aldatma değil de ne bu yani?

hergece burdasın ama adam demiyormu birgünde benimle uyu diye :)))

ya şimdi onu sölicektim adam beni boşarsa bi topic de ben açarım artık :KK53::KK53:

Bacımm işsizim ya napıyım sıkılıyorum eşime sarıyorum o da beni buraya attı kaçtı :) Arada bi geliyo da gönderiyorum hemen diyo bana çektirdiklerin yetmedi daha kimleri ayartıyosun diye :KK1::KK1:

ya şimdi onu sölicektim adam beni boşarsa bi topic de ben açarım artık :KK53::KK53:

Bacımm işsizim ya napıyım sıkılıyorum eşime sarıyorum o da beni buraya attı kaçtı :) Arada bi geliyo da gönderiyorum hemen diyo bana çektirdiklerin yetmedi daha kimleri ayartıyosun diye :KK1::KK1:

bir boşanmamız eksikti :))) takılırız hep beraber :))

Yok yeaa bi yerden oğlak çıkması lazım :)

oğlak ay burcudur belki... kovaya oğlak zor biraz... belki madamım haritasında oğlak vardır öyle bir birleşim olmuş olabilir sen nie takıldın oğlaya hırs delisi onlar para manyaaaaaa :)))
mesela ben akrebim tüm cevrem yengeç diyorum nerden cekiyorum diye öğrendim ay burcum yengeçmiş :))

oğlak ay burcudur belki... kovaya oğlak zor biraz... belki madamım haritasında oğlak vardır öyle bir birleşim olmuş olabilir sen nie takıldın oğlaya hırs delisi onlar para manyaaaaaa :)))
mesela ben akrebim tüm cevrem yengeç diyorum nerden cekiyorum diye öğrendim ay burcum yengeçmiş :))
Oğlak ın baş belasıyım çünkü :) evet para para para
Ben koç um hee yalnış anlaşılmasın ....

açtığım konu geçici hesap dedim diye kapatılmış herhalde bulamadım. ama sana özet geceyim (inşallah onur okumaz:)) gerci okusa da bitti gitti..)

biz üniversitede tanıştık balıkesir üniversitesinde okuyorduk ikimizde, onunla gecen 3 sene hayatımın en güzel 3 senesiydi diyebilirim. sonra okullar bitti evlere dağıldık o istanbul,a ben bursa'ya. ama hiç kopmadık yanyanaymışız gibi devam ediyodu ilişki, sadece telefon için değil özledim derdim otobüse atlar gelirdi, ben markete çıkardım dönerdi geri. ta istanbul'dan. tam bi yay burcu. deli dolu yapamam demez sen iste yapmayacağı sey yoktur. bizim aşkımız dillere destandı herkes imrenirdi, hele kızlar böyle sevgilimiz olsun diye dua ederlerdi. bi kez hiç unutmuyorum yine kavga ettik, ben kousmuyorum o zaman da daha kücük yas bi tripler ben de bi tirpler:) bu gitmiş bi arkadaşının elinde kamera, bunda mikrofon cadde cadde gezmiş insanlarla roportaj yapmış genci yaşlısı çoluk cocuk herkes aysu kuntay'ı affet, aysu kuntay seni cok seviyo affet bi video hazırlamış gebermiştim ağlamaktan..

ben o dönem biraz sımarıktım malum yaşım küçük ve cok seviliyorum ota b.ka rest çekiyorum ama o 1 kez bile ayrılık lafı etmiyo, adam ben kapatmadan 1 kez telefon kapatmamıştır o derece. bi gün kavga ediyouz ben yine bitti artık arama dedim, eeeh yeter be bitti aramıyorum sen de arama dedi. ben tabi aman akşama arar duramaz dedim. yok aramadı.

ben aradım aysu arama bitti dedi. şok geçirdim. bensiz nefes alamayan adam istemiyo beni. Allahım su an bana güçlü diyossunuz ama o zaman guru murur kalmadı yerlerdeyim yalvarıyorum aarayıp ağlıyoruım telefonda, yok istemiyo. gerçi yine olsa yine yalvarırım oyle adama, cünkü sadakatsizlik yok, yalan yok. abimin asker gideceği aydı, abime taparım ben zaten berbat haldeydim bunalıma girdim resmen. 3 ay hemen her gün konuştuk ama adam beni istemiyodu. o dönem bi arkadaşımın onceden tanıdığım bi erkek arkadaşıyla bi ortamda denk geldik kafamı dağıtmam için çıktığım bi gece
o da 4 yıllık ilişkisini bitirmiş, biz nbu cocukla dertleşirken derteşirken sevgili olduk. ben iyileşmeye başladım, ne zaman iyileştim kuntay köpek gibi pişman geri döndü.

iş işten geçmişti tabi ben artık istemiyordum beni oyle zor bi dönemde bırakan adamı. bu hayatıma yeni giren adam bana iyi gelmişti elimin tersiyle ittim kuntayı, ben ittikce o geldi, o geldikce ben kaçtım. ama öyle böyle değil yaptıklarını anlatsam roman olur.

o cocukla da ayrııldık ama ben kuntaydan soğumuştum artık, 3 ay cok cektim cünkü yemek yiyemiyodum yalnız uyuyamıyodum bildiğin hastalanmıştım, kurtulunca da istemedim bi daha. ama hic kopmadık kuntayla askere gitti ailesi aramam için yalvardı aradım. hiç elini çekmedi benden hep hayatımdaydı hiç vazgeçmedi. ta ki bi gün sevgilim olduğunu öğrenene kadar.

öyle olunca o da bi kızla tanışmış, kıza da alışmış tabi, şimdi o kızla düğünü var 11 mayıs'ta.

aradı beni, aysu dedi bi kez bana evet deseydin ben bu durumda olmıcaktım, biz simdi evlenmiş cocuğumuz olmuştu dedi. ne yapacağım belli olmaz, onunla 2 senedir beraberim ama yemin ederim ben seni seviyorum sen benim kaderimsin biliyorıum filan dedi. o ara onur'la da yeniydik kafam çok karışmıştı ama sonradan topladım kendimi şimdi konusmuyoruz. beni son kez görmeye bursaya geleceğine yemin etti uzaktan da olsa görücem 11 mayıstan önce dedi tabi olmıycak öyle bi sey.

ama o adam benim için çok önemlidir onur da bilir bunu. biz çünkü birbirmizin en iyi arkadaşıydık aynı zamanda bugün basına bi sey gelsin kosar giderim kimse engel olamaz bende çok emeği var cünkü
Aynen öyle canımm umarım sizin içinde bu ayrılık hayırlı olur. Dediğin gibi o dönem kaybedicek bişeyinde olmuyo zaten adamda seviyo sa ki ben bundan emin olmasam belki bu kadar kolay ayrılamazdım, çektirmezdim biliyodum barışıcağımızı ama ona hiç belli etmedim huzurumuz için bu gerekliydi çünkü :) hı gerçi değişmese barışmazdım orası kesin ama beni kaybetmeyi göze alamıcağını biliyodum desem daha doğru olur herhalde :)

Bi telefon açmıyosun diye ta İstanbuldan gelen biriyle ne oldu da bu duruma geldiniz merak ettim açıkcası?

valla 1990 a kadar olan doğum saatlerine inancım yok :))) hatırlamıyor coğu sallıyor bir saat ben hastane arşivinden öğrenmiştim

Benimde yükselenim yengeç 87 doğumluyumda annem saolsun ablamla benim doğum saatimizi günümüzü not almış ordan baktım kesin bilgi yani :) Kayınvalidemde de eşimin doğum saatini yazan bi belge var bi gün otururken getirip göstermişti onunda net yükselenini buluruz :)

Hayata farklı bakş açıları olan farklı kişilersiniz Bir Koç olarak bu kadar planlı bir ilişkiye dayanamayıp isyan ettiğin olmuyomu ???

Ah keşke planlı olsa dediğim oluyor, tutarsız biraz :) (bnm yükselen başak )

Dior da gitti ben yavaştan kaçayım kızlar.

X