Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neler oldu neler
Biraz uzun olacak kızlar şimdiden kusura bakmayın..
Bu eş kişisi çok mu saf ve ya aptallığa mı yatıyor bilmiyorum. Dün gece geldikten sonra hemen uyudu. Telefonunu yastığın altına koydu. Ben de gece aldım son bir kez bakayım diye, sizin dediklerinizi yaptım. Parola kısmına girdim benden yüz tanıma istedi, olmayınca giriş kodu istedi. Onu girdim oldu ve tüm kaydedilmiş parolaları gördüm. E devletine girdim ve gerçekten de adamın 2. hattı var 😔 ney için kullanıyor bilmiyorum. Zaten sizin dediğiniz gibi ben yurtdışındayken rahatça kendi telefonundan her şeyi halledebilirdi... Görüntüsünü aldım ve video ya çektim.

İcloud’a girdim ve silinmiş fotoğraflara bakayım dedim. bilgisayarda bir programla ile geri getirebiliyormuşuz silinen fotoğrafları
Baktım delil sayılacak bir şey yok deyince birden kafe de çekilmiş fotoğraf gördüm, yani 2 kişi kahve içiyor. belli ki fotoğrafı çeken o kadın çünkü kadın eli var bileklikler falan. Karşında benim eş kişisi var sweaterinden anladım. Büyük ihtimalle bu fotoğrafı o kadın yolladı eş kişisine oda gördü sildi hemen.
Whatsappı yine tekrar sildim yükledim, ama gözüme çarpan konuşmalar görmedim. Galiba kadınla 2. hat üzerinden görüşmeye başladı.

Bu arada vekaletimi avukata verdim. Ama bir kaç sorunla karşılaştım. Öncelikle eş kişisinin meslekten dolayı herhangi bir ceza alması için amirine veya disiplin amirine şikayette bulunmamız gerekiyormuş. Bu boşanma süresinde olabilirmiş. Avukat hanım bir savcı arkadaşına danıştı bunu oda teyit etti. Yani şöyle ki eğer yüz kızartıcı suç teyit edilirse disiplin amiri tarafından çeşitli cezalar alabilirler. Farklı yerlere tayin veya kidem durdurma vs gibi. Ama meslekten ihraç aldatma gibi durumlarda çok zormuş. En fazla özel harekat biriminden atılır normal kadro polisliğe verilir. Bu da onun için çok yıpratıcı bir şey zaten. Benim yıllarım nasıl heba olduysa onun da olsun. O kadına artık ne olur bilemem. En fazla başka yere tayini çıkar. Şikayet dilekçemizi de hazırladık.

Avukatım hemen ihtiyadi tedbir konulması için mahkemeye dilekçe verdi ve ivedilikle mal varlıklara tedbir konulmasını istedi. Dediğim gibi bu sabah bankaya gittim ne kadar değerli eşyam varsa kasadan aldım ve Eş kişisine düşen kısımı bıraktım. Yarın arabamı da alıp anneme memleketime gideceğim. Yank arabamı da ona bırakmayacağım. Eş kişisine söyledim bunu ve bana sürekli gitme gel tatil yapalım diyor. Bir şeylerin ters gittiğinin farkında, ama sormaya cesaret edemiyor. İkimiz de salağa yatıyoruz
Yani görseniz sanki aldatan o değil. Ama bir yandan yakında çok büyük bir olay kopacağını anlıyor ve hissediyor gibi. Beni böyle sakin görünce oda anlam veremiyor galiba.

Avukatım bu süreçten sonra delil toplamam zor diyor ve bu delillerle yola çıkacağız artık. Böyle bir şey var eğer yabancı bir kadınla bir apartmana/haneye giriliyorsa o aldatma sayılabiliyormuş. Eş kişisi bununla kalmayıp bir de kadının saçını okşuyor asansör beklerken. Bizim daire 5. katta ve tam asansörün kapısı kapanmadan önce 5 numaralı düğmeye basıldığını görebiliyorum. Bunu basan da o kadın. Yine kadın nere gideceğini iyi biliyor. Bu en büyük ve en işe yarar kanıt bence..

Ama kızlar o kadar kızgınım ki o kadar üzgünün ki anlatamam 😢 bunu ne kadar yazdım bilmiyorum ama içim yanıyor. Güzel günler aklıma geliyor çok mutluydum be, çok değer verdim çok emek harcadım. Çok fedakarlık yaptım, ama hepsi çöpe gitti 😞 ben bu adam için bazı şeylerden vazgeçmek zorunda kaldım. Şimdi hiç bir şey olmamış gibi nasıl hayatıma devam edeceğim? 😢
Insan neler yasayacagini tahmin edemiyor gercekten hersey hep guzel devam edecek zannediyir bu da sizin imtihaninuz ama kazanan siz olcaksiniz cunku haklisin sonuna kadar iciniz cok rahat olcak hersey bitip kurtulunca

Ben de öyle düşünüyorum. Adamın bu kayıtsızlığı kafasının başka yere kaymasından. Eline tebligat geçince kendine gelir öküz.
Aynen
Sadece küçük bir iskillenme olarak bakıyordur. Kendini çok zeki sanıyor ve açık vermedik ki gözüyle kendince önlemler alıp olayın üstünü kapatmaya çalışıyor. Tatil teklifi gibi.

Ben hep suna inaniyorum. Boyle zor sinavlardan gecen insanlar sonrasinda cok guzel hediyelerle mukafatlandiriliyorlar. Gecmiste onunla yasadigindan cok daha fazla mutlulugu seni hakeden biriyle yasicaksin. Bu kadar kadinin dualari uzerinde Allah yardimcin olsun sakin kendini birakma.
İnşallah benim içinde geçerli olur 🙏🏿

Kesinlikle. Hatta tepki görünce de şaşırıyor bir çoğu. sEvİoM diyip kendini haklı gören mi dersin elde tutamamış adamı diyen mi dersin. Nasıl bir ruh hali nasıl bir akıl tutulmasi çözemiyorum cidden.
Bir de sizin evliliğiniz zaten sıkıntılıymıs benim vicdanım rahat diyen mi dersin....

Çünkü o sünepe tipler erkeklerin EGO’sunu öyle bir şişiriyorlar ki adam diyor ki ben neymişim şöyle yakışıklıyım böyle eşsizim istesem Adriana Limayı elde ederim bla bla bla :kahve:
Ahahha kesinlikle buna katılıyorum. Peki bu kadınların bu adamların gazını geri almaları ne kadar zaman sürüyor 😅

Eminim çok ağır bir süreçten geçiyorsunuz fakat henüz 31 yaşınızdasınız, daha yolun başı. Emin olun çok daha güzel zamanlarınız olacak.. Güçlü ve akıllı bir kadınsınız.
bu tecrübenize de "iyiki"dediğiniz günler en kısa zamanda gelir umarım
Sevgiler ❤️

Bence eşini iyi tanıyor pasif biri desede yüz göz olsaydı bu delilleri bulamazdi. Ve başına bela alırdı işte o zaman aynı evde bir saniye bile kalmasi tehlikeli olurdu. Eşi şuan bunları yaptığını aklının ucundan bile geçirmiyordur .
aynen eşiyle ayni evde kalmaları beni de korkutuyor nolur nolmaz. ama eşinin kesinlikle gokcenin bu kadar net bilgilere kanıtlara ulaştığını hayal dahi edemeyeceğini dusunuyorum. muhtemelen karim suphelendi ama ne de olsa yurtdisina gidecek durumu kotaririm vs gibi düşünüyordur. mahkeme celbi kendisine ulaştığında mallar üzerinde satis hakki vs nin durduruldugunu ogrenecegindeki yuz halini görmek isterdim. hele bir de isyerinde rezil olunca ki halini.

Son düzenleme:
aynen eşiyle ayni evde kalmaları beni de korkutuyor nolur nolmaz. ama eşinin kesinlikle gokcenin bu kadar net bilgilere kanıtlara ulaştığını hayal dahi edemeyeceğini dusunuyorum. muhtemelen karim suphelendi ama ne de olsa izne gidecek durumu kotaririm vs gibi düşünüyordur. mahkeme celbi kendisine ulaştığında mallar üzerinde satis hakki vs nin durduruldugunu ogrenecegindeki yuz halini görmek isterdim. hele bir de isyerinde rezil oluncaki halini.
İşte o süreçten sonra asıl sıkıntı Allah'tan konu sahibi yurtdışında olacak. Salak yerine öyle değil böyle konulur çok büyük bir şok olacak. Keşke hepimiz o ifadeyi gorebilsek 😅

Tabi adam evli ya daha cok hosuna gitmiştir beni tercih etti, karısı sahip çıkmamış ben sahip çıktım diyordur...Adam da kimbilir neler sıktı, ayrıyız zaten kariyeri tercih etti falan demiştir, kocasıyla alakası olmayan bi karısı varmış gibi anlatmış ta olabilir yani, belki de boşanacagız zaten demiş te olabilir...

Yalnız evli birinin evindeki çöpü atması kapıcının gozu onunde, arabasına binip gitmesi, apartmandankilerden sakınmaması da hem arsız hem de baya aptal oldugunu gosteriyor kadının...
Konu sahibi yurtdısında diye, adam tamamen özgür hissetmiş kendini salmış olay o...
Şimdi kadın ümitlenmiştir evlilik hayalleri kurmaya başlamıştır bile...Evlensin, kocası bu sefer başkasına yapıştırır nasılsa
Öyle kadınların derdi beni seçti değil daha ziyade para. Konu sahibi sayesinde adam daha yeni evliyken hem evini almış hem arabasını, öyle kadın ne yapsın yeni göreve başlayan malı mülkü olmayan adamı. Muhtemelen ikinci olmayada aynı sebepten ses çıkarmıyor aklınca adamın malı mülkü alıp ona gelmesini bekliyor. Borcu harcı olan biri olsaydı yüzüne bakmazdı.

Son düzenleme:
Evet... Senin zaten evliliğin problemli imiş benim vicdanım rahat diyor. Eş kişisi kosmus pesinde bir de kendisi bir halt yapmadığını iddia ediyor. Hepsinden ötürü vicdanı çok rahatmıs.
Ya iki sünepe. Ne halleri varsa görsünler. Zaten bir süre sonra görürler anyayı konyayı 😏 Hiç takma kafana , canını da sıkma.

Ya iki sünepe. Ne halleri varsa görsünler. Zaten bir süre sonra görürler anyayı konyayı 😏 Hiç takma kafana , canını da sıkma.
İnşallah ve ben de buraya gelir sevinçle yazarım olup bitenleri.. Hem kendi mutlu huzurlu güzel hayatımdan 🙏🏿🙏🏿🙏🏿
Hemde adeletin var olduğundan bahsederim inşaallah.... 🙏🏿🙏🏿🙏🏿

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X