Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Inşallah düşündüğümüz gibi çıkmaz hepsi hüsnü kuruntudur. Gizli kamera, ses kayıt cihazi işi zor bence. Siz olmayacaksiniz evde sonuçta. Müdahale gerekebilir kameraya, kayıt cihazina o zaman ne olacak. Apartman kapısında kamera var mı?
Evet apartman girişinde ve zemin katta kamera var. Ama apartman görevlisine ne diyeceğim? Çünkü video kayıt onun evinde yapılıyor.

Evet apartman girişinde ve zaman katta kemera var. Ama apartman görevlisine ne diyeceğim? Çünkü video kayıt onun evinde yapılıyor.
Evde birşeyin kaybolduğunu, şüphelendiğiniz kişinin de bi tanıdık olduğunu o yüzden gizlice bakmak istediğinizi söyleseniz?

G GokcenKatun ya bir arkadasin da dediği gibi gitmiş gibi yapıp takip edeceksiniz ya da kamera veya ses kaydı ile işinizi cozeceksiniz. Eşiniz çok dikkatli davranıyor. Delilleri saklıyor. Leke kola lekesine benzemiyor. Keşke yurt dışı işini iptal edebilseniz. Bu durumda çok zor olacak :KK43:
İptal etme gibi bir durumum yok, ama izinlimi uzatabilirim. Apartman kamera kayıtlarına bakıcam sanırım. Onda bir şey çıkmazsa ses kayıt cihazı taktırmayı düşünüyorum.

Evet apartman girişinde ve zemin katta kamera var. Ama apartman görevlisine ne diyeceğim? Çünkü video kayıt onun evinde yapılıyor.
Dünden beri bu konuyu takip ediyorum. Bence kesinliklee kamera+ses kaydı işini yapın. Özellikle ampul şeklindeki kamerayı çok beğendim. Hem yatak odanıza hem misafir yatak odasına. Ayrıca apartman kamerası varsa gerisi kolay. Napar eder bulursunuz o görüntüleri siz.

Sakın belli etme hepten alarma geçmesin. Biliyorum çok zor normal davranmak ama güçlü olman lazım şuan. Bakabileceğin her yere bak
Evin içinde deli gibi ordan oraya gidiyorum. Sürekli ne yapmam gerektiğini düşünüyorum. Gerçekten çok zor bir durum Allah düşmanımın başına vermesin. İnsan gerçekten bu durumdayken sağlıklı düşünmesi çok zor. O yüzden sizin yorumlarınız/fikirleriniz çok önemli benim için. 1 arkadaş hariç tanıdıklarıma da anlatamadım ortada tam bir delil yokken.

birazdan eşim işten gelmeden apartman görevlisine gideceğim kamera kayıt için. Şuanlık yapabileceğim tek şey bu

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X