Aldatiliyormuyum? Telegram kullananlar acil cevap lütfen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ortaya çıksın ne varsa, diye. Off ne bileyim
Durumun sıcağı ile sağlıklı düşünemiyorsunuz. Samimiyet derecenin nedir? Ne kadar güvenebilirsiniz? Eşinizle samimi olabilir ama sizle ne derece? Huyu suyu nedir? Bunu bilecek kadar tanıyor musunuz?

Eşimin samimi olması ile, ailecek eşli samimi olmamız arasında dağlar kadar fark var. Kendi samimiyeti var ise eve getirmez, dışarda görüşür mesela. Eşli samimi olduklarımıza ise güveniyordur, onları davet eder eve, ben de ederim. Hatta ben çok hastayımdır, kendisi yoksa (araç kullanacak durumda değilimdir) örneğin bir kere 20 lik dişimde kist olmuş ağrıdan mecalim yoktu ve kendi samimi olduğu arkadaşına demek yerine, ailecek samimi olduğumuz kişiye rica etmiş. Onların eşinin bir durumu olsa, onlarda eşime der, ben de sakınca görmem, yapmalı zaten.

Erkekler, özellikle zayıf kalan, sıkıntılı olan kadına av gözüyle bakarlar. O kadar ilgili gözükürlerki masumane sanırsınız. Sizden taraf bile olurlar ama maksat başka. Eşimin dostu, benim de dostum değilse asla yansıtmam. İftiraya bile maruz kalabilirsiniz kendi suçunu örtbas etmek için.

Bir kadin beni arasa böyle bisey dese bende sucsuzsam tepkim bu olmaz ortaligi yikar beni bu hale sokan herkesin agzina micardim. Bilemiyorum, bir sekilde kizi uyarmis gibi.

Yani 24 yıllık evlilikti sanırım. Yaşlarınız kaç onu bilmiyorum. İlk kez bunu yaşıyorsanız bocalamanız bencede normal.
İnsan şüphe duyarsa gardını alır ama siz de böyle bir durum senelerce olmadığı için savunmasız kalmışsınız ve aklınıza gelen ilk fikrin doğru olduğunu düşünüp ( düşünmek isteyip)ilerliyorsunuz.
Aileden biri değil ama sizi bilen eden ve güvendiğiniz yakın bir arkadaşınız varsa konuyu açın derim içinizi bir rahatlatın, boşaltın.
Sonrada sakin olun. Burda sakinden kastımız sakin olun ve plan kurun değil.
Hayatın olağan akışıyla sabah kalkın, kahvaltı mı yoksa ilk yürüyüş mü yada dizi film mi izlersiniz yada kitap mı okursunuz işte her Ne yapıyorsanız onu yapın.
Kendinize vakit ayırın işleriniz varsa onu yapın. Yani günlük alik ne yapıyorsa onu yapsın.
Yarın mesela işe gidecek eşiniz kafada kurup durmayın. Sakinliğinizi koruyun ve tabii akıl sağlınızı burda en çok onu kastediyoruz.

11 ve 4 telefonu yok oğlumun akıllı saati bozuldu diye eski telime hattini taktım verdim okul açılana kadar.

o zaman siz oğlunuzun telefonunu da kontrol edin.
bu ağız birliğinin başka bir açıklaması olamaz.

Bir kadin beni arasa böyle bisey dese bende sucsuzsam tepkim bu olmaz ortaligi yikar beni bu hale sokan herkesin agzina micardim. Bilemiyorum, bir sekilde kizi uyarmis gibi.
Kız masum da olsa konu sahibinjn kocasıyla yazışarak yanlış anlaşılmaya sebep vermiş olur. Bu durumda bağırıp çağıracak bir durum yok tabii ki izahını verecek..O zaman yazismayacak hiç amiriyle, sonuçta elin adamı, başkasının kocası..o yüzden masumsa bile açıklama yapma gereği duymuş olabilir, yanlış anlaşılmaya sebebiyet vermiş çünkü..He kadın masumsa ve konu sahibi okula gidip ortalığı karıştırırsa o zaman başka

o zaman siz oğlunuzun telefonunu da kontrol edin.
bu ağız birliğinin başka bir açıklaması olamaz.
Çok akıllıca bana nedense ağız birliği yapılmış gibi geliyor ama umarım öyle değildir. Birşey varsa da er geç ortaya çıkar. Ama biraz zamana bırakmalı, adamın gardı düşmeli. Şu an hiç bir açık yakalayamazsınız artik

Eşinizin söylediklerine inanmak istiyorsanız tabiki gidip müdürüyle konuşun. Böyle bir şey olmadığına sizi güzelce ikna edecektir. Hiçbir erkek bir başka erkeği satmaz.
Halinizi anlıyorum, şoktasınız ve gerçekten mantıklı hareket edemiyorsunuz. Ama sakin kalmaya çalışın. Bu kadar fevri hareket ederken sürekli karşı tarafın işini kolaylaştırıyorsunuz.
Allah kalbinize ferahlık versin, inşallah hayırlısıyla çıkarsınız bu işin içinden.

Arkadaşa fazla yüklenmiyor musunuz?
Sakin kalması zor değil mi, insan aynı evin içinde nasıl yaşayacak bu adamla hiç birşey olmamış gibi, biran önce çözülsün istiyor konu sahibi tabi ki, bunu yaparkende bu kafa karışıklığı ve üzüntüyle yanlış yapması da normal.
Bence de olaya artık eşinizin etrafından kimseyi katmayın, kimse size eşinizi satmaz.
Ya kendiniz farklı detaylar bulup işi çözeceksiniz, en fazla kendi yakınlarınızdan destek isteyeceksiniz ya da bu kadarıda yeter diyip ayrılacaksınız.

Acaba bende mi sorun var? Ben 10 yıldır aynı kurumda aynı kişilerle çalışıyorum. Mesai saati dışında tek bir mesaj atmışlığım yok. Mesai içerisinde ise ya evrak fotosu atarız ya da işimizin görsel fotosunu. Yazışma kısmı da genelde bu işarettir. Mesaj beğenmeler canından çok sevmeler falan çok fazla değil mi? Önemli bir konu da varsa arayıp sesli muhatap oluruz.

Evet telegramda mesaj silerseniz görünmez, karşı tarafın mesajlarını da silebilirsiniz ve tamamen mesaj geçmişini sildiginizde karşı tarafın telefonundan da silinir.
Böyle bir mesaj gorduyseniz öyledir, şizofren değilsiniz heralde. Yani Sibel diye bir kadına canımdan ötesin yazdığına göre de maalesef aldatiyordur.

Fransız medyasında yer alan habere göre, Telegram'ın kurucusu Pavel Durov, Paris'de havaalanında gözaltına alındı
Bi kaç mesaj önce beddua etmişti birikimdiyse o benim de beddua edilecek bi iki kişi var ücreti neyse veririm

Kızımın elindeydi sürekli oyun oynuyordu bilmiyorum
Sen tam olarak ne istiyorsun?Suçsuz olduğunun kanıtlanması ve hayatına devam etmek mi? Et. Suçsuz kabul et,şart koş tayim isteyeceksin gideceğiz diye.Al eşini uzaklaşın.
Kanıt bulup boşanmak mı?velveleye verme ortalığı.Sakin.İs yerinde sürekli beraber olan insanları yakalamak zor.Elbette açık verirler bekleyeceksin.

Mesele tam da bu.
Aldatma olmasa bile bu ne samimiyet ne münasebet?

Twitterda bir flood okumuştum, bir kız sevgilisi uyurken onun telefonunu araklayip başka kızlarla mesajlarını yakalıyor. Oğlanın savunması şu "ben ajanım bu kızlarla sevgili olup yaptiklari gizli işleri öğrenip devlete bilgi veriyorum devlet görevlisiyim ben " sana söyleyemezdim işte korkardin benden uzaklaşırdin vs gibi şeyler de söylemiş. Bakın normal bir konuşmada kimse şiir yazar gibi "çocuk senden neden kopsun sen canindan ötesin " demez. En fazla sen onun annesisin niye kopsun ki falan der. Korkup silmez sonra mesajı. Belli ki yazdıktan sonra silmiş hemen siz de o yüzden mesajı görmüyorsunuz. Kız da yazıp silmiş. Belli ki anlaşmışlar aralarında şu saatlerde asla yazma yazarsan da hemen sil gibi. Bir de o kadar konu konuşuyorlar kızın en sakıncalı mesajı beğeneceği tutuyor tesaduf mu sizce bu? Bence yapmanız gereken o anda telefonu kapıp sibele "eşim evde yok dışarı çıktı " falan yazip cevabına göre konuşmayı devam ettirmekti. Gerci o panikle düşünmemiş olabilirsiniz.

Konu cok karismis en son aciklama ne ozet gecebilecek varmi? Es suclu gibi sanki ama hikayeyi anlamadim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…