Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu tepkiler bana çok tanıdık geldi... eşimin baska bir sehirden bir kadınla konuştuğunu bir başkasından öğrenene kadar ruhum duymamıştı öğrendikten sonra 15 gun ona itiraf eder mi ve ya kendini belli ediyor mu diye sorular sordum dolaylı yaklaşımlar da bulundum konu üzerinden ve tepkiler söylediğin gibi kaçamak kafa kurcalayan tatmin etmeyen cevaplardi okurken o zamanlar geldi aklıma birden.. Düşündüğü yapmis olmasi cok olası Bu konuda babama bile güvenmem aman dikkat... aldatma bu herkesin başına gelebilir ama bence aldatmadan da kotu olan bundan haberinin olmaması..

Bu kaçıncı level yaa.. ben mi çok safım bilmiyorum ki bizimki bide ozel şirkette satış sorumlusu hep der ki yalanı bizden âlâ kimse söyleyemez yapıyorsa ve ya yaparsa ruhum duymaz eminim

Gece iyice bir karistirin rahat rahat

valla bende işkillendim biraz insallah yoktur ama telefona bakmanızda fayda var 2. telefon konusu aklınızı karıstırıyosa arkadasların çoğunun dediği gibi arabaya detaylıca bakabilirsiniz arkadasımın basına bir kaç ay önce geldi, 2. telefonunu torpidoda 3. telefonunu bagajın altında saklamış maymun herif, o torpidoların dili olsada konuşsa.. :/

Ben sizin işinizi merak ettim bu hikayede sadece, geri kalan çok kurgu gibi geldi yok kola varmış elinde kola yatağa dökülse bunu anlarsınız, kimse tek eliyle yatak jelatini açamaz, inanmadım konunuza nedense ben siz güya inandınız mı kola döküldü deyince ha tamam mi dediniz, konunuz gerçek olsa ne kolası kimi kandırıyorsun deyip gerçeği öğrenmiş olduğunuzu yazardınız diye düşünüyorum

Ama şöyle bir durum var ki, eve kadın alacak kadar şerefsizse niye misafir yatağında yatırsın ki, gider yatak odasına, yada kanepe olur. Acaba ailesi falan geldi sana söylemeye çekindi mi? Duştayken yada uyurken gizlice telefonuna bakın. Eşimin beni aldattığını akıllı saatinden bakarak çözmüştüm. Telefonu şifreliydi, sorunca da kızmıştı erkek muhabbetleri falan dönüyor küfürlü konuşuyoruz görmeni istemçyorum demişti.. Boşanma aşamasında olduğum eski eşim de polis

Komik olan kısım neresi tam olarak?

Belkide bakire bir kıza aşık oldu ..kız ayy ben karının yatağında yapmam ilkimizi dedi... O da tamam güzellik gel şu yatak ta yapalım bak jelatini dahi açılmadı dedi sonra yaptılar kan oldu ...kocan kanı çıkarmaya çalışınca kahverengi kola lekesine benzedi ..ayy aklıma bu geldi kardeş...öyleyse eğer Allah'ın dan bulsunlar.

Bunu diyeceğim hiç aklıma gelmezdi ama telefonunu karıştırman lazım. Anlattıkların aşırı şüpheli. Hiçbir erkek gidip yatak jelatini çıkarmaz durduk yere aklına bile gelmez.

Akıllı saatten nasıl cözdün ki?

Bu kaçıncı level yaa.. ben mi çok safım bilmiyorum ki bizimki bide ozel şirkette satış sorumlusu hep der ki yalanı bizden âlâ kimse söyleyemez yapıyorsa ve ya yaparsa ruhum duymaz eminim
Aslına bakarsanız, erkek ismi ile ya da başka şekilde kaydetmekten çok daha mantıklı o dediğim durumda sevgilisi zaten biliyordu adamın evli olduğunu karıısının yanında aramıyormuş, rehbere ayrıntılı bakmayınca zaten anlamazsın, bu dediğimde zaten tam 12 yıl önceki mevzu şimdi akıllı telefonlarda bu zor ama erkek milleti onunda buluyordur bir yolunu. Sevgisinim banka, kızılay , polis gibi kurum diye kaydeden bile var. Erkek milleti yalanda sınır tanımıyor.

Aldatmada olabilir yada arkadaşlarını eve toplayip onlarlada kalıyor olabilir yani bı erkek arkadaşının sizde kalmasına kizarsiniz diyede tepkinizdende cekinmis olabilir bilemedim yatak odasındaki yatak varken neden misafir yatağını kullansin ki öyle bişey yapacak olsa şuan tamamen iyi niyetli düşündüm yoksa herşey olabilir eşler birbirini anlar nerde yalan söylediğini

Akıllı saatten nasıl cözdün ki?
Aramalar gözüküyor ya saatte, birde gelen mesajlar kız buna beni ara yazmış. Adını da soner sarıkabadayının şarkı ismini yazmış kızın, buda kızı aramış 43 dak konuşmuşlar.ama tabiki inkar etti. Yatakta bile yakalasam inkar eder halen

Geberesice

Halen dediğinize göre, buna rağmen devam mı ettiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…