Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu tepkiler bana çok tanıdık geldi... eşimin baska bir sehirden bir kadınla konuştuğunu bir başkasından öğrenene kadar ruhum duymamıştı öğrendikten sonra 15 gun ona itiraf eder mi ve ya kendini belli ediyor mu diye sorular sordum dolaylı yaklaşımlar da bulundum konu üzerinden ve tepkiler söylediğin gibi kaçamak kafa kurcalayan tatmin etmeyen cevaplardi okurken o zamanlar geldi aklıma birden.. Düşündüğü yapmis olmasi cok olası Bu konuda babama bile güvenmem aman dikkat... aldatma bu herkesin başına gelebilir ama bence aldatmadan da kotu olan bundan haberinin olmaması.. 😔😔

Bence eşinizin hareketleri çok şüpheli, en fazlada hitap şeklinin değişmesi, zira aldatan erkeklerde en belirgin özelliklerden biri o bence yakalanmamak için, hatta eşi ile sevgilisini telefonunu aynı şekilde kaydedeni bile duydum. Aynı isme iki numara atıyorlar ve numaradan tanıyorlar. Bence takipte kalın eğer siz geldikten sonra bile görüşmeye devam ediyorsa ki sigara kokusu buna delil oluşturuyor, yeni şeyler bulmanız zor olmaz diye düşünüyorum.
🤒😮😮😮 Bu kaçıncı level yaa.. ben mi çok safım bilmiyorum ki bizimki bide ozel şirkette satış sorumlusu hep der ki yalanı bizden âlâ kimse söyleyemez yapıyorsa ve ya yaparsa ruhum duymaz eminim 🥺🥺

Şuan banka hesaplarına, kredi kartı ekstrelerine sonra telefon arama geçmişine hepsine bakmak istiyorum. Ama telefon elime geçmedi tam olarak. Sadece demin whatsappına baktım hemencecik kendisi tuvaletteyken.
Bir üyemiz 2. bir hattı olabilir dedi içime kurt düştü. Eğer öyle bir şey varsa 1. telefonunda herhangi bir şey ile karşılaşmam zor olur. O zaman ses kayıt cihazı koymak şart...
Gece iyice bir karistirin rahat rahat

valla bende işkillendim biraz insallah yoktur ama telefona bakmanızda fayda var 2. telefon konusu aklınızı karıstırıyosa arkadasların çoğunun dediği gibi arabaya detaylıca bakabilirsiniz arkadasımın basına bir kaç ay önce geldi, 2. telefonunu torpidoda 3. telefonunu bagajın altında saklamış maymun herif, o torpidoların dili olsada konuşsa.. :/

Ben sizin işinizi merak ettim bu hikayede sadece, geri kalan çok kurgu gibi geldi yok kola varmış elinde kola yatağa dökülse bunu anlarsınız, kimse tek eliyle yatak jelatini açamaz, inanmadım konunuza nedense ben 🤷‍♀️😅 siz güya inandınız mı kola döküldü deyince ha tamam mi dediniz, konunuz gerçek olsa ne kolası kimi kandırıyorsun deyip gerçeği öğrenmiş olduğunuzu yazardınız diye düşünüyorum

Ama şöyle bir durum var ki, eve kadın alacak kadar şerefsizse niye misafir yatağında yatırsın ki, gider yatak odasına, yada kanepe olur. Acaba ailesi falan geldi sana söylemeye çekindi mi? Duştayken yada uyurken gizlice telefonuna bakın. Eşimin beni aldattığını akıllı saatinden bakarak çözmüştüm. Telefonu şifreliydi, sorunca da kızmıştı erkek muhabbetleri falan dönüyor küfürlü konuşuyoruz görmeni istemçyorum demişti.. Boşanma aşamasında olduğum eski eşim de polis 🤦🏻‍♀️

Valla büyük ihtimal aldatılıyorsun .
Kendi yatak odanız da yapması riskli sonuçta o yüzden onu kullanmıştır . Ve bir erkek arabasında sigara içirmiyorsa normalde o sigarayı yakan bir kadındır 😀
Bir de 5 ay yokmuşsunuz . O arada artık neler neler olduysa.
Komik olan kısım neresi tam olarak?

Belkide bakire bir kıza aşık oldu ..kız ayy ben karının yatağında yapmam ilkimizi dedi... O da tamam güzellik gel şu yatak ta yapalım bak jelatini dahi açılmadı dedi sonra yaptılar kan oldu ...kocan kanı çıkarmaya çalışınca kahverengi kola lekesine benzedi ..ayy aklıma bu geldi kardeş...öyleyse eğer Allah'ın dan bulsunlar.

Bunu diyeceğim hiç aklıma gelmezdi ama telefonunu karıştırman lazım. Anlattıkların aşırı şüpheli. Hiçbir erkek gidip yatak jelatini çıkarmaz durduk yere aklına bile gelmez.

Ama şöyle bir durum var ki, eve kadın alacak kadar şerefsizse niye misafir yatağında yatırsın ki, gider yatak odasına, yada kanepe olur. Acaba ailesi falan geldi sana söylemeye çekindi mi? Duştayken yada uyurken gizlice telefonuna bakın. Eşimin beni aldattığını akıllı saatinden bakarak çözmüştüm. Telefonu şifreliydi, sorunca da kızmıştı erkek muhabbetleri falan dönüyor küfürlü konuşuyoruz görmeni istemçyorum demişti.. Boşanma aşamasında olduğum eski eşim de polis 🤦🏻‍♀️
Akıllı saatten nasıl cözdün ki?

🤒😮😮😮 Bu kaçıncı level yaa.. ben mi çok safım bilmiyorum ki bizimki bide ozel şirkette satış sorumlusu hep der ki yalanı bizden âlâ kimse söyleyemez yapıyorsa ve ya yaparsa ruhum duymaz eminim 🥺🥺
Aslına bakarsanız, erkek ismi ile ya da başka şekilde kaydetmekten çok daha mantıklı o dediğim durumda sevgilisi zaten biliyordu adamın evli olduğunu karıısının yanında aramıyormuş, rehbere ayrıntılı bakmayınca zaten anlamazsın, bu dediğimde zaten tam 12 yıl önceki mevzu şimdi akıllı telefonlarda bu zor ama erkek milleti onunda buluyordur bir yolunu. Sevgisinim banka, kızılay , polis gibi kurum diye kaydeden bile var. Erkek milleti yalanda sınır tanımıyor. 😁😁😁

Merhaba arkadaşlar
Sizden fikir alabilmek hemen bir profil oluşturdum. Konuyu uzatmadan girmek istiyorum. Eşimin beni aldattığından şüpheleniyorum.

4 yıllık sevgililikten sonra evlendik. Neredeyse 2 yıllık evliyim. Eşimin şimdiye kadar bir kadınla konuştuğunu veya yan gözle baktığını hiç görmedim ve duymadım. Son zamanlar şüphelendiğim bir şeyler oldu. Bir kadının içine şüphe düştümü bir doğruluk payı vardır, hep buna inanırım. Eşim bana sadece aşkım, hayatım, sol yanım diye hitap eder. 6 yıldır hiç değişmemiştir bu. Nedense son zamanlar bana ‘canım’ ‘güzelim’ ‘cicim’ ‘güzellik’ diye hitap ediyor. Bunda şimdi ne var diyeceksiniz, ama bana birden çok tuhaf geldi. Sevgililikte bile bana böyle hitap etmemişti. Oradan bir işkillendim, ama peşine düşmedim.

Her neyse, Evlenmeden önce Evimizi döşerken yatılı misafir olur diye evimize ekstra yatak almıştık. Hiç kullanmak nasip olmadı ve hala üzerindeki jelatini çıkarmamıştım. Geçen Aralık ayında işim için yurtdışına gitmek zorunda kaldım 5 aylığına. Eşimi özlediğim için şimdi yanına geldim ama geri döneceğim. Eve gelince yatak gözüme çarptı. Jelatini çıkarılmıştı ve üstüne lekeler vardı. Eşime bu yatağa ne olmuş diye sorduğumda biraz panikledi ve “merakımdan çıkardım, çıkarırken elimde kola vardı o döküldü” dedi. Bana nedense yalan söylüyor gibi bir his uyandırdı ve tamam dedim geçtim. Yani aldığımdan beri çıkarmadı da niye şimdi çıkardı?

2 gün önce alışveriş yapmak için arabaya bindik. Araba sigara kokuyordu. Eşim ve ben hayatımızda hiç sigara kullanmamışız. Kendisi de hiç kimseye arabada sigara içirmez. Bunu sorduğumda rengi attı ve gözlerini kaçırıp ‘ıhmm geçen arabamı arkadaşa vermiştim o içmiştir belki dedi’. Ve YİNE yalan söylediği hisse uyandırdı bana. Bunların zincir şekilde olması bana şüphe uyandırdı. Bugün bana akşam geç geleceğim komiser toplantı yapacak dedi. Bugüne kadar hiç toplantı yapmadı? Bana yine tuhaf geldi. Kendisi polis zaten.

Cinsel hayatımızda ve normal hayatımızda hiç bir sıkıntı yok. Nedense içim çok huzursuz ve garip hissediyorum kendimi. Bir şeyler benim bunun peşine düşmemi istiyor. Bir yanım kuruntulusun diyor.

Sizce buradan bir şey çıkar mı? Belki ben olayın içinde olduğum için bazı şeyleri kestiremiyorum olabilir. Düşüncelerinizi merak ediyorum.
Aldatmada olabilir yada arkadaşlarını eve toplayip onlarlada kalıyor olabilir yani bı erkek arkadaşının sizde kalmasına kizarsiniz diyede tepkinizdende cekinmis olabilir bilemedim yatak odasındaki yatak varken neden misafir yatağını kullansin ki öyle bişey yapacak olsa şuan tamamen iyi niyetli düşündüm yoksa herşey olabilir eşler birbirini anlar nerde yalan söylediğini

Akıllı saatten nasıl cözdün ki?
Aramalar gözüküyor ya saatte, birde gelen mesajlar kız buna beni ara yazmış. Adını da soner sarıkabadayının şarkı ismini yazmış kızın, buda kızı aramış 43 dak konuşmuşlar.ama tabiki inkar etti. Yatakta bile yakalasam inkar eder halen

Aramalar gözüküyor ya saatte, birde gelen mesajlar kız buna beni ara yazmış. Adını da soner sarıkabadayının şarkı ismini yazmış kızın, buda kızı aramış 43 dak konuşmuşlar.ama tabiki inkar etti. Yatakta bile yakalasam inkar eder halen
Geberesice 😠

Halen dediğinize göre, buna rağmen devam mı ettiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X