Aldatılıyorum

Annenizin yanına gidip atanana kadar önünüze çıkan işleri değerlendirseniz.
Avm olur market olur yaza atanana kadar, özelde iş bulana kadar.
Bir de bütün konuşmaların falan görsellerini alın, delil biriktirin.

Bir de bu arada cinsel bir şey yaşamamaya çalışın hamile kalabilirsiniz yanlışlıkla, ki cinsel hastalık bile kapabilirsiniz.
Konslarla mesajlaşan adam, gazinoda 10 dk da neler yapıyordur neler.
Yok ilişki yaşamıyor anca konuşuyor. Kanit birakmiyor ortada ben uygulamadan hangi numaralarla konustugunu goruyorum annemede şoyle gidemem o baskasiyla evli ve ben rahat olamiyorum. Tek basima kucuk bi eve cikma dusuncem var.

Yani atanana kadar bu duruma katlanacak mısınız. Siz her türlü işini yapacaksınız, o başka kadınlara gidecek. Siz de seyredeceksiniz. Annenizin yanına gidin, atanana kadar özelde bir işe girin. Böyle bir rezilliğe de seyirci kalmayın.
Annem baskasiyla evli. Ve onun yaninda inanki rahat edemem. Ekonomik özgürlüğüm yok. Suan ciksam bes parasizim. Plansiz hareket edemem. Atanamazsam bile özelde calisicam mutlaka

konsların kucağından kalkmayın adamla nasıl sevişebiliyorsunuz?
Zaten bu durum yeni olan bir durum yapmayacagim diyerek kandirdi. Ama ben yine yakaliyorum. Bitiricem insallah en kisa surede. Sadece ekonomik olarak gucsuzum onuda hallettim mi tamamdir. Atanmayi bekliyorum 2 hafta icinde tercihler olucak. O surede de yanasicak halim yok. Gecistiricem bisekilde

Kendinizi suçlamayı bırakın bi önce, kusur sizde değil kusur o adam olamadan size eş olmaya kalkışmış varlıkta. Kimler kimler aldatılıyor, çirkinler mi? Eksikler mi? Hayır. Karşılarındaki adamlar(!) şrfsiz, yediği kaba pislemekte beis görmeyen şükürsüz şuursuz tipler.

Bundan sonra dediğiniz gibi çizin yolunuzu, zararın neresinden dönerseniz kar. En baştan belliymiş aslında ama siz de "Her şeyi denedim olmadı" demeden göremeyecektiniz belki de, böyle olması gerekiyormuş. Kimse boşanalım diye evlenmez zaten ama böyle tiplerin de hayatımızı mahvetmelerine bile bile göz yummamak lazım, daha önünüze kimler çıkar. Çocuğunuzun olmaması da bir avantaj, dile kolay olumlu bakın demek ama, olumlu göreceğiniz noktalarınız da var sonrası için, ümitli olun lütfen.
Kesinlikle umudumu yitirmedim. Sırf bunlarin olabilecegini dusundugum icin en basindan korundum ve cocuk sahibi olmadım. Yasanacak cok sey vardi genclik bitti demeden buna bir dur demeliyim. Daha 24 yasindayim.

Zaten bu durum yeni olan bir durum yapmayacagim diyerek kandirdi. Ama ben yine yakaliyorum. Bitiricem insallah en kisa surede. Sadece ekonomik olarak gucsuzum onuda hallettim mi tamamdir. Atanmayi bekliyorum 2 hafta icinde tercihler olucak. O surede de yanasicak halim yok. Gecistiricem bisekilde

nasıl yeni? önceden de yapıyormuş. boşanma aşamasına gelip vazgeçmişsiniz. şimdi yine yapıyor.

Eşimle 1 buçuk senedir evliyiz. Severek evlendik. Okulum şehir dışındaydı ve beni 1 sene bekledi sonra gelir gelmez evlendik. Kendisi ve ailesi aşırı derecede muhafazakardir..Başlarda bir sıkıntı yoktu hersey guzeldi. Ama sonra ailesi sıkıntı yaratmaya basladı 2 gune bir görüsmemize ragmen hic görüşmüyoruz diye alttan alttan kocami işlediler. Oda bak gecen gunde bugunde gorustuk iste dedigimde beni hep kötü gördü. Her neyse dedim gecer bunlarda dertmi. Bunun üzerine daha neler yaşandı neler. Dedim olsun kocamla mutlu olalimda herseyi gormezden geldim. Daha sonra sosyal medyadan surekli kız aratmaya başladı eşim. Ben deli oldum Hani bi iliskisi olmasada surekli bakiyodu tartisiyorduk bu yuzden. Şuan kendini aşmış durumda sürekli arkadaşıyla beraber cumartesi ve benim bilmedigim günlerde gazinoya takılıyor. İçiyor geliyor. Sonra ertesi gün ordan tanıştığı konslarla mesajlaşıp konuşuyor. Aynı kişi degil yani kim olursa konuşuyo.Ve ben hep yakaladım.evliliğimiz inanılmaz sarsıldı boşanma davası açtık benim zorumla. Sonra bi şekilde allem etti kallem etti aileler girdi araya ve boşanmadık ama şuan hala gidiyor ve konuşuyor. Benim bildiğimden haberi yok. Banada inanilmaz güzel davranıyor. Konustuklari kisilerle kesinlikle hiç bir duygusal bağı yok ama konuşmak belli ki hosuna gidiyor. Bu durum tahmin edersiniz ki beni inanılmaz sarstı. Canım çok yanıyor :KK43: ağlamaktan göz kalmadı bende. İçim yanıyor. Çünkü onun hiçbir şeyini eksik etmeyen 4 4lük davranmaya calisan bir eşim. Öyle çirkin bir bayanda değilim. Bakımlı fiziği güzel süslenen, kocasına yemekler tatlılar yapan, işe gitmeden kiyafetlerini çorabina kadar koyan ütüsünü eksik etmeyen bir bayanım. Ama Allah kahretsin ki yaranamıyorum. Benim bi meslegim var insallah atanmayı bekliyorum olurda atanirsam ayrılıp kendi yolumu çizmeyi düşünüyorum. Olmazsa özele giricem. Bu sürece kadar evde kalmayi düşünüyorum. Çünkü annem babamda ayrı şuan tutunacak bi dalım yok. Annem saolsun bana destek oluyor benim icin kahroluyor ama oda bir yere kadar. Anlayacağınız çok zor bir durumdayım şuan.
İş bulana kadar çok yıpratma kendini yüz göz de olma kimseyle vermişsin zaten kararını boşa bak hayatına. Allah tan muhafakar bı aile. evli adamın diycemde o bile yetersiz kalicak akli başında bı adamın gazinoda işi ne ne pis işler bunlar ya sıkma canını kendini kurtarmaya bak. rabbim yolunu bahtını açık Edip yüreği güzel insanlarla karsilastirsin

Eğlence arıyormuş ne diye evlenmiş acaba bir ikinciside bu erkek ailelerine evlenince noluyor ya madem oğlunuza çok meraklısınız dizinizin dibinden ayırmayın bence siz iş aramaya başlayın kafanızı dağıtırsınız kendinizi güçlü hissedersiniz ona görede yol çizersiniz
Bende kesinlikle tamda böyle düşünüyorum. Kendimi okudugum icin güclü hissediyorum. Okumasaydım suan belki ayrilmaktan tereddut edicektim.

Annem baskasiyla evli. Ve onun yaninda inanki rahat edemem. Ekonomik özgürlüğüm yok. Suan ciksam bes parasizim. Plansiz hareket edemem. Atanamazsam bile özelde calisicam mutlaka
O zaman en azından aynı evde iki yabancı gibi takılın. Bu adama bu saatten sonra eş olmayın. Umarım en kısa sürede kurtulursunuz.Yaşınız küçükmüş. Kendinize yeni bir hayat kurun.

Nasıl muhafazakar bir ailenin oğluymuş gazinolarda içip konslarla görüşüyor, iğrendim inanın... Muhafazakar olmasa kimbilir neler yapacaktı...inşallah atanırsınız ve bu adamdan kurtulursunuz.
Buna bende inanamiyorum. Kendisi sohbetlere gider hala. Babasi cok muhafazakar biri. Onlari icki ictigine bile inandiramadim. Cunku gercekten 5 parasi yok. Galiba arkadaslari oduyor masrafini. Cunku gittigi gibi donuyor parasi eksilmiyor. Kirayi bile zor oduyor. Kimbilir parasi olsa ne olurdu

Kesinlikle umudumu yitirmedim. Sırf bunlarin olabilecegini dusundugum icin en basindan korundum ve cocuk sahibi olmadım. Yasanacak cok sey vardi genclik bitti demeden buna bir dur demeliyim. Daha 24 yasindayim.

Elbette. 24 yaş ne ki? Kardeşim 24 yaşında ve bakınca gözüme hala çocuk gibi gelir, daha yolun çok başı; her şeyin en güzel çağı. Bu zamanlar geçer.

En yakın arkadaşımın aldatılma durumundan önce çok daha keskin bakardım bu tip olaylara "Beklemeyin, ne duruyorsunuz, hala daha nasıl aynı evde kalırsınız" vb. yorum yapabilirdim ama bazen şartlar çok değişik seyredebiliyormuş bunu gördüm. Sarılıp ağladığında "Ne yapsam bilemiyorum her şey çok karıştı" dediğinde bende de karıştı. Kendi annesi bile bilmez hala. Gördüğüm en güçlü kadınlardan biridir arkadaşım ve o çocukluydu da. Bekledi önünü görmek için; anlamak için. Tabi onların evliliği 5-6 yıl var bizimki gibi ve aldatılma durumu da sizinkinden farklı gelişti. Ama anlıyorum ki zor, bir ölüm acısı gibi diyordu o arkadaşım, biri ölmüş gibi içim acıyor diyordu. Ondan artık aldatılma konularına yorum yapmaz oldum burada pek. Zor.

Ama geçiyor, hayata dört elle sarılınca. Siz de atlatırsınız, hele ki bu yaşta. Affedip affetmeme ikinci şans sizde diyeceğim ama ikinci şans da kullanılmış, artık yol vermek ve yol almak vakti gelmiş. Hakkınızda hayırlısı olsun.

niye vazgeçtiniz?
bir önceki şartlarınızla şimdiki şartlarınız aynı değil mi? o zaman boşanıyormuşsunuz, şimdi de boşanabilirsiniz.

anne baba ayrı ayrı evli mi? kimse destek olmuyor mu?
Ikiside evli. Babamin umrunda degilim zaten annem saolsun destek oluyor ama nasil gideyim yanina. Rahat edemem ki. Sevdigim icin belki duzelir dedim nefsi daha da aziyor. Ben zaptedemem artik bunu.

X