Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ne münasebet canım. İşimi bırakıp adamın şeyini mi eğlicem beni aldatmasın diye. Herkes kendine mukayet olacak. Konu sahibi yurtdışında istese hiç iz bırakmadan aldatır kimsenin ruhu duymaz. Onun da elbette istekleri oluyordur. Ama eşine verilmiş bir sözü var sonuçta.
Dile kolay 5 ay adam ağaçlara mı kerkinseydi, kadın kadın olacak erkekinin ihtiyaçlarını giderecek😅Biliyorsun ki kocasına hayır diyen kadınları melekler lanetler 😂

Bu da ihtimallerin arasında olabilir, gerçekten bilmiyorum. Bazı üyeler eve kamera falan yerleştir diyor, ama hiç bir şey yapmadığı ortaya çıkarsa bu sefer ondan şüphelendiğim için suçlu ben olacam..
Çok karma karışık bir durumdayım.

kamera hayır çok tehlikeli. Bir şey yoksa boşanma sebebi eğer varsa da görmeye dayanamazsınız ya.
eşinize şüphelerinizi çok belli etmeyin şimdilik. gözlemlemeye devam edin. Umarım haksız çıkarsınız 🙏🏻

Bu da ihtimallerin arasında olabilir, gerçekten bilmiyorum. Bazı üyeler eve kamera falan yerleştir diyor, ama hiç bir şey yapmadığı ortaya çıkarsa bu sefer ondan şüphelendiğim için suçlu ben olacam..
Çok karma karışık bir durumdayım.
Kamera bana mantıksız geliyor ama bu şüpheyle de yaşanmaz. Bir üyenin dediği gibi belki evine arkadaşını ve sevgilisini davet etti onlar da o yatakta yattılar. Ama siz buna kızar mıydınız? Yani agresif bir yapınız var mı erkek getirme arkadaş getirme arkadaşıyla sevgilisi gelmesin gibi? Tepkinizden çekinmeyip söyler miydi böyle bir şey olsa? En iyi siz tanırsınız eşinizi..

Erkekler için sure uzunmuşmus, erkekler vücutlarında bir deliyle yasiyorlarmismis:eek: nedir bu erkeklerin ayrıcalığı? 5 ay uzun olabilir ama illaki aldatması gerekmez. Konu sahibi 5 ay kalacakmış toplamda ve yarısında gelmiş. O zaman çoğu erkek aldatsin. Neden çünkü süre uzun aaa olmaz onlar yapamaz duramazlar...

G GokcenKatun umarım yanılıyorsunuzdur. İnşallah öyle bir şey yoktur ama gerçekten suphe duyulacak şeyler yapmış. Soğukkanlı yaklaşırsaniz çozebilirsiniz. Açık vermeyin işiniz daha kolay olur.

Son düzenleme:
Ne gibi bir takip? 😔 yakında işime geri dönmem zorundayım. Uzaktan nasıl takip edilir hiç bilemem..

Şeytan dürtüyor beni gece uyuyunca telefonunu karıştır diye.

O seytan değil, mantiktir. Kimse bos yere yatak açmaz. Kola ne alaka? Hayatimda duyduğum en saçma yalanlardan.

Adam bişeyler kariştiriyor. Eğer boşanacaksan, deşmeye devam et ve telefonunu takip et. Eğer boşanmayacaksan, boşuna deşme. Bu olaylar sağlam bir tartişma, trip ile çözülcek şeyler degil. Ilişkiniz dahada kötüye gider.

Merhaba arkadaşlar
Sizden fikir alabilmek hemen bir profil oluşturdum. Konuyu uzatmadan girmek istiyorum. Eşimin beni aldattığından şüpheleniyorum.

4 yıllık sevgililikten sonra evlendik. Neredeyse 2 yıllık evliyim. Eşimin şimdiye kadar bir kadınla konuştuğunu veya yan gözle baktığını hiç görmedim ve duymadım. Son zamanlar şüphelendiğim bir şeyler oldu. Bir kadının içine şüphe düştümü bir doğruluk payı vardır, hep buna inanırım. Eşim bana sadece aşkım, hayatım, sol yanım diye hitap eder. 6 yıldır hiç değişmemiştir bu. Nedense son zamanlar bana ‘canım’ ‘güzelim’ ‘cicim’ ‘güzellik’ diye hitap ediyor. Bunda şimdi ne var diyeceksiniz, ama bana birden çok tuhaf geldi. Sevgililikte bile bana böyle hitap etmemişti. Oradan bir işkillendim, ama peşine düşmedim.

Her neyse, Evlenmeden önce Evimizi döşerken yatılı misafir olur diye evimize ekstra yatak almıştık. Hiç kullanmak nasip olmadı ve hala üzerindeki jelatini çıkarmamıştım. Geçen Aralık ayında işim için yurtdışına gitmek zorunda kaldım 5 aylığına. Eşimi özlediğim için şimdi yanına geldim ama geri döneceğim. Eve gelince yatak gözüme çarptı. Jelatini çıkarılmıştı ve üstüne lekeler vardı. Eşime bu yatağa ne olmuş diye sorduğumda biraz panikledi ve “merakımdan çıkardım, çıkarırken elimde kola vardı o döküldü” dedi. Bana nedense yalan söylüyor gibi bir his uyandırdı ve tamam dedim geçtim. Yani aldığımdan beri çıkarmadı da niye şimdi çıkardı?

2 gün önce alışveriş yapmak için arabaya bindik. Araba sigara kokuyordu. Eşim ve ben hayatımızda hiç sigara kullanmamışız. Kendisi de hiç kimseye arabada sigara içirmez. Bunu sorduğumda rengi attı ve gözlerini kaçırıp ‘ıhmm geçen arabamı arkadaşa vermiştim o içmiştir belki dedi’. Ve YİNE yalan söylediği hisse uyandırdı bana. Bunların zincir şekilde olması bana şüphe uyandırdı. Bugün bana akşam geç geleceğim komiser toplantı yapacak dedi. Bugüne kadar hiç toplantı yapmadı? Bana yine tuhaf geldi. Kendisi polis zaten.

Cinsel hayatımızda ve normal hayatımızda hiç bir sıkıntı yok. Nedense içim çok huzursuz ve garip hissediyorum kendimi. Bir şeyler benim bunun peşine düşmemi istiyor. Bir yanım kuruntulusun diyor.

Sizce buradan bir şey çıkar mı? Belki ben olayın içinde olduğum için bazı şeyleri kestiremiyorum olabilir. Düşüncelerinizi merak ediyorum.
Eşinin Telefonuna program indir

Merhaba arkadaşlar
Sizden fikir alabilmek hemen bir profil oluşturdum. Konuyu uzatmadan girmek istiyorum. Eşimin beni aldattığından şüpheleniyorum.

4 yıllık sevgililikten sonra evlendik. Neredeyse 2 yıllık evliyim. Eşimin şimdiye kadar bir kadınla konuştuğunu veya yan gözle baktığını hiç görmedim ve duymadım. Son zamanlar şüphelendiğim bir şeyler oldu. Bir kadının içine şüphe düştümü bir doğruluk payı vardır, hep buna inanırım. Eşim bana sadece aşkım, hayatım, sol yanım diye hitap eder. 6 yıldır hiç değişmemiştir bu. Nedense son zamanlar bana ‘canım’ ‘güzelim’ ‘cicim’ ‘güzellik’ diye hitap ediyor. Bunda şimdi ne var diyeceksiniz, ama bana birden çok tuhaf geldi. Sevgililikte bile bana böyle hitap etmemişti. Oradan bir işkillendim, ama peşine düşmedim.

Her neyse, Evlenmeden önce Evimizi döşerken yatılı misafir olur diye evimize ekstra yatak almıştık. Hiç kullanmak nasip olmadı ve hala üzerindeki jelatini çıkarmamıştım. Geçen Aralık ayında işim için yurtdışına gitmek zorunda kaldım 5 aylığına. Eşimi özlediğim için şimdi yanına geldim ama geri döneceğim. Eve gelince yatak gözüme çarptı. Jelatini çıkarılmıştı ve üstüne lekeler vardı. Eşime bu yatağa ne olmuş diye sorduğumda biraz panikledi ve “merakımdan çıkardım, çıkarırken elimde kola vardı o döküldü” dedi. Bana nedense yalan söylüyor gibi bir his uyandırdı ve tamam dedim geçtim. Yani aldığımdan beri çıkarmadı da niye şimdi çıkardı?

2 gün önce alışveriş yapmak için arabaya bindik. Araba sigara kokuyordu. Eşim ve ben hayatımızda hiç sigara kullanmamışız. Kendisi de hiç kimseye arabada sigara içirmez. Bunu sorduğumda rengi attı ve gözlerini kaçırıp ‘ıhmm geçen arabamı arkadaşa vermiştim o içmiştir belki dedi’. Ve YİNE yalan söylediği hisse uyandırdı bana. Bunların zincir şekilde olması bana şüphe uyandırdı. Bugün bana akşam geç geleceğim komiser toplantı yapacak dedi. Bugüne kadar hiç toplantı yapmadı? Bana yine tuhaf geldi. Kendisi polis zaten.

Cinsel hayatımızda ve normal hayatımızda hiç bir sıkıntı yok. Nedense içim çok huzursuz ve garip hissediyorum kendimi. Bir şeyler benim bunun peşine düşmemi istiyor. Bir yanım kuruntulusun diyor.

Sizce buradan bir şey çıkar mı? Belki ben olayın içinde olduğum için bazı şeyleri kestiremiyorum olabilir. Düşüncelerinizi merak ediyorum.
Umarım düşüncelerimizde yanılıyoruzdur canım. Umarım umarım. Ben araba o bu mevzudan değilde yatak mevzusundan işkillendim. Ama biri olsa neden o yatağı kullansınki ? Acaba kuruntumu yapıyoruz. İlgisinde eksilme varmı ?

elimde kola varken jelatin açmaya çalıştım bariz bir yalan ya. ben görmedim öyle evdeki eşyalarla ilgili bir erkek olsun. arabayı arkadaşıma verdim sigara içmiş de bir yalan bence. erkekler yalan söyleme konusunda gerçekten kötüler. bence durup dururken çok sakin bir şekilde baya böyle ekmek alsana bakkaldan der gibi beni aldattığını düşünüyorum deyin. hiç ama hiç duygusallık belirtisi göstermeden çok soğukkanlı. bakın o zaman tepkilerine

Kamera riskli ve kimine göre yanlış evet, ama yurtdışında her gün azap gibi olacak.
Burada bir üye ses kayıt cihazını evde bir yere gizlemişti. Maalesef şüpheleri doğru çıkmıştı, eşi gerçekten onu aldatıyormuş. Bunu yapmak suç ama bir şeylerin de netleşmesi lazım. Şüphe mahveder insanı

Burada bir üye ses kayıt cihazını evde bir yere gizlemişti. Maalesef şüpheleri doğru çıkmıştı, eşi gerçekten onu aldatıyormuş. Bunu yapmak suç ama bir şeylerin de netleşmesi lazım. Şüphe mahveder insanı
Bu kuşkuyla yaşanmaz. Ama konu sahibi sonunda ne yapacak o önemli. Gerçekten aldatıyorsa ki inşAllah öyle birşey yoktur, boşanacak mı?

Kamera bana mantıksız geliyor ama bu şüpheyle de yaşanmaz. Bir üyenin dediği gibi belki evine arkadaşını ve sevgilisini davet etti onlar da o yatakta yattılar. Ama siz buna kızar mıydınız? Yani agresif bir yapınız var mı erkek getirme arkadaş getirme arkadaşıyla sevgilisi gelmesin gibi? Tepkinizden çekinmeyip söyler miydi böyle bir şey olsa? En iyi siz tanırsınız eşinizi..

Arkadaş getirme konusunda tepkim olmadı hiç. polis arkadaşlarını akşam yemeğine çağırdım bir kaç kere, hatta birisinin sevgilisini birlikte çağırmıştım. Tabi sözlülerdi o zaman. Ama ben evde yokken arkadaşı ve sevgilisi gelirse hoş bulmam. Ben 2 kere memlekete gittiğimde arkadaşını çağırırdı. Bir şey demezdim. Agresif hiç değilimdir. Arkadaşlarıyla dışarıya çıkarsa karşı çıkmam.

Birim amirleri aynı teşkilattan polis olanlar birbirlerinin evine toplu halde gitmeyin diye uyardılar pandemiden dolayı. Yani hiç kimse evde bir parti vs. gibi şeyleri vermeyi cesaret edemez... veya toplu halde maç izlemiyorlar mesela..

Bu kuşkuyla yaşanmaz. Ama konu sahibi sonunda ne yapacak o önemli. Gerçekten aldatıyorsa ki inşAllah öyle birşey yoktur, boşanacak mı?
Boşanmayacaksa kendisini hiç yormasın. Burada çok gördük, eşimden uzakta çalıştığım için aldatılmayı hakettim diyen bile vardı. Umarım mantıklı davranır

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X