Aldatiliyormuyum? Telegram kullananlar acil cevap lütfen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sen tam olarak ne istiyorsun?Suçsuz olduğunun kanıtlanması ve hayatına devam etmek mi? Et. Suçsuz kabul et,şart koş tayim isteyeceksin gideceğiz diye.Al eşini uzaklaşın.
Kanıt bulup boşanmak mı?velveleye verme ortalığı.Sakin.İs yerinde sürekli beraber olan insanları yakalamak zor.Elbette açık verirler bekleyeceksin.
Kızımın elindeydi bilmiyorum diyorum. Kızımın elindeydi almış olamaz demiyorum. Bilmiyorum gormedim farketmedim. Bunlar masum olsa bile beni bu hallere düşürdükleri için Allahlarindan bulsunlar.

Kızımın elindeydi bilmiyorum diyorum. Kızımın elindeydi almış olamaz demiyorum. Bilmiyorum gormedim farketmedim. Bunlar masum olsa bile beni bu hallere düşürdükleri için Allahlarindan bulsunlar.
Masum değiller. Aradığınızda kadın çok rahat sizi ikna etmeye çalışmış.

Bir de, zaten eşinize yazdırdığınız mesajı gayette anlamış o yüzden habersiz gibi cevaplar vermiş.. Kadın felfecir, tecrübeli..

Evli olabilir ama ilk vukuatı sizin eşiniz değildir.

Eşinizin de ilk heyecanıysa o yüzden eline yüzüne bulaştırdı.

Konu sahibi, ilk önce şunu soyleyeyim kocana çok güvenemedim, yalanlar var işin icinde. Net bir şekilde aldatıyor da diyemem ama aldatmjyor da diyemem. Burda sana kayıtsız şartsiz boşan diyecekler olacaktır, bir yerde yazmissiniz işim yok, arkamda duracak güçlü bir ailem yok annem hasta, abim de ne kadar durabilir vs. Elinde kanıt yoksa boşanma yoluna girme.Ekonomik özgürlüğün yoksa aile evi çok zor gelebilir. Abin de bugün yardım yapar yarın oflamaya soylenmeye baslar. Yaşının da küçük oldugunu sanmıyorum. Bu yaştan sonra bulabileceğin işler belli. Küçümsemek için demiyorum ama kolaylıkla bulunabilecek işler bulasikcilik temizlikcilik gibi işler. Belli bir yaştan sonra ağır gelir böyle işlerde çalışıp çocuğa bakmak. Eşinden alacagin nafaka da senin aileden bağımsız rahatça yaşamana yetmez. Birden gaza gelip boşanma yoluna gidersin birkaç sene sonra buraya konu açıp "bir sığınma evine yerleşseniz??? " gibi mesajlar alırsınız en fazla. Kimse yardımcı olmaz.

Burdaki üyeler gururlu ol boşan ayrıl diyor, ama kimse ekonomik özgürlüğü olmayan bir kadının boşanıp aile evine gitmesinin, orda burda vasıfsız eleman olarak çalışmanın ne kadar zor olduğunu söylemiyor. Bunları siz de biliyorsunuzdur , boşanmayacaksiniz belli, iki kötü seçenek arasından ben de boşanmamayi tercih ederdim açıkçası. Kurcalamayin artık şu işi.

Bi hamle yapmayin su an. Telefon dokumlerinden bisey cikmayacak. Telegram kullanmalarinin sebebi iz birakmamak çünkü. Tetikte bekleyin, muhtemelen bikac ay hic bisey yapmayacaktir.

Yahut yem atip tepkisini olcebilirsiniz. "Telegramdan silinmis mesajlara abim ulasabiliyormus, veriler tamamen silinmiyormus, mesajlar ortaya cikinca eger ihanet varsa sibel'in esinede anlatacagim. " deseniz nasil olur acaba?

Yanlış anladınız.Ben size bir şey demiyorum.İki seçeneğiniz var.Şu dakika başka seçenek yok.Üzmeyin kendinizi.kanıt yoksa suç yoktur.Şu an ortada kanıt yok.O zaman affedip biraz burnunu sürtüp devam edin.Artık müdürdür abidir bırakın.

alik alik bak duygu kontrolun yok o yüzden başından beri olayı yönetemedin hala müdürle konuşucam diyorsun sence de yeterince yüz göz olunup rezil olunmadı mı artık biraz sakinleş olayı bırak ki kocanda rahat davransın ama sen hala dedektiflik oynuyorsun

Aynen öyle konunun müdürle alakası yok, müdür kocanı önüne atmaz konu sahibi

Kız masum da olsa konu sahibinjn kocasıyla yazışarak yanlış anlaşılmaya sebep vermiş olur. Bu durumda bağırıp çağıracak bir durum yok tabii ki izahını verecek..O zaman yazismayacak hiç amiriyle, sonuçta elin adamı, başkasının kocası..o yüzden masumsa bile açıklama yapma gereği duymuş olabilir, yanlış anlaşılmaya sebebiyet vermiş çünkü..He kadın masumsa ve konu sahibi okula gidip ortalığı karıştırırsa o zaman başka
ÖĞretmen miymiş eşi

..yorumdam bazgeçtim anlatma emin degilsin.

Ortaya çıksın ne varsa, diye. Off ne bileyim

Kusura bakma ama hiç sağlıklı ve normal düşünmüyorsun. Bu halin böyle çaresizlik, şaşkınlıkla alakalı değil.

Bir şüphen var, gittin kocana kızdın, kadını aradın. Ee sonuç? Kocan yanında hala. Müdürle görüşürsen ne olacak? Ortaya çıkacak bir şey bekliyorsan neden kocanın yanındasın? Kadını aradın hesap sordun kocan yine yanında.

Bu işin sonunda ortaya aldatma çıkınca eşinden ayrılmayacaksan, hala yanında tutacaksan hiç ortalığı karıştırma. Senin bu tavırlarınla zaten adam aldatsa/aldatmasa bile işinden olacak.

Yani o kadar saçma davranıyorsun ki diyorum kocan bu yüzden mi herşeyi bu kadar saklama gereği duyuyor. Kocanın başına birşey geliyor senden sakliyor neden çok endişelenip hasta oluyorsun bence bi dr a görünmelisin

Masum değiller. Aradığınızda kadın çok rahat sizi ikna etmeye çalışmış.

Bir de, zaten eşinize yazdırdığınız mesajı gayette anlamış o yüzden habersiz gibi cevaplar vermiş.. Kadın felfecir, tecrübeli..

Evli olabilir ama ilk vukuatı sizin eşiniz değildir.

Eşinizin de ilk heyecanıysa o yüzden eline yüzüne bulaştırdı.
Hiç unutmam 😂 çocukların babası Hülya diye yazmış aramış da aramış. Neyse elimden telefonu çekti. Hülya kim dedim ablam Hülya deli misin dedi🤪 numarayı 10 saniyede ezberledim. Açtım telefonunu ablan değil bu dedim. İşte anlık şokla kadını aradım da aradım açmadı! Neymiş karakola gelen koruma kararı çıkan şiddet gören bir kadınmış! Deştikçe konu derinleşti. Kadın evli bir de sevgili var. Sevgilisiyle birlikte falan olmuş tabi sonra sevgilisi bunu tehdit ediyor tabi bir de babası var gidip şikayetçi oluyor. Ben arıyorum asla açmıyor. Sonra çocuklarımın babasından aradım hemen açtı! Benim başımda ne dertler var o benim korumam neler diyor bir de bana mahalle ağzıyla kavga edemem! Dedi. Ben de sövdüm hadi bir daha ara dedim kapattım. Suç kadında mıydı hayır benim iblisteydi. Bana sadakat sözünü o vermişti ama işte bu tür kadınlar da bunlara zemin hazırlıyor. Dediğin gibi bu da kaçın kurasıdır. Hemen örtbas etmiş

Bi hamle yapmayin su an. Telefon dokumlerinden bisey cikmayacak. Telegram kullanmalarinin sebebi iz birakmamak çünkü. Tetikte bekleyin, muhtemelen bikac ay hic bisey yapmayacaktir.

Yahut yem atip tepkisini olcebilirsiniz. "Telegramdan silinmis mesajlara abim ulasabiliyormus, veriler tamamen silinmiyormus, mesajlar ortaya cikinca eger ihanet varsa sibel'in esinede anlatacagim. " deseniz nasil olur acaba?
Mesajların çıkmama ihtimaline karşı, "bakın araştırın " diyecektir, şüpheleri savmak için..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X