Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eşiniz sevişmek üzere eve getirdiği kadını neden misafir yatağında yatırsın ki? Mantıklı değil bu kısım...

İmana gelip karısının yatağında yatırmak istemedi herhalde diye düşündüm bende...
Yok yok aldatacak adam o kadar ayrıntıyı düşünmez. Ama misafir yatağı tek kişilik miydi çift kişilik miydi orası da önemli. Çift kişilikse mümkün, tek kişilikse o zahmete girmez bence.

Yok yok aldatacak adam o kadar ayrıntıyı düşünmez. Ama misafir yatağı tek kişilik miydi çift kişilik miydi orası da önemli. Çift kişilikse mümkün, tek kişilikse o zahmete girmez bence.

O ihtimali bile düşündüm. Getirseydi neden misafir yatağını özel açsın de mi?
Ama düşünmeden edemedim. Yatak çift kişilik..

üstelik sıkı sarılmış bir jelatini neden bir elinde kola varken açmaya çalışırsın ki? çok anlamsız geldi..

O zaman iki çift takılmış olabilirler mi evde?

Yazdıklarınıza göre aldatıyor gibi. Ama biz buradan ne desek boş. Kaç yıllık eşiniz, bir tuhaflık varsa hissedersiniz zaten. Diğer arkadaşların dediği gibi yurt dışına çıkmadan önce eve kamera yerleştirin ya da telefonunu kurcalayın, ağzını arayın, arkadaşlarına çaktırmadan sormaya çalışın vs...
Ya ama cidden bir kadın için ne kadar zor bir durum. Kendimi sizin yerinize koydum bir an. Çok üzücü. Umarım sizin düşündüğünüz gibi değildir.

Valla büyük ihtimal aldatılıyorsun .
Kendi yatak odanız da yapması riskli sonuçta o yüzden onu kullanmıştır . Ve bir erkek arabasında sigara içirmiyorsa normalde o sigarayı yakan bir kadındır
Bir de 5 ay yokmuşsunuz . O arada artık neler neler olduysa.

Bana normal gelmedi Çok üzüldüm henüz yeni evli sayılırsınız ben de 2.5 yıllık evliyim.. Sadece hitap kısmını yazmış olsaydınız aman ne olacak hep aynı şeyleri söylemekten sıkılmıştır belki, değiştirmiştir derdim. Sigara konusunda kıramadığı bir arkadaşı, patronu vs binmişse ve bu zamana kadar kimseye sigara içirmediğini biliyorsanız kıramamıştır siz kızacaksınız diye söylememiş olabilir derdim. Toplantı olabilir, zor zamanlardan geçiyoruz ülke olarak derdim. Ama elinde kola varken jelatinli yatağı "merak" için kim açar ki? Ben olsam ciddi bir takibe alırdım.. Umarım yanılıyorsunuzdur ama benim burnuma hoş kokular gelmedi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…