aldatma değil de ne bu yani?

ben babasız büyüdüm annemle babam ayrı babamı kücüklüğümü saymıyorum, kendimi bildim bileli toplasanız 7-8 kere gördüm, o yüüzden bi erkeğin kanatları altında olmadan yaşamayı cocukluğumdan beri çok iyi öğrendim.

bi erkeğe ihtiyacım yok, abim dışında hiçbir erkeğe ihtiyacım yok. hiçbir erkeğe vazgeçilmez olduğunu hissettirmem, asla sensiz yaşayamam demem.

beni unutup hemen birini sevebilecek misin diyo onur mesela, severim neden sevemiyim diyorum, hayata mı küsücem, Allah beni bi adama olan aşkım yüzünden yaşamaktan soğumam için mi yarattı? hiç kimsem kalmasa yanımda Allah' sığınırım bi adama boyun eğmektense.

olay tamamen bakış açısı kızlar. ha böyle olunca asla aldatılmıyo musunuz gördüğünüz gibi hayır böyle de aldatılıyosunuz, madem bu neredeyse kaçınılmaz son, en azından dimdik yürürüm.
ne yalan söyliyim sizin gibi bi duruş içinde olabilmeyi isterdim helal olsun...

Son düzenleyen: Moderatör:
Psiko onur :KK53: geçen gün mervenin düğününü basıyodu şimdide doktorun hipokrat yeminini bozdurucak :KK4:

Ayy bide niye okuyosun diye atar yapıyo şuna bak sen yaa :) Onurcuk sen daha eski sevgilini tanıyamamışsın yahu :26: ki senin zekanı hiç hesaba katmadığıda ortada :KK34:

Psiko onur :KK53: geçen gün mervenin düğününü basıyodu şimdide doktorun hipokrat yeminini bozdurucak :KK4:

Ayy bide niye okuyosun diye atar yapıyo şuna bak sen yaa :) Onurcuk sen daha eski sevgilini tanıyamamışsın yahu :26: ki senin zekanı hiç hesaba katmadığıda ortada :KK34:

madama adam toparlamaya çalışıyor işte
bence barışsın
içimdeki ses öyle diyor

Ben: Sana da mahcup oldum çok diyosun
- Ben: Sana çok güzel olduğunu söylemem, dugunu basarim demem asıldigimi gösterirmis
- Ben: Öyle diyo. ''aslında öyle değil yani o öyle diyo'' yoksa ne kadar normal seyler bunlar
- Onur: Kapat konuyu bunları konuşarak zaten unutturamayız

Çakala bak yaa, inkar da etmiyo, açıklama zahmeti bile yok. Unut da unut ! Neyi unuttuncan gerçeği mi?

Bu arada dün 4 de yattım sabaha kadar rüyamda onur onur onur ... öffffff :)

karşılıklı sevgi varsa
ki var
rabbim birbirlerine yazmışsa elinde sonunda olmucakmı olcak
ağız dilde bağlanır zaten
baksana aysunun zaten ağız dil kafa bağlı... :)))

Ben: Sana da mahcup oldum çok diyosun
- Ben: Sana çok güzel olduğunu söylemem, dugunu basarim demem asıldigimi gösterirmis
- Ben: Öyle diyo. ''aslında öyle değil yani o öyle diyo'' yoksa ne kadar normal seyler bunlar
- Onur: Kapat konuyu bunları konuşarak zaten unutturamayız

Çakala bak yaa, inkar da etmiyo, açıklama zahmeti bile yok. Unut da unut ! Neyi unuttuncan gerçeği mi?

Bu arada dün 4 de yattım sabaha kadar rüyamda onur onur onur ... öffffff :)

ahahahah onur rüyalarımızı eyyykeyiii oldu
aynı konuyu baştan konuşmak emcik pilavı gibi bunlara ne kazandırcak allah aşkına
tabikide unut diycek zaten o açıklamayı yapmıştı
aysunun sadece iki üç sorması gereken detayları var
kadın aklı normalllllllllllllll

ben babasız büyüdüm annemle babam ayrı babamı kücüklüğümü saymıyorum, kendimi bildim bileli toplasanız 7-8 kere gördüm, o yüüzden bi erkeğin kanatları altında olmadan yaşamayı cocukluğumdan beri çok iyi öğrendim.

bi erkeğe ihtiyacım yok, abim dışında hiçbir erkeğe ihtiyacım yok. hiçbir erkeğe vazgeçilmez olduğunu hissettirmem, asla sensiz yaşayamam demem.

beni unutup hemen birini sevebilecek misin diyo onur mesela, severim neden sevemiyim diyorum, hayata mı küsücem, Allah beni bi adama olan aşkım yüzünden yaşamaktan soğumam için mi yarattı? hiç kimsem kalmasa yanımda Allah' sığınırım bi adama boyun eğmektense.

olay tamamen bakış açısı kızlar. ha böyle olunca asla aldatılmıyo musunuz gördüğünüz gibi hayır böyle de aldatılıyosunuz, madem bu neredeyse kaçınılmaz son, en azından dimdik yürürüm.

helal olsun canım sana bencede erkeksizde güzel bu hayat ama doğru erkekle bir başka güzel behhhhhhh

ahahahah onur rüyalarımızı eyyykeyiii oldu
aynı konuyu baştan konuşmak emcik pilavı gibi bunlara ne kazandırcak allah aşkına
tabikide unut diycek zaten o açıklamayı yapmıştı
aysunun sadece iki üç sorması gereken detayları var
kadın aklı normalllllllllllllll
Ben o açıklamayı bilmiyorum, aysu da bilse yine sormaz ki demek ki mantıklı açıklama getirmiyo. Benim kafama yatmadı söyliyim...

Şaşkınlıktan cümle bile kuramamışım :KK1:

bende yaşadım madama adam düzelcem diyosa düzelir ciddiyim...
kaybetme korkusu varsa bunu yapacaktır
denesin görsün 1 ay yaa ne çıkar...
tedbirli denesin işte
seviyo belli
kendini üzüyo kaç gündür ne gerek var
belki onur ikinci istisna olucak
bizdede hata var genel olarak düşman kesiliyoruz direk

benıde gececi neşet yapıcaksınız bea yatıyorum ben haydiiii iyi geceler hatunlar o degılde ben görürsem rüyamda yandım ben sevgilim inanmazda :)

Ben o açıklamayı bilmiyorum, aysu da bilse yine sormaz ki demek ki mantıklı açıklama getirmiyo. Benim kafama yatmadı söyliyim...

bu olayın mantıklı bir açıklaması olabilirmi ??? olay baştan aşağıya mantıksız zaten canımcım
kelimelere takılıp detaycılığın ne anlamı var şimdi böyle daha çok üzülür insan sürekli sorgulayarak
sohbet gelimi söylemiş sözde iltifat... pehhhh

Hayranım böyle sağlam karakterli bayanlara :) Zaten kanım kaynamıştı sana muhabbetin çok güzel ayaklarının üzerinde durabilmen kimseye muhtaç olmadan yaşayabilmen ayrı güzel :) Ne yalan söyliyim aynen bende böyle düşünüyorumm canım. :KK9::KK9:

bu olayın mantıklı bir açıklaması olabilirmi ??? olay baştan aşağıya mantıksız zaten canımcım
kelimelere takılıp detaycılığın ne anlamı var şimdi böyle daha çok üzülür insan sürekli sorgulayarak
sohbet gelimi söylemiş sözde iltifat... pehhhh
Doğru söze ne hacet :)
Balık baştan kokar

X