Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Adamın donuna kadar alınacak olması da bu aşka dahil mi?

dayanamayacağım vallahi banlanmayı göze alıyorum ve diyorum ki siktirsin pişmanmış. aşağılık herif.
Aldattığına değil yakalandigina pişmandir.
Bu arada , okuduğum yüze yakın sayfada bazi arkadaşlar gokçen'i elestirmisti, kocasını birakip yurtdışına iş için gitti diye.
Bu konuyu okuyan tüm kadınlara ders olsun; bir erkegin gönlünü hoş tutmak için okulunuz, güzel mesleğiniz, işiniz gibi konularda kendinizden ödün vermemek lazım.
Bunca ekonomik özgürlüğü olmasaydı, aşkı , erkeğini hoş etmek için kocasının çalıştığı, kimi kimsesi olmadığı küçücük şehirde dört duvar arasinda kalsaydı bunca cesur olabilir miydi?

Ve son olarak; şu yapistirdi mesajını ne olur o kadına gönder. Gerizekalı, kendisini Romeo Juliyet hikayesinde sanıyor. Görsün, adamın gozundeki değerini (belki de yapıştirdigi başka bir kadındır).
İnan ne meslekten kovulma,ne aileye rezil olma... Hiçbiri sevdiği ve kendince büyük aşk yaşadığını düşündüğü adam tarafından peçete muamelesi görmesinden daha incitici olamaz

olaylar bayaa gelıstı tomurcuk, ozetle evet gercekten aldatıyor. 3 hafta sonrasına bosanma gunu aldılar
Cevap yazdıktan sonra bayağı okudum üzüldüm gerçekten ve bu tür olaylar çok oluyor bizimde burada oldu iki polisin ilişkisi ikisi de meslekten uzaklaştırıldı. Erkeklerin yapıp gerçekler ortaya çıkınca da seni seviyorum demesi ayrı bir olay.

Nasıl bilmesini sağlarım? Yani kadınla pek muhattap olmak istemiyorum davaya zarar verebilir diye..
konuyu ilk günden beri takip ediyorum ve hayran kaldım sabrınıza öncelikle. umarım hızla iyileşirsiniz. mesajları saklayın mutlaka ama kadına göstermek için değil. Dava sırasında yok öyle birşey deyip çamura yatabilir. bunların hepsi itiraf olarak geçer dosyalara inkar edemez. hiç bir aramayı kaydı mesajı silmeyin herşeyi yedekleyin.

Eşi yeni öğrenmis. Dün öğrenmiş.
Boşanma davası karşılıklı anlaşmalı olmadığı
Eşi yeni öğrenmis. Dün öğrenmiş.
Boşanma davası karşılıklı anlaşmalı olmadığı takdirde, çekişmeli dava olur ve çekişmeli boşanma davasında 3 hafta sonra duruşma olması mümkün değildir. Konu sahibi yazmıyor ki buna hiç cevap.

Off tam bir profesyonel yalanci...
Aldanma çok tehlikeli bi adam zekice bi hamle ama tebrik ederim.
Kabul etmeyince bekle ve nasil cirkinlestigini gor.o kadin bi anlik zevk olmayacak srni suclayacak yurt disina ciktin sen yalniz biraktin vs vs

Öğrenmiyorlar tek anlatmak istediğim bu işte.
Önce bizim öğrenmemiz lazım. Erkektir yapar, yok bir nefsi var sahip olamaz, saçmalıklarına hayır dememiz lazım.
Tir şoförleri, pilotlar, askerler vs.var. Sizin yazdıklarınız bir çok insanı cok yaralıyor. Günümüz koşullarında ekmek parası kazanmak için uzak kalinabiliyor. Erkekler adam olmayı öğrensin mecbur öğrenecekler.

Daha neler neler söyleyecek. İnkar, sizi suçlama, özür dileme, evliliği kurtarmak için fedakarlık yapmak istemesi, en son da çirkinleşmeler. Sırayla bunlar oluyor.
Yüzleşmeye de gerek yok bence çünkü telefondakilerin aynılarını söyleyecek. Ellerinde çiçeklerle falan.
Kararlı ve dik duruşunuzu takdir ediyorum. En az hasarla çıkarsınız inşAllah.
Nasıl bilmesini sağlarım? Yani kadınla pek muhattap olmak istemiyorum davaya zarar verebilir diye..
Şuan onu düşünmeyin. Büyük ihtimalle eş kişisi size ayrı ona ayrı yalanlar söylüyor.
Herşey bitip boşanınca herşeyi sosyal medyasına atarsınız.

Yapıştırma olayı nedir?

çok haklısınız vallahi..Aldatmanın ne cinsiyeti olur ne de bahaneleri...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…