Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bna yıllarca aşkım diyen adam, bni aldattığı dönemde yavrum demişti.. Bilmeden yavrum dediği dönemlerde bu da nereden çıktı demiştim. Meğerse ona yavrum dfiyormuş. 19 sene aşkım 2 senede yavrum oldum

Yatagin uzerindeki jelatin seffaf. O jelatin cikarilmadan da rengi gorunurdu. Neyini merak etmis.sonra elinde kola varken jelatini cikatmadi da uydurma geldi.
Toplantilar gece mi yapiliyormus?
Ben pek inanmadim. Onun disinda hitap sekli ve arabada sigara kokmasini bilemrm ama yatak ve tollanti olayi garip. Belki de sigara icen birisiyle aldatiyor esin seni.
Telefonunda sifre var mi?
Dinledigi muzik turu degisti mi?
Ayna karsisinda daha cok vakit geciriyor mu?
Bazen geceleri kabus gordum diye uyaniyor mu?
Genelde aldatan erkeklerde genelleme olmasa da bunlar da gorunuyor.

Yatağın jelatinini çıkaracaksın ve elinde kola olacak?! Sanki kolay çıkan bir şey de, tek elle nasıl çıkarmış acaba... Bence aldatmış ve hala aldatıyor

Konu sahibi hakli o zaman. Bir şeyler karıştırıyor belli ki

Özellikle yatak olayı çok garip. Kim elinde kola ile hiç kullanmadıkları yatağın jelatinini sırf meraktan söker ki? Eşiniz sizi aldattı mı bilmem ama kötü Bi yalancı olduğu kesin. Arkadaşım geldi kaldı, ayıp olmasın diye söktüm dese neyse. Belli etmeden gözlemlemeye devamm edin. Zaten eşiniz böyle bir şey yapıyorsa pek beceremiyor gibi, kendini ele verir yakında.

Yani insana tuhaf geliyor değil mi birden hitap şekli değişmesi.. beni ilk bu durum işkillendirdi

Zaten uzun süre ayrı kalmışsınız . 5 ay bir erkeğin cinsel hayatı için çok uzun süredir. Yani zan yapıyorum anlattıklarına göre muhtemelen aldatmış. Sana tavsiyem artık uzakta çalışma eşin nerdeyse orda ol. Eger o zaman aldatırsa boşan. Yapacak birşey yok zor meseleler. Erkekler cinsel açıdan doyumsuzdur. 5 ay cok uzun gerçekten....

Hicbir erkeğin yatak ya da herhangi bir ev eşyası merak edip jelatin söküp bakacağını sanmiyorum ama ayrıca eşimle yattığım yatakta yapmayayim bu yatağı acayim diyeceğini de sanmiyorum. Bence arkadaşı sevgilisini getirdi eve. Onlar o yatakta yaptı. Sizinkinin günahını almak istemem parti yapılmış gibime geldi evinizde. Inşallah öyle değildir.

acaba bir arkadaşını eve yatıya çağırdı da kızarsınız diye söylemek mi istemiyor? Ya da kalabalık erkekleri topladı içtiler sıçtılar?
Aldatma olsa o yatağın jelatiniyle uğraşmazdı evde çift kişilik yatak varken diye düşünüyorum.ama şüpheleniyorsanız bir yalan var gibi.

Nasıl yani uzaktan aldatma aldatma sayılmıyor mu ??

Bana okuduklarım aldatılmışsın hissi verdi

Telefonun’da şifre var evet, ama galiba şifresini biliyorum. Dinlediği müzik türü değişmedi. Kendine zaten iyi bakardı.
Ama geceleri kabus görüyor mu diye sormuşsunuz, aklıma şimdi bir şey geldi. Bana yurtdışındayken sürekli geceleri çok rahatsız uyuyorum demişti. Neden diye sorduğumda ben çok yorgunken iyi uyuyamıyorum demişti. Eğer aldatıyorsa onun vicdan azabını çekiyordur? Ay şuan bunu düşünmem bana çok korkunç geldi

ne münasebet canım. İşimi bırakıp adamın şeyini mi eğlicem beni aldatmasın diye. Herkes kendine mukayet olacak. Konu sahibi yurtdışında istese hiç iz bırakmadan aldatır kimsenin ruhu duymaz. Onun da elbette istekleri oluyordur. Ama eşine verilmiş bir sözü var sonuçta.

Kadın ya da erkek hiç fark etmez, partnerini iyi tanıyan, iyi gözlemleyen kişi rutinde meydana gelen değişiklikleri anlar. Anlamayanlar ise bilinç dışı bir inkar halindedir aslında savunma mekanizması olarak bunu tercih eder. Şüphelerinizde sonuna kadar haklısınız.

Bu da ihtimallerin arasında olabilir, gerçekten bilmiyorum. Bazı üyeler eve kamera falan yerleştir diyor, ama hiç bir şey yapmadığı ortaya çıkarsa bu sefer ondan şüphelendiğim için suçlu ben olacam..
Çok karma karışık bir durumdayım.

Su an yapilacak tek sey suphelendiginizi belli etmemek. Bu sirada delil toplamak. Suphelendiginizi anlarsa daha tedbirli davranir.
Telefonunun sifresini biliyorum demissiniz bu arada. Belki eve getirmedigi ikinci bir hatti var ya da is yerinden biri de olabilir gunduz ayni is yetinde gorusuyorlardir.
Gozlemleyin. Elbet bir falso verecektir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…