titiz olurdu ( aslanlarlada anlaşımıyoruzya erkeklerıyle tabııııı )

onun kocada dıyokı ALLAH KORUSUN

Canım dior editörle görüşmüş üyelik iptali oldu onun.. Yeni nickiyle aramıza dönücek inşallah :) benimde birazcık işlerim var akşamüstüne doğru gelirim görüşmek üzere :)

iptalmı olmuşş hımmmm görüşürüz tatlım

oda verdi mücadele oda yanımda olmaya çalıştığı zamanlr oldu
çok arada kaldı ama
aile baskısıda var tabi napsın... ben bunca şeye aciz olduğum için değil sevgime inandığım için katlandım cünkü biliyorum sevgi varsa bir şeyin içinde er yada geç gün yüzüne çıkıp kazanan taraf o oluyo.. garantisi yok birgün gidebilir birgün bitebilir birgün benim hayallerimi kurduğum soyada başkasıda sahip olabilir kader kısmet der geçerim... ama şunu biliyorum beni unutamaz...!!! ben zaten ondan sonraki kapıları kapadım yaş 30.. olmasın ya... başkası olmasın cidden...

konunuda maf ettim hakkını helal et :)

gece oturursun gündüz yatarsın gece kuşu senıııı :)))

neolduya tatlım hıkayen yarım kaldı

ben de sizi seviyorum kızlar onur'un yediği nane sizin gibi iyi kalpli kızları tanımama vesile oldu bardağın dolu tarafına bakmaya calısırsak :)

Her sabah kalktığımda 20 sayfalık birbirinden tatlı farklı farklı kadınların kitabını okuyor gibi hissediyorum :) Sizi tanımadan sevdim sanırım :)
Neyse gelelim düşündüklerime, ben nice girl e katılıyorum her ilişki içerisinde sevgi oduğuna inandığım her ilişki bence bir şansı hakediyordur. Bizde 5 senede 20 kere ayrıldık şimdi nişanlıyız bizde çok şükür ki aldatma olmadı rahat batdı bize :) Neyse sonucta ben ikinizinde sevdigine inanıyorum hayırlısı olsun diyorum , nicegirlde ablam sayılır onu da tebrik ediyorum hayatındaki herşeye ragmen ayakta kalma mücadelesi verdiği için :)

Sizi seviyorum !!

aramıza hoşgeldin canım :)

valla pembe diziye döndük, dünden sonra bir gelişme olmadı, istanbul'a döndü her saniyesinden haberim var nerdeyse, en son temzlik yapıyodu:) yalnız yaşıyo.

uzak olmamızın bi avantajı bu aslında su durumda uzağımda olması kendimi dinlemem açısından iyi oluyo. 2 günlüğüne geldi görüşmek istemesem de evimin önünde bekledi ve oyle olunca gardımı sağlam tutmam biraz daha zor oluyor.

söylenen herseyi dikkate alıyorum kızların bu konuda çok tecrübesi var, ben gercekten yaşamadım daha önce çok katıyım bu konuda yani çok büyük konuşmayayım tabi belki aldatılmışımdır ama görmemişimdir diycem de öyle profesyonel çapkın bi adamla zaten sevgili olmadım hiç.

şimdilik nadasta diyelim. gün sonunda onur'un whatsapp konusmalarındaki cümlelerin mailini alıp buraya aktarıyorum bi gelişme olursa da yazıyorum hemen.
ayy allahımm sabah başladım evde işe giderken yolda okuyorum yaa yok böyle bişey kaza yıpıcaktım vallahi etkilendim tek tek okudum 55 sayfa çakma izmirli mi dersin onurla olan whatsapp mı ayy canım yaa ben aşırı duygusalım azıcık senin gibi olmak gerekli nasıl böylesiniz anlatsanız süper olur ama onur da az değil canım ama pişman affetsende ipleri bırakma sakın şimdi gelişmeler ne en son peki

gündüzcü tayfa için erken geldim bugün:) bu senin gündüz gelip bütün mesajları okuyup tek tek cevap yazmana bayılıyorum çok hoşsun :)

kuzenin sıkıntısı ne? neyden şüpheleniyo tam olarak biraz aç belki yardımımız olur.
afferım kuzenınede vallahı bıllahıde helal olsun başka kızlar hemen yumuşar sakız gibi erir ıyyyyy pislık herif aldattı bıde bunları yapıyor bende süründürürüm ohh olsunnn,kadın dedigin güçlü olursa kımse ezemez zaten hakkını vermek lazım bölelerinin bende çok severımde sevınce böyle oluncada otomatıkmen sevgı saygı kalmıyo dümdüz gidiyorum vallaEn Büyük TÜRKİYE

bıızm kuzendde evlı ve altattıgını düşünüyor ama bulamıyor bızde iz peşindeyız bakalım umarım en kısa zamnda bulurda kurtulur o pislıkten aldatan her adam gıbı agzı laf yapıyo geberesicenın

bir şeyı istiyorsan serbest bırak geri dönerse senındir geri dönmezse GİDER ALIRIM SEVGILIM OGLUM O BENIM :)
AY ANAMMMMM KEŞKE BU ADAMI BIRAKASAYDIN HEMDE SABIRLIYMIŞ tlf konuşmasına bursaya bıle gelmış ah anasınıya tühhh kaçırdık çocugu ben olsam ona dönerdım aldatmada yokmuş bacım
yavrum o konuyu hiç açma zaten geçti borun pazarı 2 hafta sonra evleniyo. çok tuhaf hissediyorum ama mutlu olsub istiyorum. gece rüyama girdi zaten ben ...'a aşığım dedi durdu. bi de ben bu adamla ilgili ne olursa hissederim, nişanlanacağını rüyamda gördüm 1 ay sonra haberini aldım, bi sabah rüyamda onu görüyorum uzun zamandır konusmadığımız bi dönem, ama nasıl etkilendim bi uyandım teelfonumda 5 cevapsız arama, yabancı bi numara geri aradım kuntay çıktı. şok oldum. dün rüyamda da aşığım diyo ama büyü yapılmış olarak gördüüm, diyorum kuntay evlenme o kız sana layık değil çocuğu varmış napıcaksın onu annen istemez o kızı diyorum (kız kuntaydan büyük ve evlenip boşanmış annesi istemiyo gercekten de ama çocuk yok)

kesin yeni bi haber alıcam onunla ilgili buraya da yazıyorum dedi dersiniz.

gündüzcü tayfa için erken geldim bugün:) bu senin gündüz gelip bütün mesajları okuyup tek tek cevap yazmana bayılıyorum çok hoşsun :)

kuzenin sıkıntısı ne? neyden şüpheleniyo tam olarak biraz aç belki yardımımız olur.

yavrum o konuyu hiç açma zaten geçti borun pazarı 2 hafta sonra evleniyo. çok tuhaf hissediyorum ama mutlu olsub istiyorum. gece rüyama girdi zaten ben ...'a aşığım dedi durdu. bi de ben bu adamla ilgili ne olursa hissederim, nişanlanacağını rüyamda gördüm 1 ay sonra haberini aldım, bi sabah rüyamda onu görüyorum uzun zamandır konusmadığımız bi dönem, ama nasıl etkilendim bi uyandım teelfonumda 5 cevapsız arama, yabancı bi numara geri aradım kuntay çıktı. şok oldum. dün rüyamda da aşığım diyo ama büyü yapılmış olarak gördüüm, diyorum kuntay evlenme o kız sana layık değil çocuğu varmış napıcaksın onu annen istemez o kızı diyorum (kız kuntaydan büyük ve evlenip boşanmış annesi istemiyo gercekten de ama çocuk yok)

kesin yeni bi haber alıcam onunla ilgili buraya da yazıyorum dedi dersiniz.

Aman yarabbii eğer ki böyle bi gelişme de olursa ben hemen matbaa arayışına geçiyorumm canımm :KK1::KK1:

İşin şakası bi tarafa aranızda ki bağ o kadar kuvvetli ki o yüzden hissediyosundur canım Allah hayra çıkarsın gördüğün rüyayı :)

kızlar

çok büyük bir gelişme oldu.

onur flower_79 değilmiş ancak google da onur aysu kadınlar kulubu diye aratarak bu sayfaya ulaşmış. gece gelişmeleri anlatıcam şimdi çıkmam gerek.

Ayy kaçırdığım 10 15 sayfayı okudum gülümsedim okudum gülümsedim, bence çok tatlıyız :KK1:
hepinize merhabalar kızlaaaar
yeni gelişme varmış hadi bakalım merakla bekliyoruz da şey geldi aklıma kuntayı falan da yazdın ya sen onur bunları da okudu mu acaba şimdi :KK6:

Son düzenleme:
okumaz mı yaa okumaz mı herseyi eski konularımı konulara yazdığım mesajlları..

şaka gibi kendi kendimi ele verdim resmen, şu flower kimse çıkmasın karşıma onu onur sandığım için gittim söyledim adama o da geldi araştırdı
Ayy kaçırdığım 10 15 sayfayı okudum gülümsedim okudum gülümsedim, bence çok tatlıyız :KK1:
hepinize merhabalar kızlaaaar
yeni gelişme varmış hadi bakalım merakla bekliyoruz da şey geldi aklıma kuntayı falan da yazdın ya sen onur bunları da okudu mu acaba şimdi :KK6:

X