Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bencede telefonunu karıştır içinde şüpheyle yaşamaktan iyidir. Bence telefon karıştırma işine hemen başla

Boşanmayacaksa kendisini hiç yormasın. Burada çok gördük, eşimden uzakta çalıştığım için aldatılmayı hakettim diyen bile vardı. Umarım mantıklı davranır
Hayır, kesinlikle boşanacağım eğer öyle bir şey varsa. Ama bir şeyler bulmam lazım çünkü bu şüphe kafamı çok yoruyor.

sevgilisi yoktur da eskort getirmiştir gibi geliyor bana. Sevgilisi olsa kadın kızardı gördüğü muameleye. Yıkanmış çarşaf falan da yoksa orada olmuştur bişey, leke de ondan olmuştur

Arkadaş getirme konusunda tepkim olmadı hiç. polis arkadaşlarını akşam yemeğine çağırdım bir kaç kere, hatta birisinin sevgilisini birlikte çağırmıştım. Tabi sözlülerdi o zaman. Ama ben evde yokken arkadaşı ve sevgilisi gelirse hoş bulmam. Ben 2 kere memlekete gittiğimde arkadaşını çağırırdı. Bir şey demezdim. Agresif hiç değilimdir. Arkadaşlarıyla dışarıya çıkarsa karşı çıkmam.

Birim amirleri aynı teşkilattan polis olanlar birbirlerinin evine toplu halde gitmeyin diye uyardılar pandemiden dolayı. Yani hiç kimse evde bir parti vs. gibi şeyleri vermeyi cesaret edemez... veya toplu halde maç izlemiyorlar mesela..
Kolanın dökülmesinden daha mantıklı geliyor sizin kızacağınızı düşünerek arkadaşını ve sevgilisini çağırması. Kamera koymaktansa telefonunu falan bir karıştırsanız acaba? Banka hesaplarına baksanız? Başka şüpheli bir şey görürseniz de pat diye sormak yerine bir plan yapıp sorun. Diğer şüphelerinizi destekleyecek, netliğe kavuşturacak bir plan. Yani o kadar umut ediyorum ki umarım düşündüğünüz gibi olmaz. Umarım bu şüpheden bir an önce kurtulursunuz..

Zaten uzun süre ayrı kalmışsınız . 5 ay bir erkeğin cinsel hayatı için çok uzun süredir. Yani zan yapıyorum anlattıklarına göre muhtemelen aldatmış. Sana tavsiyem artık uzakta çalışma eşin nerdeyse orda ol. Eger o zaman aldatırsa boşan. Yapacak birşey yok zor meseleler. Erkekler cinsel açıdan doyumsuzdur. 5 ay cok uzun gerçekten....

Of bir saçmalamayın

Aldatmami bilmem de eger eşinizin mimiklerini doğru okuyorsaniz yani cidden rengi atip, gozunu kacirip, panikliyorsa sakladigi biseyler vardir elbette. Ben olsam boşvermezdim biraz deşerdim.
++
Ben eşimi o konuda çok iyi tanırım mesela
Yalan söylediği bir şeyi geçiştirmek istediği anda eli alnına gider
Burnu terler
Bundan çok net eminim
Siz de bu kadar net tanıyorsanız sessizce takipte kalın bence

Arkadaşlar eşim tuvalete giderken hemen telefonuna baktım. Şifre tahmin ettiğim gibi hala aynı şifre değiştirmemiş. Ama ellerim titredi çabuk olacağım diye. Bir arkadaş bana whatsappı sil yeniden yükle o zaman silinen mesajlar geri geliyormuş dedi, tabi eğer güncellemediyse. Hemen baktım ve en son 11 gün önce güncelleme yapmış. Yani ben gelmeden önce. Ama bunu görüp telefonu hemen yerime koydum çakmasın diye. Kalbim çıkacaktı yerinden...

Gece uyurken silip geri yüklemeyi düşünüyorum. acaba silip tekrardan yüklersem whatsappı anlar mı?

sevgilisi yoktur da eskort getirmiştir gibi geliyor bana. Sevgilisi olsa kadın kızardı gördüğü muameleye. Yıkanmış çarşaf falan da yoksa orada olmuştur bişey, leke de ondan olmuştur
Yataktaki leke nasıldı çok merak ettim eger eve bi kız attıysa bakireyse onun kanı gibi bişeymi bunu anlamak zor değildir sanırım hepimiz yasadık sonuçta🤣

Arkadaşlar eşim tuvalete giderken hemen telefonuna baktım. Şifre tahmin ettiğim gibi hala aynı şifre değiştirmemiş. Ama ellerim titredi çabuk olacağım diye. Bir arkadaş bana whatsappı sil yeniden yükle o zaman silinen mesajlar geri geliyormuş dedi, tabi eğer güncellemediyse. Hemen baktım ve en son 11 gün önce güncelleme yapmış. Yani ben gelmeden önce. Ama bunu görüp telefonu hemen yerime koydum çakmasın diye. Kalbim çıkacaktı yerinden...

Gece uyurken silip geri yüklemeyi düşünüyorum. acaba silip tekrardan yüklersem whatsappı anlar mı?
Eger telefonunu hic karistirmiyosan bence anlamaz.

Cok dikkatli biri değilse anlamayabilir.normalde sohbetleri temizliyo mu.temizliyosa senin için avantaj cunku yükleyip geri indirdiğinde çoğunlukla son konuşma geri gelmiyo.

Kolanın dökülmesinden daha mantıklı geliyor sizin kızacağınızı düşünerek arkadaşını ve sevgilisini çağırması. Kamera koymaktansa telefonunu falan bir karıştırsanız acaba? Banka hesaplarına baksanız? Başka şüpheli bir şey görürseniz de pat diye sormak yerine bir plan yapıp sorun. Diğer şüphelerinizi destekleyecek, netliğe kavuşturacak bir plan. Yani o kadar umut ediyorum ki umarım düşündüğünüz gibi olmaz. Umarım bu şüpheden bir an önce kurtulursunuz..
Şuan banka hesaplarına, kredi kartı ekstrelerine sonra telefon arama geçmişine hepsine bakmak istiyorum. Ama telefon elime geçmedi tam olarak. Sadece demin whatsappına baktım hemencecik kendisi tuvaletteyken.
Bir üyemiz 2. bir hattı olabilir dedi içime kurt düştü. Eğer öyle bir şey varsa 1. telefonunda herhangi bir şey ile karşılaşmam zor olur. O zaman ses kayıt cihazı koymak şart...

Şuan banka hesaplarına, kredi kartı ekstrelerine sonra telefon arama geçmişine hepsine bakmak istiyorum. Ama telefon elime geçmedi tam olarak. Sadece demin whatsappına baktım hemencecik kendisi tuvaletteyken.
Bir üyemiz 2. bir hattı olabilir dedi içime kurt düştü. Eğer öyle bir şey varsa 1. telefonunda herhangi bir şey ile karşılaşmam zor olur. O zaman ses kayıt cihazı koymak şart...
Esin telefonla cok ugrasiyormu genelde esini aldatan erkekler cok telefonla ugrasir

Ya bilemedim adam aldatıyorsa telefonunu tuvalete giderken ortada bırakır mı? Zaten 5 aydır yoksunuz neden 2. bir telefon alsın ki aldatmak için? Banka hesapları ve kredi kartı ekstrelerini kontrol etmek mantıklı. Bir de eğer görüşüyorsanız arabayı verdiğini söylediği arkadaşına "ee memnun kaldın mı bizim arabadan geçen gün kullanmışsın." diye bir soru sorabilirsiniz aniden.

Bu durumda genelde öyle yapıyorlar bir arkadaşımın başına geldi. Telefon arabada duruyormuş arabaya da bir göz atın varsa.

Bence eşinizin hareketleri çok şüpheli, en fazlada hitap şeklinin değişmesi, zira aldatan erkeklerde en belirgin özelliklerden biri o bence yakalanmamak için, hatta eşi ile sevgilisini telefonunu aynı şekilde kaydedeni bile duydum. Aynı isme iki numara atıyorlar ve numaradan tanıyorlar. Bence takipte kalın eğer siz geldikten sonra bile görüşmeye devam ediyorsa ki sigara kokusu buna delil oluşturuyor, yeni şeyler bulmanız zor olmaz diye düşünüyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X