Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eve geldim zaten eve yasak var ama apartmanın önündeyim bir süre. Eşime arkadaşla karşılaştık lafladık dedim ayaküstü. Ama kendisine aşırı soğuk davrandığımı farkında
Sürekli neyin var diye soruyor çakmış bile olabilir..
Ben hiç olmadığım kadar sakinim çok tuhaf. Şu an her yeri yakıp yıkmam gerekiyor ama bu olay içimdeki enerjimi tümüyle alıp sömürdü. Hiç bir şeye halim kalmadı
Yatakta bile uyumak istemiyorum 😞😢 Allahım çok kötü bir durum
Seni o kadar iyi anlıyorum ki... Ne desem sana çare olmayacak acına derman olmayacak. Ama senin yapman gereken bugun ler in geçeceğini bilip soğuk kanlı olman... Bu sayfayı da tel de acık unutma ne olur ne olmaz.. Ne oldu sana diye bakmak isteyebilir teline... Google Geçmişinden de sil bu siteye baktığını. .
Ayrıca üstelerse sana ne olduğunu anlamaya çalışırsa bir arkadasının sıkıntıda olduğunu vb seklinde duygusal bir acıdan bahsedebilrsin. Kendi üzerine alınmasını engellemiş olursun.

Eve geldim zaten eve yasak var ama apartmanın önündeyim bir süre. Eşime arkadaşla karşılaştık lafladık dedim ayaküstü. Ama kendisine aşırı soğuk davrandığımı farkında
Ben hiç olmadığım kadar sakinim çok tuhaf. Şu an her yeri yakıp yıkmam gerekiyor ama bu olay içimdeki enerjimi tümüyle alıp sömürdü. Hiç bir şeye halim kalmadı
Allah kalbine ferahlık versin geçecek bugünlerde

Ay evet bu siteye baktığınızı da silin düzenli olarak kontrol edebilir telefonunuzu
Seni o kadar iyi anlıyorum ki... Ne desem sana çare olmayacak acına derman olmayacak. Ama senin yapman gereken bugun ler in geçeceğini bilip soğuk kanlı olman... Bu sayfayı da tel de acık unutma ne olur ne olmaz.. Ne oldu sana diye bakmak isteyebilir teline... Google Geçmişinden de sil bu siteye baktığını. .
Ayrıca üstelerse sana ne olduğunu anlamaya çalışırsa bir arkadasının sıkıntıda olduğunu vb seklinde duygusal bir acıdan bahsedebilrsin. Kendi üzerine alınmasını engellemiş olursun.

Dünden beri konunu takipteyim ve içimde senin çok güçlü ve mantıklı biri olduğuna dair düşünceler belirdi. Burda öyle şeyler okuduk öyle kadınlar gördük ki neredeyse aldatıldığı kadınla yaşamayı kabul edecek kadar gururunu seren onca insanı gördükten sonra senin soğuk kanlılığın beni çok etkiledi. Galiba aldatılıyorum dediğinde gözlerim doldu yalan yok. Lütfen şunu bilin ki siz ayıp bir şey yapmadınız yönetici de belliki birşeylerin ters gittiğinin farkında ve size söylemiş. İstemekten çekinmeyin yarına yada ertesi güne bırakmayın eşiniz sildirirse delil kalmaz. Allah yardımcınız olsun inşallah. Güç kuvvet versin size.. 🙏🙏

Dünden beri konunu takipteyim ve içimde senin çok güçlü ve mantıklı biri olduğuna dair düşünceler belirdi. Burda öyle şeyler okuduk öyle kadınlar gördük ki neredeyse aldatıldığı kadınla yaşamayı kabul edecek kadar gururunu seren onca insanı gördükten sonra senin soğuk kanlılığın beni çok etkiledi. Galiba aldatılıyorum dediğinde gözlerim doldu yalan yok. Lütfen şunu bilin ki siz ayıp bir şey yapmadınız yönetici de belliki birşeylerin ters gittiğinin farkında ve size söylemiş. İstemekten çekinmeyin yarına yada ertesi güne bırakmayın eşiniz sildirirse delil kalmaz. Allah yardımcınız olsun inşallah. Güç kuvvet versin size.. 🙏🙏
Ben de takdir ettim güçlü sogukkanlı kadın her zaman göremiyoruz buralarda. Aldatilmayi kabul etmeyen akıllı kadınlar sayesinde güçlenecek kadınlık.

Ben de takdir ettim güçlü sogukkanlı kadın her zaman göremiyoruz buralarda. Aldatilmayi kabul etmeyen akıllı kadınlar sayesinde güçlenecek kadınlık.

Adınıza çok üzüldüm çok geçmiş olsun gerçekten. Ne kadar delil sayılır bilmiyorum ama kesinlikle kayıtlar elinizde bulunsun bence. Bir an önce avukat bulup danışın neler yapabileceğinizi sorun, süreci başlatmak en iyisi olacaktır.
Tekrardan çok üzüldüm :KK43:

ilk defa bir konuyu bu kadar takip ediyorum, daha ilk okumamda işkillenmiştim ahh o kadar üzüldüm ki gün yüzü görmesin Rabbim fitil fitil burnundan getirir insallah.
O kayıtları bir sekilde almanız gerekiyor silinmeden, bir çok arkadas gibi, apartman görevlisi daha fazlasını biliyor gibi geldi bana da acıkcası

Ne zaman gideceksin yurt dışına 😞
yatmak istemiyorsan yatma o yatakta zorlama kendini...
Allah kalbine ferahlık versin hakkında hayırlısı ne ise seni ona yönlendirsin 🤲🏻

Gerçekten çok teşekkür ederim arkadaşlar bana resmen yol arkadaşı oldunuz. İyiki de bu konuyu buraya açıp sizden fikir almışım. Yoksa ben bu delilleri belki de bulamazdım. Belki de bulup çok saçma haraketler yapardım.

şu an çok korkunç bir şekilde sakinim. Eşim sürekli dişarıdayken beni aradı. Sürekli neyin var diyor. Ben de işimle ilgili bir sorun yaşadım yıllarımın heba olmasından korkuyorum dedim çok duygulandım. Bana üzülme her şey hallolur vs deyip sarıldı o an ondan kadar iğrendim ki. Duş alıp yatacağım dedim
Sürekli elimde telefon şüphelenir diye yazamadım buraya hanımlar K. Bakmayın 😞

yarin ilk işim avukatla görüşmek olacak. Eşimin işi olduğu için mümkün oldukça gündüz halletmem gerek
Apartman kayıtlarını da almam gerek.. 2. hattından hala şüpheleniyorum. ya gece arabayı arayacağım ya da yarin arabayı bana bırak işim var diyeceğim, ama eğer bunu dersem sabah belki telefonu arabadan alır gider. Tabi 2. telefonu varsa.

Bazılarınız duygusal bir ilişkisi olabilir demiş ve evet ben de bunu düşünüyorum.
Kadın benim evimdeki çöpü atıp sonra arabama binebiliyorsa tek gecelik için birisi değildir... o yüzden arabam sigara kokuyordu??

Merhaba arkadaşlar
Sizden fikir alabilmek hemen bir profil oluşturdum. Konuyu uzatmadan girmek istiyorum. Eşimin beni aldattığından şüpheleniyorum.

4 yıllık sevgililikten sonra evlendik. Neredeyse 2 yıllık evliyim. Eşimin şimdiye kadar bir kadınla konuştuğunu veya yan gözle baktığını hiç görmedim ve duymadım. Son zamanlar şüphelendiğim bir şeyler oldu. Bir kadının içine şüphe düştümü bir doğruluk payı vardır, hep buna inanırım. Eşim bana sadece aşkım, hayatım, sol yanım diye hitap eder. 6 yıldır hiç değişmemiştir bu. Nedense son zamanlar bana ‘canım’ ‘güzelim’ ‘cicim’ ‘güzellik’ diye hitap ediyor. Bunda şimdi ne var diyeceksiniz, ama bana birden çok tuhaf geldi. Sevgililikte bile bana böyle hitap etmemişti. Oradan bir işkillendim, ama peşine düşmedim.

Her neyse, Evlenmeden önce Evimizi döşerken yatılı misafir olur diye evimize ekstra yatak almıştık. Hiç kullanmak nasip olmadı ve hala üzerindeki jelatini çıkarmamıştım. Geçen Aralık ayında işim için yurtdışına gitmek zorunda kaldım 5 aylığına. Eşimi özlediğim için şimdi yanına geldim ama geri döneceğim. Eve gelince yatak gözüme çarptı. Jelatini çıkarılmıştı ve üstüne lekeler vardı. Eşime bu yatağa ne olmuş diye sorduğumda biraz panikledi ve “merakımdan çıkardım, çıkarırken elimde kola vardı o döküldü” dedi. Bana nedense yalan söylüyor gibi bir his uyandırdı ve tamam dedim geçtim. Yani aldığımdan beri çıkarmadı da niye şimdi çıkardı?

2 gün önce alışveriş yapmak için arabaya bindik. Araba sigara kokuyordu. Eşim ve ben hayatımızda hiç sigara kullanmamışız. Kendisi de hiç kimseye arabada sigara içirmez. Bunu sorduğumda rengi attı ve gözlerini kaçırıp ‘ıhmm geçen arabamı arkadaşa vermiştim o içmiştir belki dedi’. Ve YİNE yalan söylediği hisse uyandırdı bana. Bunların zincir şekilde olması bana şüphe uyandırdı. Bugün bana akşam geç geleceğim komiser toplantı yapacak dedi. Bugüne kadar hiç toplantı yapmadı? Bana yine tuhaf geldi. Kendisi polis zaten.

Cinsel hayatımızda ve normal hayatımızda hiç bir sıkıntı yok. Nedense içim çok huzursuz ve garip hissediyorum kendimi. Bir şeyler benim bunun peşine düşmemi istiyor. Bir yanım kuruntulusun diyor.

Sizce buradan bir şey çıkar mı? Belki ben olayın içinde olduğum için bazı şeyleri kestiremiyorum olabilir. Düşüncelerinizi merak ediyorum.
Ben bir erkek arkadaşımın sosyal medyasına attığı ( sadece kendisinin olduğu) bir fotoğrafından hissetmiştim bu fotoğrafı çeken bir kadın gibime geliyor diye..Ve peşine düşmüştüm.. Ve bingoo..Evet aldatılıyordum..O yüzden ben de olsam ki bana en ciddisi yataktaki jelatinin çıkması..Şüphelenirdim dibine kadar..

Gerçekten çok teşekkür ederim arkadaşlar bana resmen yol arkadaşı oldunuz. İyiki de bu konuyu buraya açıp sizden fikir almışım. Yoksa ben bu delilleri belki de bulamazdım. Belki de bulup çok saçma haraketler yapardım.

şu an çok korkunç bir şekilde sakinim. Eşim sürekli dişarıdayken beni aradı. Sürekli neyin var diyor. Ben de işimle ilgili bir sorun yaşadım yıllarımın heba olmasından korkuyorum dedim çok duygulandım. Bana üzülme her şey hallolur vs deyip sarıldı o an ondan kadar iğrendim ki. Duş alıp yatacağım dedim

yarin ilk işim avukatla görüşmek olacak. Eşimin işi olduğu için mümkün oldukça gündüz halletmem gerek
Apartman kayıtlarını da almam gerek.. 2. hattından hala şüpheleniyorum. ya gece arabayı arayacağım ya da yarin arabayı bana bırak işim var diyeceğim, ama eğer bunu dersem sabah belki telefonu arabadan alır gider. Tabi 2. telefonu varsa.

Bazılarınız duygusal bir ilişkisi olabilir demiş ve evet ben de bunu düşünüyorum.
Kadın benim evimdeki çöpü atıp sonra arabama binebiliyorsa tek gecelik için birisi değildir... o yüzden arabam sigara kokuyordu??
Duygusal ilişki olduğunu halen sanmiyorum ben. Neden kabul etsin portatif misafir yatağını. Hatta baskı yapmaz mı eşini seviyorsun sayıyorsun o yüzden yatağa gitmiyoruz vb gibi. Görüntüsü nasıldı kadının?

Ben yedek telefonu olduğunu düşünmüyorum ama gece bakmanız daha sağlıklı olur eşinizin anlamaması açısından. Arabaya indiğinizi görürse de ilaç tarzı birşey kullanıyorsanız o kalmış diyebilirsiniz ya da baktınız sizi gördü hastaneye gidiyodum ağrı kesici yaptırcaktım seni endişelendirmek istemedim falan diyebilirsiniz. yalan konusunda çok yaratıcıyımdır

Gece bak muhakkak... Ne kadar sen gizli davranırsan o kadr delil elde edersin.
Yakın geçmişte bende aldatılmış olduğumun itirafını duydum ve ayrılıyorum. Şüphelerim vardı doğru da çıktı. 7aydır psikolojik baskı ile beni alt etmeye çalıştı ama altından aldatma mevzusu çıktı. Üstelik hamile idim.
Bu konuyu acma ve dertleşme için üye oldum.
Burası iyi ki var. 🙏🏿💛
Siz de lütfen dirayetli durun. Acınızı yaşayacaksınız ama şimdilik deliller için en azından yasınızı erteleyin.

Duygusal ilişki olduğunu halen sanmiyorum ben. Neden kabul etsin portatif misafir yatağını. Hatta baskı yapmaz mı eşini seviyorsun sayıyorsun o yüzden yatağa gitmiyoruz vb gibi. Görüntüsü nasıldı kadının?
Ben karınla yattığın yatakta yatmam dediyse adamda sıfır yatak var demiştir :kahve:

Hem suçluluk psikolojisi hemde anladınız mı diye korkusundan daha çok üzerinize düşüyor tabi.
Sakin olmanız şuan için çok iyi. Sizin paranızla alınan herşeyi elinden alın. Yaptıklarının cezasını çeksin her türlü. Gerçekten çok üzgünüm keşke yanılıyor olsaydık hatta fake üye olsaydınız 🙁

Saçı uzundu. Normal gri bir eşofmanla gelmişti. Pek süslü falan değildi. Bu yüzden bir gecelik bir kadın olduğunu düşünmüyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X