aldatma değil de ne bu yani?

aynen oyunun kuruları bu... herkesin taktiğide bu :))
bursaya gelip bursa nosundan aramasıda ayrı bir delilik helal olsun

Sormak istemiyorum ama tutamadım kendimi, eşinin kabahati neydi?

Sor canım niye tutuyosun zaten kendini :) Aşırı , hastalık derecesinde kıskançtı 2 yıl tahammül edebildim farklı bi kişilikte yaşamaya :)
İş ciddiyete binince insan sorgulamaya başlıyo ömür boyu istemediğin bi kişilikte yaşayabilirmiyim acaba diye. Benim cvbım hayır oldu çünkü ben kısıtlanmaya gelemem karakterimi biliyorum gerçi kısıtlanma derken her gece barda eller havaya bi tipde deilim makul ölçülerdeyim yani :)
Ailemede anlattım onların onayıyla birlikte attım nişanı.. Kıyafetten, attığım adıma kadar karışırdı off o zamanları düşünmeye bile tahammülüm yok sanırım :) En son tamam sen yanımda ol ne istersen yap dedi Ama o ayrılık çok iyi geldi bize şimdi o sorunlarımızdan eser yok çok şükür :)

Burcu da oğlaktır muhtemelen :)

Aynen öyle canımm umarım sizin içinde bu ayrılık hayırlı olur. Dediğin gibi o dönem kaybedicek bişeyinde olmuyo zaten adamda seviyo sa ki ben bundan emin olmasam belki bu kadar kolay ayrılamazdım, çektirmezdim biliyodum barışıcağımızı ama ona hiç belli etmedim huzurumuz için bu gerekliydi çünkü :) hı gerçi değişmese barışmazdım orası kesin ama beni kaybetmeyi göze alamıcağını biliyodum desem daha doğru olur herhalde :)

Bi telefon açmıyosun diye ta İstanbuldan gelen biriyle ne oldu da bu duruma geldiniz merak ettim açıkcası?

dertlendim çıkamadım kiiiiiiii

yengecin dengesizliği
başagın titizliği
akrebin kısıtlaması

ondan 3 seceneli teori kullandım :)

Biz 2 manyak evde en ufak bi dağınıklıkta birbirimize laf atıyoruz tahammülümüz yok ama tespitler güzelmiş uykun olmasa sen burcunu bulurdun kesin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…