Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bana da öyle geldi sanki adam uyarmak istemiş gibi düşündüm. Belki daha fazla şey gördü vicdanı da el vermedi duruma ama bişey de diyemedi. Hazır görüntüleri görünce uyarmak istedi
Aynen öyle.
Bir evin çöpünü niye atar bir kadın?
Orada yaşadı belki de kendi evi gibi.
Ee? Bundan apartman görevlisinin haberi olmadı mı?
Diğer taraftan bu adam apartman görevlisi eşime öter anlatır diye hiç mi korkmadı o zaman?

Adam sizin de o görüntülere neden baktığınızı çok iyi biliyor. Size yardımcı olmak istemiş. Vicdanı el vermedi gibi.

Eşim olacak o kişi polis özel harekat biriminde. Yani 1’i hariç başka kadın çalışmıyor 😔 başka birimde çalışıyorsa onu bilemem.

aklıma Whatsappta konuştuğu arkadaşının eşi geldi. Acaba ona bir şeyler çıtlatsam mı diye düşünüyorum... o da belki eşinin ağzını arar ama güvenemem sanırım
Güvenmeyin, eşinize yetiştirirler hemen. Serin kanlı olup avukatla beraber bu süreci devam ettirmek en doğrusu

Eşim olacak o kişi polis özel harekat biriminde. Yani 1’i hariç başka kadın çalışmıyor 😔 başka birimde çalışıyorsa onu bilemem.

aklıma Whatsappta konuştuğu arkadaşının eşi geldi. Acaba ona bir şeyler çıtlatsam mı diye düşünüyorum... o da belki eşinin ağzını arar ama güvenemem sanırım
Bence hiç söylemeyin yani kadın kocasına ağzından kaçırır yada Bi duyurursa o hemen eşinize söyleyecektir. E polis bu oda delilleri kaldırır ortadan

Arkadaşlar çok teşekkür ederim yorumlarınız için. Şuan içim içimi yiyor hemen tanıdığım bir avukatı aradım kendisi bu davalara bakmıyor ama bir avukat arkadaşına yönlendirdi.
Avukat hanım bu işlerde duygusal davranmamak gerek diyor. Apartman kayıtları tek başına yeterli olmayabilirmiş, sonuçta sadece saç okşama var.
Bana daha fazla delil toplamanız gerek yok diyor soğukkanlı olun diyor

Yarin hemn görüşmeye gideceğim avukatla 😔 hala dişardayım ve eve gidip bir şey olmamış gibi nasıl davranacağım hiç bilmiyorum 😢
Çocuk yok ama onun ve benim üzerime bazı mal varlıkları var ve çoğu benim emeğimle alındı
Ona ve o kadına yedirmek istemiyorum bunları...

anladım şimdi. Tabi ki delil arayın ama gizli kamera ses kayıt cihazı sizi suçlu konuma düşürebilir. daha farklı bir şey lazım.
Eşiniz mallar konusunda sorun çıkarır mı sizce? Hakkınıza göz diker mi yani? daha yeni evli olduğunuz için ortak bir şey olduğunu düşünmemiştim. 😢
Gerçi insanlar en iyi boşanma aşamasında tanınıyor hiç belli olmaz ne olacağı.

Watsap mesajlarına ulaşmanız lazim. Sürekli silmesinden belli ya da başka telefon var. Mesajlar ya da konuşma kayıtları yeterli delil olur diye düşünüyorum. Avukat sizi daha iyi bilgilendirir lütfen sakin kalmaya çalışın ona fırsat vermeyin. Şu an dışarda olmanız onu kuskulandirir mi?
Whatsapp konuşmasını kayıt ettim. Ama apartman kayıtlarını kayıt ettirmedim o anda gözüm karardı aklıma bir şey gelmedi.. onu kayıt altına almam gerek ama nasıl?
Avukat duygusal davranmayıp daha fazla delil toplamamı istedi ama bunu apartman görevlisine ve eşim olacak kişiye çaktırmadan yapmam lazım

Yıkıldım yaa biliyodum böyle olacağını! Yok bu saatten sonra ben duramazdım sanırım evi başına geçirridim onun

Aynen öyle.
Bir evin çöpünü niye atar bir kadın?
Orada yaşadı belki de kendi evi gibi.
Ee? Bundan apartman görevlisinin haberi olmadı mı?
Diğer taraftan bu adam apartman görevlisi eşime öter anlatır diye hiç mi korkmadı o zaman?

Adam sizin de o görüntülere neden baktığınızı çok iyi biliyor. Size yardımcı olmak istemiş. Vicdanı el vermedi gibi.
Bence de katılıyorum size. O adam yardımcı olabilir dediğiniz gibi şahitlik bile yapabilir korkutulmazsa eğer

Yapmayın böyle birşey. Evi asla terk etmeyin. Uçak biletinizin oldugu tarihte ayrılın evden.mahkemede işime döndüm işte biletim dersiniz. Eşiniz zaten bugünkü sıra dışı hareketlerden yürüyüş vb kapıcı da söylediyse yenge kameraya baktı diye durumu anlamıştır. Eve gidin sakın kavga tartışma hesap sorma işlerine bugün girmeyin.

Kamera kayıtlarını aldınız inşallah muhakkak alın sonra yuzlesin esiniz onları yok etmek isteyecektir. Tek gecelik değil belli ki. Ya iş yerinden ya da çevreden biri.
Görevli bilerek söyledi bence. Belki tanıklık yapar.

Hayır bence söylemeyin. Belki eşine söyler güvenemezsiniz.

Whatsapp konuşmasını kayıt ettim. Ama apartman kayıtlarını kayıt ettirmedim o anda gözüm karardı aklıma bir şey gelmedi.. onu kayıt altına almam gerek ama nasıl?
Avukat duygusal davranmayıp daha fazla delil toplamamı istedi ama bunu apartman görevlisine ve eşim olacak kişiye çaktırmadan yapmam lazım
Telefona kendiniz kaydetseniz kapıcı anlar . Vardır bir yolu elbet. Dava açılırsa belki resmi olarak istenir o zaman sorun olmaz 🙄ayrica O kadınla illaki yazisacaktir onlara ulaşmanız gerekiyor. Arabaya baktınız mı telefon için?

Bayan pohlerde var bildigim kadariyla ama baska birimdem de olabilir. Bence soylemeyin kimseye guvenmeyin.

Hayir asla bohle bir şey yapmayın. Anında o eşiniz olacak herife söylerler.

Telefona kendiniz kaydetseniz kapıcı anlar . Vardır bir yolu elbet. Dava açılırsa belki resmi olarak istenir o zaman sorun olmaz 🙄ayrica O kadınla illaki yazisacaktir onlara ulaşmanız gerekiyor. Arabaya baktınız mı telefon için?
O zamana kadar kamera kayıtları silinir ulaşamazlar

O zamana kadar kamera kayıtları silinir ulaşamazlar
Kapıcıya söyleyip tekrar izleyip kaydettirecek ya da kendi çekecek o zaman başka yolu yok. Kocası polis ve bu işlerin kurdudur eminim. Yok eder yolları tıkar. 😕

Merhaba arkadaşlar
Sizden fikir alabilmek hemen bir profil oluşturdum. Konuyu uzatmadan girmek istiyorum. Eşimin beni aldattığından şüpheleniyorum.

4 yıllık sevgililikten sonra evlendik. Neredeyse 2 yıllık evliyim. Eşimin şimdiye kadar bir kadınla konuştuğunu veya yan gözle baktığını hiç görmedim ve duymadım. Son zamanlar şüphelendiğim bir şeyler oldu. Bir kadının içine şüphe düştümü bir doğruluk payı vardır, hep buna inanırım. Eşim bana sadece aşkım, hayatım, sol yanım diye hitap eder. 6 yıldır hiç değişmemiştir bu. Nedense son zamanlar bana ‘canım’ ‘güzelim’ ‘cicim’ ‘güzellik’ diye hitap ediyor. Bunda şimdi ne var diyeceksiniz, ama bana birden çok tuhaf geldi. Sevgililikte bile bana böyle hitap etmemişti. Oradan bir işkillendim, ama peşine düşmedim.

Her neyse, Evlenmeden önce Evimizi döşerken yatılı misafir olur diye evimize ekstra yatak almıştık. Hiç kullanmak nasip olmadı ve hala üzerindeki jelatini çıkarmamıştım. Geçen Aralık ayında işim için yurtdışına gitmek zorunda kaldım 5 aylığına. Eşimi özlediğim için şimdi yanına geldim ama geri döneceğim. Eve gelince yatak gözüme çarptı. Jelatini çıkarılmıştı ve üstüne lekeler vardı. Eşime bu yatağa ne olmuş diye sorduğumda biraz panikledi ve “merakımdan çıkardım, çıkarırken elimde kola vardı o döküldü” dedi. Bana nedense yalan söylüyor gibi bir his uyandırdı ve tamam dedim geçtim. Yani aldığımdan beri çıkarmadı da niye şimdi çıkardı?

2 gün önce alışveriş yapmak için arabaya bindik. Araba sigara kokuyordu. Eşim ve ben hayatımızda hiç sigara kullanmamışız. Kendisi de hiç kimseye arabada sigara içirmez. Bunu sorduğumda rengi attı ve gözlerini kaçırıp ‘ıhmm geçen arabamı arkadaşa vermiştim o içmiştir belki dedi’. Ve YİNE yalan söylediği hisse uyandırdı bana. Bunların zincir şekilde olması bana şüphe uyandırdı. Bugün bana akşam geç geleceğim komiser toplantı yapacak dedi. Bugüne kadar hiç toplantı yapmadı? Bana yine tuhaf geldi. Kendisi polis zaten.

Cinsel hayatımızda ve normal hayatımızda hiç bir sıkıntı yok. Nedense içim çok huzursuz ve garip hissediyorum kendimi. Bir şeyler benim bunun peşine düşmemi istiyor. Bir yanım kuruntulusun diyor.

Sizce buradan bir şey çıkar mı? Belki ben olayın içinde olduğum için bazı şeyleri kestiremiyorum olabilir. Düşüncelerinizi merak ediyorum.
Ben kadınların hislerine inanırım. Siz hissediyorum diyorsanız vardır. Evde başka yatak mi yok neden onda yatsınlar onu anlamadım. 🤷

Kendi telinizun videosuyla çekin o görüntüyü. Kapıcı kuşkulansin artık sorun yok. Yardim isteyin ondan. Başka yapacak birşey yok. Anlatın ağlayın bu görüntüyü çekmem lazım yoksa beni evden atacak vb birşeyler sallayın. Kapıcının vicdanina çalışın. Zaten bence eşiniz de kuşkulanmaya başladı. Anladığınızı biliyor olabilir.

Apartman görevlisine söyleyin “Kargocu u şu saatlerde bıraktığını söylüyor kapıya” deyip hangi saatlerde geldiyse eşinizle o kadın o saat aralıgını kendi telefonunuzla kaydedin.

Galiba aldatılıyorum hanımlar 😔 şu an çok üZgün bir şekilde yazıyorum bunu
Apartman görevlisine gittim ve evime pahalı bir elektronik eşya aldım, kargo görevlisi bıraktım kapının önüne diyor, ama bana ulaşmadı kamera kayıtlarına bakmak istiyorum dedim. Kayıtlar 30 gün öncesine kadar izlenebiliyormuş
Whatsappta ki konuşma saatine ve ortalama hangi saatte eşim eve biriyle girdiğini hesap ettm . Bir süre video yu sardık ve bir anda eşim öğlen sularında kapıda belirleniyr . Arkasında da bir kadın var ve asansör beklerken kadının arkadan saçını okşuyor ve beraber asansöre biniyorlar 😔 gerisi yok. Büyük ihtimalle o gün ve gece kadın kalmıştır evimde. Apartman görevlisi bana birde abla bu bayanı geçen gördüm çöp attı ondan sonra sizin arabaya bindi gitti dedi. Bende çakmasın diye evet kuzeni dedim

Bunu görünce kendimi dışarıya attım. Eşime biraz yürüyüşe çıktım dedim ama eve hiç gidesim yokkGözlerim ağlamaktan çok şişmiş. Bu kamera kayıtları boşanma mahkemesinde delil sayılır mı lütfen bilgisi olan yazabilir mi arkadaşlar 😞😞
Hızlı yazdığım için yazım hatalara olabilir özür dilerim şimdiden
Çok üzgünüm. Ne diyebilirim ki. 😵😔

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X