Aldatiliyormuyum? Telegram kullananlar acil cevap lütfen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Silinen mesajı göremezsiniz. Ben aldatıldığınızı düşünüyorum

Bu kısım cidden sıkıntı . İhtimal düşük ama diyelim ki bir şey yok aralarında ama durduk yere karpuz kabuğu düşmez umarım akıllarına , masumuz ayağına.
Kadını deli yerine koydular bir de dengesizler…. Karımın psikolojik sorunları var diye girer bir de kıza ilk gördüğünde iş günü

Peki kız mı sildi dedim hayır şifreyi açarken farketmedim mi sildim msji dedi.

Kendisi kocasının sildiğini nurada söylemiş

Kendisi kocasının sildiğini nurada söylemiş
İlk başdaki mesajları okuyun lütfen konu sahibi telegramı bilmediği için kocası manipüle etmiş sadece zaten kocası uygulamayı açtığında yazışma görünmüyor karşı taraf sildiği için

Fransız medyasında yer alan habere göre, Telegram'ın kurucusu Pavel Durov, Paris'de havaalanında gözaltına alındı

çocuklarınız kaç yaşında?
telefonları var mı?

Herkes o amacla kullanmiyor. Ben kpss döneminde kullaniyordum deneme bile cozuyorduk.

"Ya benim de iki gündür telefonum kapanıyor, yazacaktım SANA"
İnsanlar ne zamandan beri izin aldıkları şeflerine, müdürlerine "sana" diye hitap ediyor? Can alıcı kısmı burası bence.
Bende dün buna takildim benimle yazisirken resmiyei hocam ve siz diyordu. Kadınla konustugumda neden seeeen diye hitap ediyorsun diye bağırdım telefonun kapandı şarjım bitti. İçimde kaldı çözemedim. Önümüzdeki hafta sonu ehliyet sınavım var şunu bı gecseydim iş yerine müdürden yardım istemeye gidecem. Müdür olmadan önce eşimin samimi arkadaşıydı ordan bı samimiyetimiz var konuşmak hata mi olur bilmiyorum

Müdürden ne gibi bir yardım istemeyi düşünüyorsunuz ki?

Eşim farklı kurum amiri, ben farklı kurum amiriyim. Bazı özel konulara (iş yerine yansıyorsa) müdahil oluyoruz. Eşim işle alakalı konuları gelip evde konuşmaz ama, buna benzer bir durum var ise bahseder.

Ona keza ben de bahsederim. Yalnız, kadın bile olsa arkadaşımmış gibi dertleşip, sohbet etmem. Bundaki asıl sebep ise, Amir-personel dengesi. Elbet ilgilenirsin ama yüz göz olup, gereksiz samimiyet kurmam. Amir olmak ağırlık ister, bu tarz samimiyetler ilerde hatır gönül ilişkisine döner, sözüm geçmez.

Artı olarak delil toplamak, takip etmek benim görevim değil. Kurumla alakalı bir disiplin suçu var ise takibini yaparım. Gerisi adlı vakadır, ilgili kişi ben değilimdir.

Kadın personele çok ilgili davranan bir Amir var ise kimse bana masum diyemez. Devlet bazı kurallar koymuş, amirin görevi ve ilgileneceği durumlar belli. Bunun dışına çıkılmışsa orda bir pislik vardır.

Ne diyeceksiniz ki müdüre? Evet büyük hata olur. Hata üstüne hata yapıyorsunuz şu an durmanızın tam zamanı, sessiz ve tetikte kalmanız lazım. Zaten ekran görüntüsü olayıyla sizin olduğunuzu anlamıştır, artı aradınız kendisini zaten şu an kendilerini geri çekecekler bir şey varsa bile. Sabırlı ve tetikte kalın, bir dahakine bu konuyu tekrar hortlatın ki biz sizi yönlendirelim. Çünkü sinirliyken düzgün karar veremiyorsunuz

Eşinin samimi arkadaşı sana yardım etmez. Ben de benzer şeyler yaşadım. Arkadaşına samimi arkadaşına mesaj attım meğer o da sevgilisinin ablasıyla bunun arasını yapmaya çalışıyormuş. Bence içine bir kurt düştüyse boşuna değildir. Ama bu süreci nasıl yönetirsin bilmiyorum. Bende de bir Hülya adıyla başladı olay sonra çorap söküğü gibi geldi. Ben boşandım sonunda. Sizde de hakkınıza hayırlısı olsun

Ortaya çıksın ne varsa, diye. Off ne bileyim
Mantıklı değil. Ne çıkacak ortaya?

Şu an geri çekilme vakti bence. Ya elinizdeki şüpheye inanıp ayrilacaksiniz ya da geri çekilip, tamamen bu konuyu kapatmış gibi davranıp sessizce izleyeceksiniz fakat tetikte olacaksınız.

Sakın öyle bir şey yapma , çok büyük hata olur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…