Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şimdi belki bana kızacaksınız ama 5 ay çok uzun bir süre karı-koca için bana göre. Yani siz uzaklardasınız 5 ay. Erkek milleti rahat durmaz ki. Bana tek gecelik bir şey yaşamış olabilir gibi geldi.
Eşleri uzakta olan kadınlar da yaşayabiliyor mu bu tek gecelik birşeyi... 5 ve sonrası aylar için mi normal karşılıyoruz? Mesela 2 ay yeterli mi? :işsiz:

Erkek milleti rahat durmayı öğrensin bi zahmet.:KK20:

Aradaki bütün sayfaları okumadım tabi ki ama 3 hafta sonra duruşma günü dediğiniz dava çekişmeli boşanma davası ise konunuzun fake olduğunu düşünüyorum. Çekişmeli boşanma davası açtıktan 4 5 ay sonra ilk duruşma gününü veriyorlar. Hiçbir yerde 3 hafta olmaz o asla. Siz ne davasından bahsediyorsunuz?

Aradaki bütün sayfaları okumadım tabi ki ama 3 hafta sonra duruşma günü dediğiniz dava çekişmeli boşanma davası ise konunuzun fake olduğunu düşünüyorum. Çekişmeli boşanma davası açtıktan 4 5 ay sonra ilk duruşma gününü veriyorlar. Hiçbir yerde 3 hafta olmaz o asla. Siz ne davasından bahsediyorsunuz?
Neden çekişmeli olsun ki konu sahibi tüm delilleri verdi ve o şekilde davayı açtı...O yüzden çekişmeli olacağını sanmıyorum.

Annem bırak gelsin diyor yüz yüze konuşun. Çağırıcam gelsin. Zaten sürekli aramaktan telefonumun şarjını bitiriyor
Demin hüngür hüngür ağlamasına şahit oldum

Bana bir de sen iste işimi bırakır yurtdışına yanına da gelirim diyor.. hiç güleceğim yoktu

Senin sayende yurtdışına kapağı atıp pisliğine oradaki kadınlarka devam edecek yani. Ne uyanıkmış. Gidin yurtdışında kedi alın daha iyi. Bir de onu mu besleyeceksiniz orada

Annem bırak gelsin diyor yüz yüze konuşun. Çağırıcam gelsin. Zaten sürekli aramaktan telefonumun şarjını bitiriyor

Bana bir de sen iste işimi bırakır yurtdışına yanına da gelirim diyor.. hiç güleceğim yoktu
Şimdi böyle ağlıyor ama boşanmaya kararlı olduğunuz anlayınca çirkinleşecektir. Hazırlıklı olun. İnkar etmesine, sizinle uğraşmasına, bu işin içinden sıyrılmasına müsade etmeyin. Neyse ki çocuğunuz yok. Bu pisliklerin en sevdiği şey çünkü çocuğu koz olarak kullanmak.

Hanımefendi çekişmeli dava anlaşmalı dava ne demek öğrenin önce sonra yazın, komik olmayın. Ben avukatım.

Çekişmeli boşanma davası, TMK Md. 166/3 de düzenlenmiş anlaşmalı boşanma davası dışında kalan her türlü boşanma nedenine dayalı olarak açılmış ve eşler arasında boşanma ve boşanmanın ferileri konusunda bir anlaşmanın bulunmadığı boşanma davalarıdır.

Nasıl bilmesini sağlarım? Yani kadınla pek muhattap olmak istemiyorum davaya zarar verebilir diye..
Kadınla muhattap olmayın sakın... haklı oldugunuz durumda haksız olacaksınız... kadının kim oldugunun önemi yok o olmada baskası olacaktı çünkü buna sebep olan eşiniz... hukuki olarak onunla uğrasabiliyorsanız uğrasın yoksa hic önemi yok daha cok canınızı acıtacak sözlet duyarsınız o kisiden bence...

Buradaki kadınların hiçbirisi erkekleri tanımıyor gibi geldi bana. Siz uzaktayken eşiniz bir kadın ile cinsellik yaşamasa bile pavyona gider mesela ama bir şekilde aldatır. İddiamın arkasındayım eşinden 5 ay uzak kalan her 10 erkekden 8 i aldatır.
Fizyoloji geregi diyorsan tamam ama mas.. secenegi var

emin misiniz hanımefendi? buyrun okuyun siz komik olmayın..
Çekişmeli boşanma davası, TMK Md. 166/3 de düzenlenmiş anlaşmalı boşanma davası dışında kalan her türlü boşanma nedenine dayalı olarak açılmış ve eşler arasında boşanma ve boşanmanın ferileri konusunda bir anlaşmanın bulunmadığı boşanma davalarıdır.
Eeee?? :))) Ben avukatım, sizin bana işimi öğretebileceğinizi hiç sanmıyorum.
Tekrar söylüyorum, konu sahibi çekişmeli dava açtıysanız nasıl 3 hafta sonraya duruşma günü verildi size bu imkansız.

Hadi ordan şerefsiz deseydin.
Foyası ortaya çıkmasa devam edecekti.
Pismanmis. Hicbir pismanligi yok sadece kuyruğu sıkıştı.

Bir de şey var adam ne demiş olursa olsun o kadın olsun ben onu seviyorum diyip camurlasabilir. Bu tarz ilişkiyi kabul etmesi zaten bu ihtimali kuvvetlendiriyor. Şikayetinizi yapın gerisini o düşünsün. Zaten bu konuşmalar dava dosyasında olmayacak mı? Tam bilgim olmadığı için kestiremiyorum ama oradan bile öğrenir G GokcenKatun

Eeee?? :))) Ben avukatım, sizin bana işimi öğretebileceğinizi hiç sanmıyorum.
Tekrar söylüyorum, konu sahibi çekişmeli dava açtıysanız nasıl 3 hafta sonraya duruşma günü verildi size bu imkansız.
Benimki anlasmalı idi 3 4 gün sonraya atıldı.. Hakim ile konustu avukat

Aldati
Haha eşim evden çalışıyor. Aylardır sadece markete gitti. O da benimleyken.

Düşük tehlikem yokken de yanaşmıyordu. Bebeğe bir şey olur diye. Her erkek sizin kocanız gibi, her kadın da sizin leş zihniyetiniz gibi değil yani.

Yaşadığınız çevre sebebiyle şu an buna şaşırmış olabilirsiniz.

Üzgünüm ama ben senin gibi bir evlilik yaşamıyorum. Eşimin pipisinden daha değer verdiği erdemler var bu hayatta. Sana tek tek sayardım ama bir de anlamlarını açıklamakla uğraşmak istemiyorum :KK66:
Aldatilmak sadece eyleme dokmekle olmuyor ama kendini bilen sadik olan mas yoneliyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X