aldatma değil de ne bu yani?

bizim ailede genetik herhalde aldatılmak anasını satayım bütün yanlış adamlar bize denk gelmiş, ama kadınların hepsi amazon:) annem teyzem kuzenim.

kuzenin aldatılma macerasını anlatayım, hep ben hep ben sıkılmayın:)

1 senelik sevgilisi, çocuk tapıyo bizim kıza, onur'dan beter köpeği olmuş o derece, bizimki de seviyo ama çocuk daha cok deli divane. Allah'ın sevgili kuluyuz herhalde, facebookta bi yerde bunun sevgilisini görüyorum ben tesadüfen bi grupta bi kıza yorum yapmış, bizimkinin facebook hesabı yok. begendim bunun yorumunu ben, çook zaman önce bi kez karşılaşmıştık bakalım hatırlıcak mı diye, hem de seni gördüm imajı vereyim diye.

bu salak tanımadı tabi, salak cünkü. mesaj ve ekleme talebi geldi saniyesine. hemen kuzenimi aradım anlattım, o da benim kafadan. tamam dedi sakın renk verme hemen ekle. ekledim. başladı bu yavşamaya, bizimkine anlatıyorum böyle böyle. aysu sana bırakıyorum sen bilirsin ne yapacağını konuştur ben gelene kadar dedi neyse biz bi süre konuştuk bi kaç gün bu telefon numarasını verdi, ama nasıl yazılmak herifle ilk defa karsılassam abayı yaktı derim o derece. bi rock festivaline gidecekmş iki bilet aldım diye beni davet etmeler filan, ben de merve moda girdim tabi her yola okay veriyorum adam da buldu merve'yi götürmeye calısıyo

kuzen de bitirdi tabi artık rol yapıyo aşkım maşkım diye, zirveyi bekliyo yani öyle bi bitsin ki beynine kazınsın, tam napsak napsak derken msnde kamera açalım mı dedi bu salak düştü tuzağa, biizim manyağın gözü bi döndü tamam dedi tamam de, lan napıcaksın dememe kalmadı anladım zaten, önce cocuğun kamera açıldı giyinmiş süslenmiş nasıl heyecanla bekliyo gözleri parlıyo pisliğin, kamera açıkken kuzen aradı bunu napıyosun aşkım filan salak da nasıl korkuyo kuzenim de çok baskın bi karakterdir, salak herif hemen kalktı kameranın karsısından ses acık cünkü merve duymasın. diğer odaya girdi ben sandım bi an saygı duruşuna gecip öyle konusacak napim sevgilim ark var film izliyoruz bıdı bıdı, kapattı telefonu sıra bizim kamerada bizimki oturdu başına bi güzel kamera açıldı sesli görüntü pis pis gülerek cenk s...tir git canım dedi el salladı kapattı nasıl gülüyoruz ama. yani o an bi zafer kazanmışız gibi bi özgüven.
ağlamak zırlamak filan yok, kenarından dönülmüş bi yanlış var olaya bakış açımız bu.

o dönem üniye gidiyodu bizm kız başka sehirde, sınav dönemi yine terminale gidiyo ama hiç konusmuyolar cocuğun haberi yok ne zaman gideceğinden, bi gitmiş boydan boya bi pankart .... affet beni çok seviyorum cadır kurmuş oraya ne zman geleceği belli değil ya, her yere mum yakmış salak , yanına da gitar calan bi kaç arkadaşını almış bütün terminal orda herkes bunlara bakıyo kameramanlar filan eksik yani. durdum durdum bi baktım şöyle acıyarak diyo çok salaksın cenk dedim diyo, sonra da hiç bakmadım binmiş otobüse g.t gibi kalmış rezil olmuş salak o kalabalığa:))

bizim onur'un da tek numarası ağlaması, yalvarması dil dökmesi evin önünde nöbet tutması

Son düzenleyen: Moderatör:
bu olay aldatılma demiyorum yanlış anlaşılmasın aldatılma tabikide
ama çok büyük birşey değil
aldatmanın büyüğü küçüğü olmazda
aşılmıycak bir sorun değil arada sevgi varsa
gelecek görüyorsa onurda 4 5 ayda belli eder kendini zaten yürüsünler gitsinler...

şimdi kafada rahat değil
ya pişman olursam
ya düzelirse
niye şans vermedim
niye söyle
niye böyle
diye sorgulayacagına yaşa gör net olsun... !!! süründürme politakası uyguluyorsun iyi güzelde belki sözcüğü eklemesin bu politakaya yarın birgün...!!!

ya ben size anlatsam ben 7 yıl nelerrrrrrrr yaşadım sonuç... aşk kazandı..!!!
dene kardeşim ne çıkar mücadele et ne çıkarrrr ????

Aynen öyle canım ama işte o kadar şey görüp okuyunca insan ister istemez
her hareketinin altında da bişiler arıyo. Tabi ki çok seven insan değişebilir ona bi şüphem yok
ama ben kızımız açısından düşünüyorum :) Malum kendisinin karakteri az çok ortada
ilerde sorun yaşamaması için her ayrıntıyı değerlendiriyoruz kendi fikirlerimiz doğrultusunda :)
Bazen abarttığımız oluyu ama Abartmak bizim işimiz

kuzenin karşılaştığı erkek tipi genel erkek... :))) genel öküz...
iyice kazınmış ki beynine seranat moduna geçmiş dallama... iyi olmuş...

ulen sanki yoluna gül dökse şu tavrından vazgecicende :)))

Allahım senin hikayeleri geçtim sizin aileden 12 ciltlik kitap olur vallahi Ama süper ya okurken sanki ben intikam aldım o derece keyifliydi yanii

onurun kapasitesi bu....!!!
bundan daha büyük bir aldatması çıkmaz
adamdaki kapasiteyi gördük cünkü

anamm nicegirl den beklenmeyen cümleler benim içimdeki ses bekle kızım sen daha diyo. yani aslında çok net kesip atmıştım ama zamanında ben de bu adama biraz çektirdim, yani benim hayatımda biri vardı o bana aşık olduğunda bitmek üzere bi ilişkiydi o dönem çok acı cekmişti o ne gidebiliyodu ne kalabiliyodu, bi ara ayrılmıştık o dönemki sevgilimden onur'la da arkadaşca görüşüyoduk ortak arkadaşlarımız vardı, o o dönem biraz ümitlendi ve sonra biz tekrar barıştık sevgilimle, onur yıkılmıştı, yani benim su anda iletişimi bıcak gibi kesemeyişim aslında biraz da bundan, çok sabretti çok emek verdi kendi emeğini yaktı, aslında en cok kendine yaptı
barışsın diyor yahu :)))

Oh maşallah bide fake hesap mı açmış :26: Sizin son durum ne peki yeni bi olay mı bu? tam bilmiyorum canım o yüzden kusuruma bakma :)

benimki 7 yıllık süren bir ilişki canım ama çok mücadele ettim ben kimsede yoktu yanımda Allahtan başka... :) buldum bir şekilde cünkü çok iyi tanıyorum... !!!

benim aşk denen olguya saygım o kadar fazladır ki... yıllardır hasretini çok çekmekten
bir şekilde ara yaparım o ilişkiye inanıyorsam
karşılıklı çektirmişsiniz ne sen ne onur az değilsiniz...
kim kafası arkada yaşıyo aysu ???
herkes atıyo arkaya bakıyor önüne
ben 30 senelik geçmişimi şuan arkaya baka baka devam etsem nefes alamam yahu...
onun için bazen affetmek bazen geriye atmak en iyisidir gururununa edem... gururlu oldukda noldu

ben sizi yerim yaa nasıl tatlı hatunlarsınız hepiniz, buraya her detayı yazıyorum kızlar atladığım hiçbi sey yok cünkü ne kadar yaşarsan yaşa içinde göremediğin seyler oluyo, o yüzden fikiirleriniz çok değerli, yani affetme diyeni de, bence affet diyenin fikrini de enine bıoyuna düşünüyorum, cünkü bizimki öyle ergen çıkması gibi bi ilişki değil biz baya evlilik planı yapıyoduk ailesi filan biliyo annesi resmen seneye düğünü yapalım filan diye düşünüyo kendi söyledi bana kadın, bu kadar didiklemem bundandır, şu olay olmasaydı onur kesinlikle evlenmeyi düşündüğüm adamdı

karşılıklı emek varsa ki kendin diyorsun var
izin ver...
ve mutlu olursan şayet
banada dua et... :)))
ben hislerime çokkkk güvenirim yumuşa artık...

onurla düzeltme şansın varken
ilerde birgün başka bir adamla güvensiz şüpheyle tedirgin bir adım atman neden.. ??? sağlıksız olucak bu...

konu dışı olur banlanırız diye korkumdan sormadım ama dayanamıcam noldu peki şimdi beraber misiniz? ayrıldınız mı?

kız sen de konu açsana anlat bi oraya bi buraya yazalım :)) merak ettim hikayeyi
benimki 7 yıllık süren bir ilişki canım ama çok mücadele ettim ben kimsede yoktu yanımda Allahtan başka... :) buldum bir şekilde cünkü çok iyi tanıyorum... !!!

Aynen öyle canımm tamam muhakkak sende emek vermişsindir ama o senelerini yaktı. Onun açısından baya baya zor bi durum ki hergün kapına gelmesinden de anlaşılıyo. Yaptığı hatanın farkında yani :)

Amaaaa farkında olması bu aldatma teşebbüsünü de değiştirmiyo malesef.. Buarada sürekli onuru yargılıyoruz ama aynı durumu ben yaşasaydım tepkim yine aynı olurdu ki yaşamıyacağımızın garantisi de yok :) Yine de daha beterlerinden Allah korusun :)

konu dışı olur banlanırız diye korkumdan sormadım ama dayanamıcam noldu peki şimdi beraber misiniz? ayrıldınız mı?

kız sen de konu açsana anlat bi oraya bi buraya yazalım :)) merak ettim hikayeyi

şuan birlikteyiz ve biz 7 senede 50 defa ayrıldık... nette tanıştık ve ben ünv tercihimi istanbul yaptım istanbul mezunuyum yani.. nasıl gözü karalık ama ??? devamı içler acısı...!!!!

Aynı düşünceler içerisindeyizz :) Yeni bi konu açmanın zamanı geldi gibi :)

yalnız şu flower_79 olayı da ayrı mesele, bugün zarf attım onur a dedim yine girmiş flower yani girmişsin dedim, tam nick vermiyorum o değilse gelir burda aratır flower_79 diye bilmiyosa da o sayede öğrenmiş olur herseyii:) dedi nasıl girmiş ya ne zaman girmiş dedi. noldu bi panikledin başkası da mı biliyo şifreni, ben girmedim ki nasıl gördün havası yarattın su an resmen dedim yaa aysu allah belamı versin ben değilim filan dedi.

ay kızlar paranoyak oluyorum galiba ben ama cidden çok şüpheli bütün gece nicegirlle muhatap olmasına rağmen kalkmış bana ekleme yollamış, cünkü bilgilerim gizli ekleyince görebileceğini düşündü bence ah bi daha gelse o

yurtta kalıyordum tabi
bizim yurt müdürü kıldı ve ben yaz okuluna kaldım ve senedim bitmişti bir kaç haklı cümlemden sonra beni kapı önüne koydu
yurt bulamadım cünkü herkes tatildeydi bende bunlarda kaldım zaten tanışmıştık artık neyse sonra buldum yurdu :)) memleketime dönmek üzereydim ve final sınavında hamile oldugumu ögrendim içim temiz cünkü... kokrtum kimse yoktu yanımda yaşta 22 falan kardeşimi aradım dedim böle böle.. evleniyorum ben dedim ben evlencem ha benim evlenmem zaten mucize.. babam hasta annem hasta bir evin en ufak en sevilen evladı kan çıkmasından korktum... annem duydu bacım söylemiş annemde bir şekilde hallediceksin bunu dedi.. hallettim... devamıda var uzun benimki yaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…