aldatma değil de ne bu yani?

oda verdi mücadele oda yanımda olmaya çalıştığı zamanlr oldu
çok arada kaldı ama
aile baskısıda var tabi napsın... ben bunca şeye aciz olduğum için değil sevgime inandığım için katlandım cünkü biliyorum sevgi varsa bir şeyin içinde er yada geç gün yüzüne çıkıp kazanan taraf o oluyo.. garantisi yok birgün gidebilir birgün bitebilir birgün benim hayallerimi kurduğum soyada başkasıda sahip olabilir kader kısmet der geçerim... ama şunu biliyorum beni unutamaz...!!! ben zaten ondan sonraki kapıları kapadım yaş 30.. olmasın ya... başkası olmasın cidden...

konunuda maf ettim hakkını helal et :)

Aslında her ilişkide bi sınav olur ya sizin sınavınızda budur belkii :) Kimse 4/4lük değil ki canımm kaldı ki Onur'u senelerdir tanıyosun
değiştim dediğinde gerçekten değişip değişemiceğinide en iyi sen anlarsınn :)

Bizde eşimle sorunlar yaşadık evlenmeden önceydi dayanamadım ayrıldım düğüne 2 ay kala hemde ( normalde 22 Eylül 2011 de düğünümüz olucaktı yani ) tam 45 gün boyunca hergün aradı değişicem dedi söz verdi şimdi diyorum ki iyiki o 45 gün ayrı kalmışım yoksa değişmezdi yani :KK16:

Her şer'de bi hayır vardır canım birazda böle düşünsek fena olmaz :) Onur düşmanı olduk görsek boğazına falan yapışırız yani mazallah :KK1:
ben işte şu an o senin 45 günlük dönemindeki gibiyim belki bu da benim sınavımdır diyorum, o yüzden bekleyip izliyorum, onu gördüğümde içimden bi ses sarıl diyo ama öbür taraftan manyak mısın nereye sarılıyosun kime sarılıyosun olmaz diyo. yani benim içimden duyduğum tek ses ''sarıl kızım aysu'' olmadıkca ben bu adama sarılamıyorum. içimdeki tek ses''olmaz'' diyene kadar da tamamen gidemiyorum. tabi o bunu bilmiyo. ona kalırsa çoktan bitirdim ama uzatmaları oynuyorum sanıyo. kan tükürsem de kızılcık serbeti içtim diyenlerdenim ben.

bebek alındı evet mecburdum... 22 yaşındaydım zaten o sorumluluğu alamazdım alırdım sorumluluğuda o sorumluluğu alabilmek için herkesin olgun olması lazım ama kücük kıaymet kopucaktı duyulunca birde aileler benim aile zaten aşiret sağ çıkamazdım mecburdum yani... :KK43:( yok bekarız evlilik bana onla uzak....!!!!

sana da kıyamam ama ya.. kızım ne zor günler geçirmişsin sen ya Allah vermiş sabrını dayanmışsın bravo.

ama anlamadığım yerler var parça parça anlattın, asla evlilik olmaz diyosun ama kopmamışsınız da berabersiniz yani su an dimi? yanlışsam düzelt canım kafam durdu

ben işte şu an o senin 45 günlük dönemindeki gibiyim belki bu da benim sınavımdır diyorum, o yüzden bekleyip izliyorum, onu gördüğümde içimden bi ses sarıl diyo ama öbür taraftan manyak mısın nereye sarılıyosun kime sarılıyosun olmaz diyo. yani benim içimden duyduğum tek ses ''sarıl kızım aysu'' olmadıkca ben bu adama sarılamıyorum. içimdeki tek ses''olmaz'' diyene kadar da tamamen gidemiyorum. tabi o bunu bilmiyo. ona kalırsa çoktan bitirdim ama uzatmaları oynuyorum sanıyo. kan tükürsem de kızılcık serbeti içtim diyenlerdenim ben.

sana da kıyamam ama ya.. kızım ne zor günler geçirmişsin sen ya Allah vermiş sabrını dayanmışsın bravo.

ama anlamadığım yerler var parça parça anlattın, asla evlilik olmaz diyosun ama kopmamışsınız da berabersiniz yani su an dimi? yanlışsam düzelt canım kafam durdu

beraberiz şuan evet o aralıklı ayrılıklardan sonra ayrılmadığımız bir 7 ayımız var ilginç :))
aile yapılarımız denk değil bizimkiler biraz enteresan ben kalkıpta seviyorum diyemiyorum korkuyorum bi zarar gelicek diye benim aileden sorunlardan yani...

bende aslında bi hikaye daha vardı ama onu burda anlatamam işte, onur'la yeni başladığımız ilk günler ortaya çıkan, beynimi kemiren bi hikaye, hatta deşifre oldum diye sırf onu anlatıp kızların duasını almak için başka hesap açıp anlattım, kızlara da söyledim tabi durumu, kendi hesabım mrsfreesia ama o deşifre olmuş olabilir o yüzden burdan anlatıyorum diye 11 mayıs 2013te düğünü olacak olan eski 3 senelik birlikte olduğum , ve ayrılmamızdan sonra 4 sene geçmesine rağmen hala beni arayan eski sevgilimle ilgili konu. onun bana olan aşkı onur'u filan sollar ama olmadı bitti. onur'da biliyo bahsettim o yüzden görme ihtimaline rağmen su an yazabiliyorum buraya ama detayına giremem.

zaten o karışıklık çözüldü, onur'la başlayınca onur'a alışınca, çivi çviyi söker hesabı karışıklık karışıklığı çözdü :KK1:

bi de o konuyu açtığımda öyle bir anlatmışım ki okumazsınız yani o kadar uzun:)

Benim arkadaşım 11 sene sonra evlendi, bir kaç ay önce... biz bayanlar evlenmek için oluruz biriyle umulur ki onlar da öyle olsun..

Aysuu sen benim kaybolan kardeşim olabilirmisin acaba :KK1: Şu yazdığını ben yazsam ancak bu kadar aynı cümleleri kurardım yanii.
Aynen 45 gün ağladı ciddi ciddi hemde annesi,babası diğer akrabaları hergün bizdelerdi nerdeyse o derece kötü durumdaydı yani hatta benim eşim titizdir o 45 günün sonunda ilk görüşmemizde iyice triplere girmiş benim bile üstümdeki iplik vs. şeyleri topluyodu çocuğu insanlığından çıkarıp maymunluğa itmişim resmen töbe töbee :KK1::KK1:

Ama o zaman bile hiç taviz vermemiştim hatta hala söyler sen çok vicdansızsın diye:26: ki alakası yok yani içim içimi yesede dışarıdan hiç bi zaman belli etmedim :) En iyiside bu bence :)

e kızım nolucak sizin durumunuz ? sonu olmayan bi yola girmişsin yarını düşünmeden yaşıyosun farkındasın dimi?

benim konu bi sekilde hallolur seninki daha sıkıntılıymış
beraberiz şuan evet o aralıklı ayrılıklardan sonra ayrılmadığımız bir 7 ayımız var ilginç :))
aile yapılarımız denk değil bizimkiler biraz enteresan ben kalkıpta seviyorum diyemiyorum korkuyorum bi zarar gelicek diye benim aileden sorunlardan yani...

bende aslında bi hikaye daha vardı ama onu burda anlatamam işte, onur'la yeni başladığımız ilk günler ortaya çıkan, beynimi kemiren bi hikaye, hatta deşifre oldum diye sırf onu anlatıp kızların duasını almak için başka hesap açıp anlattım, kızlara da söyledim tabi durumu, kendi hesabım mrsfreesia ama o deşifre olmuş olabilir o yüzden burdan anlatıyorum diye 11 mayıs 2013te düğünü olacak olan eski 3 senelik birlikte olduğum , ve ayrılmamızdan sonra 4 sene geçmesine rağmen hala beni arayan eski sevgilimle ilgili konu. onun bana olan aşkı onur'u filan sollar ama olmadı bitti. onur'da biliyo bahsettim o yüzden görme ihtimaline rağmen su an yazabiliyorum buraya ama detayına giremem.

zaten o karışıklık çözüldü, onur'la başlayınca onur'a alışınca, çivi çviyi söker hesabı karışıklık karışıklığı çözdü :KK1:

bi de o konuyu açtığımda öyle bir anlatmışım ki okumazsınız yani o kadar uzun:)

Sen özelden msj gönder ( Tabi istersen canım ) yarın okurum artık minicik yazılar yüzünden kör olucaz bu genç yaşta :KK1:

Aysuu sen benim kaybolan kardeşim olabilirmisin acaba :KK1: Şu yazdığını ben yazsam ancak bu kadar aynı cümleleri kurardım yanii.
Aynen 45 gün ağladı ciddi ciddi hemde annesi,babası diğer akrabaları hergün bizdelerdi nerdeyse o derece kötü durumdaydı yani hatta benim eşim titizdir o 45 günün sonunda ilk görüşmemizde iyice triplere girmiş benim bile üstümdeki iplik vs. şeyleri topluyodu çocuğu insanlığından çıkarıp maymunluğa itmişim resmen töbe töbee :KK1::KK1:

Ama o zaman bile hiç taviz vermemiştim hatta hala söyler sen çok vicdansızsın diye:26: ki alakası yok yani içim içimi yesede dışarıdan hiç bi zaman belli etmedim :) En iyiside bu bence :)
Sormak istemiyorum ama tutamadım kendimi, eşinin kabahati neydi?

ay bide kardeş çıkıyomuşuz tam yeşilçam :KK1: bi o eksik su an yani her tüürlü entrikamız var maşallah :)))

yani çok klişedir ama bi o kadar da doğrudur, bırakıcaksın dönerse senindir dönmezse hiç olmamıştır. bu yaptığımız tam olarak bu işte. çünkü o durumda yapılması gereken tek sey ayrılmaktır, gelişen sürecte ya iyi ki ayrılmışım dersin, ya iyi ki ayrılmışım dersin:) başka secenek yok. iki türlü de ayrıldığın için kazanırsın. cünkü barışmanın imkansız olmasına rağmen bu adam haftalarca günlerce vazgeçmiyosa, sen olmadığın için yaşayamadığını laflarla değil bizzat hastalıklı ruh haliyle belli ediyosa ve sen artık yüreğinle bu bedeli ödediğine inanıyosan devam edersin 1 şans daha verip iyi ki ayrılmışım dersin çünkü vicdanını temizlemiştir. ama iki gün uğrasıp 3.gün yola devam ederse, yine iyiki ayrılmışım ne mal olduğunu öğrendim yanlıştan döndüm diye sevinirsin.

isteyen kezban desin bu oyunun kuralı budur:) bak ne güzel sen kazanmışsın aşk kazanmış adam senin nasıl güçlü olduğuna bizzat şahit olup inanmış.

ben demin bahsettiğim 3 senelik ilişkide neler yaşadım, sadakatsizliğin s sini yaşatmadı başka sebeplerden ayrıldığımızda telefonu açmazdım, adam istanbuldan kalkar gelirdi beni bursa kodlu no dan arar, telefonu açmamı sağlar benle konusur geri dönerdi. o benim hayatımın en büyük tecrübesidir, seven bi adamın isteynce neler yapabileceğini ben ondan öğrendim

X