aldatma değil de ne bu yani?

dior anlatta gidek uyuyak :))))

canim desifre oldum iyice ben sana ozelden yazdim ama 10 dkda bir yazabiliyorum ancak sen onu kopyalayip byzanur'a yollasan?
byzanurcum sen de aysuya? :)
aysucum sen de sokaktakimadame'a?

kusura bakmayin kizlar size de zahmet vericem ama ancak 10 dkda bir ozel msj atabiliyorum ve burdan yazmam sakincali olabilir

tamam canım hallederiz merak etme
canim desifre oldum iyice ben sana ozelden yazdim ama 10 dkda bir yazabiliyorum ancak sen onu kopyalayip byzanur'a yollasan?
byzanurcum sen de aysuya? :)
aysucum sen de sokaktakimadame'a?

kusura bakmayin kizlar size de zahmet vericem ama ancak 10 dkda bir ozel msj atabiliyorum ve burdan yazmam sakincali olabilir

sen bebiş yap... cocuk büyütelim hep birlikte :KK70:

Aysucum yazdıklarını roman gibi okuyorum gerçekten burda anlattığından çok daha fazlası olduğu kesin.. Ama herşeyin hayırlısı ben kadere inanırım varsa döner dolaşır bulur seni.

Yaşadıklarınız çok güzel tücrübe olmuş sana o zaman gurur falan yoktu diyosun ya hepimizin öyle bi evresi oluyo zaten ondan sonra taş kesiliyoruz sanırım :)

Kızlar ben yatıyorum yarın 9 bucukta kalmaka lazım :) Beni msj atma listesinin sonuna koyun da kimse mağdur olmasın bn çıktım die
İyi gecelerrrrr...........

kaçıncıya söylüyorum bilmem ama ben abime taparım abim mükemmel bi adamdır aramzda 2 yaş var ama bana hem abi em baba olacak olgunlukta bi adamdır, onun sözü emirdir yani o bi sey diyorsa mutlaka doğrudur, sadece kardeşi olduğum için değil herkes böyle düşünür. kuntayı çok sevmişti o ikisinin de yaşı aynı, çok istemişti evlenmemizi, abimin nişanına gelmişti ayrı olduğumuz dönem, diyorum ya hiç çekmedi elini benden sevgilisi varken de hep aradı, her bayramda özel günlerde annemi aradı hep hayatımdaydı.

ben abime anlattım bu olayı, evleneceğini duyunca kötü olmuştum cünkü, yanlış anlaşılmasın onur da biliyor, hiç bi sey saklamam ben bi sekilde öğreneceğine benden duysun isterim. zaten ortada bi yanlış da yok onurla henüz 2 haftalık filandı ama kuntay 7 senedir hayatımda o da basta kızdı ama sonra bana hakverdi zaten iletişimi de kestim şu an.

abime anlattığımda bana istanbula git dedi, bak abicim hayat bu ne olacağı belli olmaz sen görevini yap son bi kez git ben biliyorum cünkü bu adam az uğraşmadı 7 sene olmuş düğün tarihi belli hala seni arıyosa, sen de evleniyo diye canın sıkılıyosa bi git sen dedi. o yüzden cok etkilenmiştim. abim hiç böyle konularda bana akıl vermez ben de istemem zaten çekinirim sormam ilk kez danıştım o da böyle deyince bi an noluyo yaa dedim. sonra geçti.

dediğin gibi herseyin hayırlısı canım.
Aysucum yazdıklarını roman gibi okuyorum gerçekten burda anlattığından çok daha fazlası olduğu kesin.. Ama herşeyin hayırlısı ben kadere inanırım varsa döner dolaşır bulur seni.

Yaşadıklarınız çok güzel tücrübe olmuş sana o zaman gurur falan yoktu diyosun ya hepimizin öyle bi evresi oluyo zaten ondan sonra taş kesiliyoruz sanırım :)

Aynen öyle canım az bi zaman değil ki dile kolay 7 sene. Unuttum desen bile kendini kandırırsın hı tamam sevgi bitmiştir belki ama siz aranızdaki saygınızı korumuşsunuz ya o bitmez zaten.

Buarada merak içerisindeyim bana kim göndericek mesajı :)

Aysu ben sana bisey yazicam bu konuyla ilgili bir turlu yazamadim
benim de basima seninkine benzer bisey geldi zamaninda
biz de sevgiliyken uzaktik ve galiba gozden irak olunca gonulden de irak oluyo gerçekten
neyse bizim zamanimizda msn revanstaydi
ben bunun msninde sildigi kisileri tekrar ekledim
karsima br kiz çikti hemen suphelendim neden kizi silsin ki dedim
onurmusum gibi konustum kizla
sabaha kadar sohbet ettim
iste hatirlayamadim seni nasil tanismistik falan agzindan bir suru laf aldim
benim onur kiza bekar oldugunu soylemis webcam açilmis resimler yollanmis falan
benimki eskiden bir sitede moderatordu ve bu kiz da o site için çalisiyormus
neyse ben bunu ona soyledim
yuzunde dehset korku eli ayagi titriyor
ama ne desen haklisin ben olsam terk ederdim sen terk etsen de haklisin
yaptigimm esekligin affi yok dedi
neden boyle bisey yaptin dedim
senin okulun açilinca ben de gece oturmaya alistigim için eglence olsun diye yaptim
canim sIkIliyordu falan dedi
ben de bir sure sonra affetim, çok seviyorum napim
o gunden sonra herhangi bir sorun yasamadik ve hala tartistigimizda falan
ya da terk etmekle tehdit ettigimde senin için geberiyorum seni çok seviyorum diyo (hep soyluyoda bu durumlarda çok içten soyluyo)
ki 6 yildir beraberiz ve en ufak ihanet bile soz konusu olmadi...

Son düzenleme:
biz de sevgiliyken uzaktik ve galiba gozden irak olunca gonulden de irak oluyo gerçekten
senin okulun açilinca ben de gece oturmaya alistigim için eglence olsun diye yaptim
ya da terk etmekle tehdit ettigimde senin için geberiyorum seni çok seviyorum diyo

Buarada özelden yazıcağın msj bumuydu bu başkamı geç oldu idrak edemiyorum artık kusuruma bakma :)

Benim fikrimi sorarsan ki sormamışsın ama ben yine de söliyim :) Ben internet üzerinden yapılan görüşmeleri ki birebir görüşme olmadığı takdirde aldatmaya teşebbüs girişimi olarak görüyorum. Ama Aysuyada sölediğim gibi bi insan yaptığı hatanın farkına varıyosa ve pişmansa o ilişkide düzelme umudu vardır sizde de olduğu gibi.. Allah mutluluğunuzu daim etsin canım

bugün onur'a ben de buna benzer bi sey söyledim.

dedim ki biz seninle evli olsaydık veya 2-3 senedir çıkıyo olsaydık ve ben senin aldatmaya yeltenmeni yakalasaydım yine çok sert tepki verirdim yine ayrılmaya kalkardım ama bu durum daha kabul edilebilir olurdu, yani heyecan azalmış olabilir monotonlaşmıştır ilişki uzak kalmışızdır ve sen belki o anlık heyecan olsun diye bi kızla konuşmuşsundur ya da ben konuşmusumdur ama ciddi bi düşünce iiçinde olmadan yapılmıştır bu. ama sen 1.5 sene ben sevgilin olayım diye deli divane ol, ben ikna olayım seni sevdiğimi söyleyeyim muhteşem bi ilişki başlasın ve sen daha 1.5 ay lık ilişkide heyecan aramaya kalk. bu olmaz işte dedim.

senin konunu okudum eşimi kıskanmıyorum yazmışsın ya, konuyu okurken kendimi gördüm ben de kıskanmam hiç, cünkü güvendiğim adama sevgilim dedim hep senin bahsettiğin sey güvenle alakalı, şimdi bu olay olunca güven müven kalmadı, sürekli şüphe içinde yaşamak istemiyorum. senin eşinin kendini affettirip tekrar güvenini yeniden kazandığı kıvama gelebilsek keşke biz de..

kızlar şu mesajı atın artık ya :) nicegirl nerde
ya da terk etmekle tehdit ettigimde senin için geberiyorum seni çok seviyorum diyo

Buarada özelden yazıcağın msj bumuydu bu başkamı geç oldu idrak edemiyorum artık kusuruma bakma :)

Benim fikrimi sorarsan ki sormamışsın ama ben yine de söliyim :) Ben internet üzerinden yapılan görüşmeleri ki birebir görüşme olmadığı takdirde aldatmaya teşebbüs girişimi olarak görüyorum. Ama Aysuyada sölediğim gibi bi insan yaptığı hatanın farkına varıyosa ve pişmansa o ilişkide düzelme umudu vardır sizde de olduğu gibi.. Allah mutluluğunuzu daim etsin canım

ben sana msj attim ki gelmedi mi? yok tatlim bu degil, ozel msjim kendi onurumla basimin dertte olmasi ama burdan yazamiyorum iste.. saol canim..
aysunun hikayesine benziyo diye paylasmak istedim sonuçta bizim kiz seviyor bu adami :KK9:

dioraddict o ilk mesajı bana atsaydın keşke sen nicegirl bilgisayarın üstünde sızdı kaldı galiba:KK1:

bu arada eklemeyi unutmuşum Allah mutluluğunuzu daim etsin, inşAllah bir daha güven problemi yaşamazsınız. sen de çok güçlüsün eşinin bi daha cesaret edebileceğini sanmıyorum o korkuyu vermişsin ona

X