Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Of gerçekten bıktım şu fake muhabbetinden. Dava 3 hafta sonraya alındı dedim. Biri hemen hüküm vermiş fake diye. Çünkü imkansızmış

Biz anlaşmalı olarak boşanma davası açtık. Eğer karşı taraf kabül etmez ise öyle böyle çekişmeliydi döndürülecek. Zaten bazı mal varlıkları benim üzerime. Avukatım böylelikle hem gün almış oluruz hem de karşı tarafın kabul edip etmeyeceğini biliriz dedi. Üstelik çekişmeli de boşanma protokolü de hazırlanabiliyormuş..

Mune Mune cim Konumu takip edemez oldum. Biri lütfen el atabilir mi?

Peki aldatma,yada konu sahibinin yurt dışında çalışması süreci hızlandırmaya sebep olabilir mi kusura bakmayın bilmediğim için soruyorum
Hayr süreç bu şekilde mümkün değil. Çekişmeli boşanma davasında, cevap hakkı savunma süreleri var çünkü.

Of gerçekten bıktım şu fake muhabbetinden. Dava 3 hafta sonraya alındı dedim. Biri hemen hüküm vermiş fake diye. Çünkü imkansızmış

Biz anlaşmalı olarak boşanma davası açtık. Eğer karşı taraf kabül etmez ise öyle böyle çekişmeliydi döndürülecek. Zaten bazı mal varlıkları benim üzerime. Avukatım böylelikle hem gün almış oluruz hem de karşı tarafın kabul edip etmeyeceğini biliriz dedi. Üstelik çekişmeli de boşanma protokolü de hazırlanabiliyormuş..

Anlaşmalı açtım deseydiniz olabilir derdik ama çekişmeli açtım deyince evet 3 hafta sonrası imkansız.

Bu süper bir bilgi 😎 G GokcenKatun kuzum acaba direkt arasan mı? Şöyle sakin bir sesle “öncelikle eşimin gerçek yüzünü görmemi sağladınız, aynı zamanda sizi de hiç görmeden tanımamı sağladınız. Size birkaç ekran görüntüsü, ses kaydı göndermek istiyorum, hakkınızda hoş olmayan imalar olmuş” gibi böyle sakin, sinir bozucu şeyler mi söylesen. Çok sinirlenir bence 😅
Canım, şu an ben hiç onunla muhatap olmayı düşünmüyorum gerçekten. Eş kişisi bir gelsin konuşalım bakalım ne saçmalıklar söyleyecek.

Karsi taraf onaylamadan anlasmali acamazsiniz ki ama o onaylayip protokolu imazalayack ki anlasmali dava acabilesiniz

Yaşamayınca 1 sene cinsellik aklınıza gelmiyorsa bir doktora görünün bence. Normal bir durum değil çünkü. Yetişkin ve sağlıklı her insan için cinsellik bir ihtiyaçtır. Cinsiyetle alakası yok bunun.
Ama aldatmanın bununla ilgisi yok.
5 ay adama uzunsa kadına da uzun. Aldatmak hainliktir ve bu bir karakter sorunudur. "İhtiyacım vardı aldattım" diye bir şey yok.

Ayrıca yanlış yönlendiriyorsunuz. Ortada kanıtlanmış bir ihanet varsa tazminat alabilmek için çocuk olması gerekmiyor. İhanet iki kişiyi ilgilendiren bir mesele. Sadakat yükümlülüğü çocuk olduktan sonra devreye giren bir şey değil.
Hayır yani cinsellik elbetteki ihtiyaç.ok.

Bu ihtiyaci gidermenin yek yolu aldatmak değildir.bunuda hepimiz biliyoruz.

Yapıştırma olayı nedir?
Böyle bir mesaj bulmuştu toplantıya diye çıktığı bir gece.
Gözüme çarpan sadece bir konuşma oldu o da şu şekilde olmuş:
-(arkadaş) bu işler yorucu olum öyle yaptı bitti değil iyi ayarlayacaksın ***
Bir gün sonra:
  • (Arkadaş) yapıştırdın mı kanki?
  • (Eşim) hee yapıştırdım kanka.
  • (Arkadaş) hadi iyisin bakışından anladım zaten bugün **
  • (Eşim) hadi l*n ben gizli görevlerde iyiyim biliyorsun ***
  • (Arkadaş) kralsın kanki
Bir hayirsever de bana silinen WhatsApp mesajini anlatabilir mi?

canım sakin ol, fake diyenleri boşver sonuçta neyin ne olduğunu Allah görüyor

Anlaşmalı açtım deseydiniz olabilir derdik ama çekişmeli açtım deyince evet 3 hafta sonrası imkansız.
Çekişmeli açtım diye nerde yazdı?Hani yazdıysa gerçekten görmedim.Kadın buraya ispata mı çalışsın ya.Hayır inanmayan yazmasın,sonra kurgu bir konu ise bırakın salak yerine biz inananlar düşelim.Ay valla yetti yani

Çekişmeli açtım diye nerde yazdı?Hani yazdıysa gerçekten görmedim.Kadın buraya ispata mı çalışsın ya.Hayır inanmayan yazmasın,sonra kurgu bir konu ise bırakın salak yerine biz inananlar düşelim.Ay valla yetti yani
Anlaşmalı değilse çekişmelidir. Ve benim arada okuyup anladığım eşine hiç söylemeden açmıştı bu durumda çekişmeli oluyor diye düşünülür ama konu sahibi anlaşmalı açmış onu yazdı.

Dün neredeyse hiç yazamadım kızlar. Çok kötü bir gün geçirdim.
Davam pandemi nedeniyle 3 hafta sonraya alındı, artık inşallah boşanıyorum..eş kişisi artık boşanmak istediğimi biliyor sağolsun bir akrabamız yememiş içmemiş gitmiş onu aramış, hoş zaten bugün yarın öğrenirdi.
Annem başkalarından duyulmasın diye dayılarıma falan anlattı durumu. Onlar da sağolsun dayılarım olsun yengem olsun bana destek oldular. Artık kim ‘o’ akrabama yetiştirdiyse gitmiş eş kişisini aramış olayın aslı nedir diye. Böylelikle öğreniyor beni arıyor.
Ben her şeyi teker teker yüzüne vurdum ay bir de demesin mi nerden biliyorsun diye? Adam inkar bile etmedi, o kadar şaşkın ki konuşamadı
Biraz durup kafasına dank etmiş ki tekrar aradı hemen yanıma gelecekmiş benimle konuşacakmış sonra yanına alıp eve götürecekmiş. O sinirle kahkahalar attım telefonda..

Benim biri tarafından akıl aldığımı düşünüyor, yani kendi suçunu üstüne bile almıyor. Ben birinin aklına uymuşum ne kötü biriymişim her pisliğini çıkarmışım demi kızlar? Ay inanamıyorum ya ben bu insanla nasıl evlenmişim?

İkisinide şikayet edeceğimi, her pisliğini mahkemeye sunduğumu birazdan annenleri de arayıp her şeyi anlatacağımı deyince birden köpürdü. Yanına gelmezsem asıl o benimle boşanmayacakmış. Sakın elini ardına koyma dedim..benim bundan sonra çekineceğim bir şey yok. Benim paramla ne alındıysa hepsini geri alacam, yurtdışına geri gideceğim her şeyi dedim. Tartışmamız o kadar uzun sürmüş ki gece olmuş farkında bile değildim

Yorgun düşmüşüm onun pisliklerini ve benim ne hissettiklerimi anlatmaktn 😞 kapadım telefonu gece boyunca kendimi dinledim. Bir oh çektim, sanki omuzlarımdan çok büyük bir yük indirmişim gibi. Demek ki beni yoran şey buydu. Demek bunu yüzüne vurup anlatmam gerekti..

Güneş tam doğarken ben uyumuş kalmışım. Canım annem rahatsız olmayayım, rahat konuşayım diye gitmiş ablamda kalmış o gece. Sabah telefonu geri açtığımda bir sürü mesaj, ses kayısı atmıştı. Dinledim aptal bir de gitmiş içmiş. Sarhoştu, pişmandı, beni hala seviyormuş. Beni bırakmayacakmış, o kadını def edecekmiş. Her şeyi anlatacakmış, o mesajlaşmalar eve getirmeler sadece bir anlık zevk içinmiş miş miş miş...
Of hangisi anlatsam ki. Çok garip bir boşluk var içmde sanki ben bunları yaşamamışım da başkası yaşanıyr gibi. Üzüntülü müyüm yoksa sevdiğimi kaybettim diye mi bu kadar sakinim, hiç bilmiyorum. Sadece bu kabusun geçmesini istiyorum 😔
Sizi o kadar hafife almışki başka birinden mi akıl aldın diye soruyor.. Sizi bu kadar hafife almasaydı kalmazdı böyle.. Nefret ediyorum bu olaydan, bi kendileri akıllılar çünkü..

Fake olduğunu düşünenler lütfen yazmasın......İnanan inansın kansın,inanmayanlar da okumasın Allah Allah.. Mune Mune hanım lütfen el atın şu fake diyenlere...Fakeyse şikayet etsinler siz de inceleyin dimi lütfen ama ya kaç gündür fake fake inanın ben bile sıkıldım kaç gündür gelişmeleri takip ediyorum.Ben bile bu kadar sıkıldıysam konu sahibini tahmin bile edemiyorum...

Anlaşmalı değilse çekişmelidir. Ve benim arada okuyup anladığım eşine hiç söylemeden açmıştı bu durumda çekişmeli oluyor diye düşünülür ama konu sahibi anlaşmalı açmış onu yazdı.
Karsi taraf protokolu imzalamadan anlasmali dava acilamaz su asamada bence de konu muallak Mune Mune

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X