aldatma değil de ne bu yani?

ay hadi aç bi konu da anlat, onur'la ilgili yeni gelişme oldukca da burdan takip ederiz, konu içinde başka konu olunca kilitliyolar cünkü.

hadi biz sana gelelim iade-i topic e :KK1:
şuan birlikteyiz ve biz 7 senede 50 defa ayrıldık... nette tanıştık ve ben ünv tercihimi istanbul yaptım istanbul mezunuyum yani.. nasıl gözü karalık ama ??? devamı içler acısı...!!!!

ben hastanede anneside hastanede kadın anjo oldu stent takıldı ve herkes bana düşman o bana deli gibi aşık olan adam başladı fake hesap açmalara buldum bir şekilde ama yılmadım onun ailesinden kaç kişi varsa tanıdıgım herkes düşman kesildi ama ben zorla o adamı yataga atmadım.. taciz yok tecavüz yok.. üzerine kalmak yok benimle evlenceksin demek yok... paşa paşa cektim günahımı.. ve o masada ufak bir el titremesiyle morgada gidebilirdim cünkü hiçbir operasyon hafife alınamaz... 15 temmuzda babamı kaybettim 17 temmuzda onun dogum günü o kardesiyle yemek yemege cıktı ben kırıldım ama yılmadım...

kızlar toplanın hadi nicegirle gidiyoruz :KK1: detayları orda anlat cok merak ettim senin hikaye de film gibiymiş anacım. hadi aç konu da anlat gözünü seveyim
yurtta kalıyordum tabi
bizim yurt müdürü kıldı ve ben yaz okuluna kaldım ve senedim bitmişti bir kaç haklı cümlemden sonra beni kapı önüne koydu
yurt bulamadım cünkü herkes tatildeydi bende bunlarda kaldım zaten tanışmıştık artık neyse sonra buldum yurdu :)) memleketime dönmek üzereydim ve final sınavında hamile oldugumu ögrendim içim temiz cünkü... kokrtum kimse yoktu yanımda yaşta 22 falan kardeşimi aradım dedim böle böle.. evleniyorum ben dedim ben evlencem ha benim evlenmem zaten mucize.. babam hasta annem hasta bir evin en ufak en sevilen evladı kan çıkmasından korktum... annem duydu bacım söylemiş annemde bir şekilde hallediceksin bunu dedi.. hallettim... devamıda var uzun benimki yaaaa

ben sizi yerim yaa nasıl tatlı hatunlarsınız hepiniz, buraya her detayı yazıyorum kızlar atladığım hiçbi sey yok cünkü ne kadar yaşarsan yaşa içinde göremediğin seyler oluyo, o yüzden fikiirleriniz çok değerli, yani affetme diyeni de, bence affet diyenin fikrini de enine bıoyuna düşünüyorum, cünkü bizimki öyle ergen çıkması gibi bi ilişki değil biz baya evlilik planı yapıyoduk ailesi filan biliyo annesi resmen seneye düğünü yapalım filan diye düşünüyo kendi söyledi bana kadın, bu kadar didiklemem bundandır, şu olay olmasaydı onur kesinlikle evlenmeyi düşündüğüm adamdı

Aslında her ilişkide bi sınav olur ya sizin sınavınızda budur belkii :) Kimse 4/4lük değil ki canımm kaldı ki Onur'u senelerdir tanıyosun
değiştim dediğinde gerçekten değişip değişemiceğinide en iyi sen anlarsınn :)

Bizde eşimle sorunlar yaşadık evlenmeden önceydi dayanamadım ayrıldım düğüne 2 ay kala hemde ( normalde 22 Eylül 2011 de düğünümüz olucaktı yani ) tam 45 gün boyunca hergün aradı değişicem dedi söz verdi şimdi diyorum ki iyiki o 45 gün ayrı kalmışım yoksa değişmezdi yani :KK16:

Her şer'de bi hayır vardır canım birazda böle düşünsek fena olmaz :) Onur düşmanı olduk görsek boğazına falan yapışırız yani mazallah :KK1:

konu açamam bacım cünkü ben sorunlarımı hallettim sadece konu değişsin diye anlatıyorum... hem biri görür neme lazım.. baştan sarmasın... kapanmaz ya senin konun merak etme

Bi dk yaa, ben anlamadım :KK43: sen topik acsana yarın nicegirl
Şu an kafam da çalışmıyor zaten..

ağır yaşadım yani... ona güvenmemeyi bırak kendime özgüvenim gitti ben daha yeni topluyorum kendimi.. ama şükür düzeldi ya cidden 7 ay oldu 7 ayda bana bitti diyen adama ben bitti diyorum şuan ama bitmiyor.. fake falan tırı vırı onca seyden sonra o kadaar doygun bir adam varki karşımda ben bile şaşıyorum...

kuzum gören olsa mesajlarından da görür. benim gibi ol rahat ol adıma kadar verdim kimden korkucam benim gibi mailden deşifre olmadıysan kimse bulamaz. siz şimdi evli misiniz ben de anlamadım? bebek alınmış sanırım?
konu açamam bacım cünkü ben sorunlarımı hallettim sadece konu değişsin diye anlatıyorum... hem biri görür neme lazım.. baştan sarmasın... kapanmaz ya senin konun merak etme

7 ayda hiç tedbiri bırakmadım tabi o kadar yokladım ki... o kadar guvensiz oldugumu gösterdim ki ve dedim zaten sana bir daha teslim olmuycam... oda artık öküz değil anladı benim kadar delice seven birini bulamıycagını... şükür bugünlerimede ya.. her şeyin bedeli var zahmetsiz iş olmuyor onun için aysu bunlara istinaden söylüyorum kendimden pay biçerek içinde varsa kırıntı süpürme derim ben... benim kadarını yaşamazsın eminim

kuzum gören olsa mesajlarından da görür. benim gibi ol rahat ol adıma kadar verdim kimden korkucam benim gibi mailden deşifre olmadıysan kimse bulamaz. siz şimdi evli misiniz ben de anlamadım? bebek alınmış sanırım?

bebek alındı evet mecburdum... 22 yaşındaydım zaten o sorumluluğu alamazdım alırdım sorumluluğuda o sorumluluğu alabilmek için herkesin olgun olması lazım ama kücük kıaymet kopucaktı duyulunca birde aileler benim aile zaten aşiret sağ çıkamazdım mecburdum yani... :KK43:( yok bekarız evlilik bana onla uzak....!!!!

açmam ben topik mopik... ciddi açmam burayı biliyor zaten girer falan gene aklında canlanmasın adamın

10 satır yazmışsın ama sende kolay şeyler yaşamamışsın nicegirl. Ama sende yılmamışsın o da ayrı bi tebriği hakediyo gerçekten.
Şimdi bi sıkıntınız yok çok şükür emeklerinin karşılığını almışsın en azından canım

X