Aldatıldımm:(

Adam sizi dövüyor, ailesi adama gaz veriyor, aldatılıyorsunuz ve hala adama çocuk vermek için hastane hastane dolaşıyorsunuz.
Hemen tedaviyi kesin ve adamın totosuna tekmeyi vurun. Başka yolu yok.

Arkana bakmadan kaç kendini bile bile ateşe atma.Allaha dayan dua et hayatının devamı için hayırlısını iste.Ne güzel bir yaştasın oku geliştir kendini meslek sahibi ol dik dur kendine güvenin gelsin hayatı amacına uygun yaşa..

İnan çok istiyorum bırakmayı ama en son bir boşanma olayında 4 çocuk babası suçsuz günahsz bir adam öldürüldü benim korkum sadece o onu geçtim aldatan taraf ölürümde bırakmam diyor
Hiçbir şey olmaz. Seni aldattığı kadınla evlenir.

Buraya ne yazacağımı bilmiyorum aslında ne diyeceğimi de bir evlilik yaptım bebek sahibi olamıyorum ben onun için hastane hastane gezerken meğer eşim olacak adam beni başkasıyla aldatıyor muş ailesi baştan beri bana yapmadığını bırakmadı erkektir yapar dediler oğullarına beni dövdürdüler ailem arkamda annem babam en başta ama ben ne yapacağımı bilmiyorum öyle bir boşluktayım ki beynim durmuş bana bir yol gösterin nolur daha hayatımın baharı belki de elimde hiç bişey kalmadı yaşım 20
Peki böyle bi adamdan çocuk yapma inadın neden?

Şuan kimse kendime kızgın olduğum kadar kızgın olamaz bana ama bide şöyle düşünün ben o adam canından çok seviyor beni sanıyodum bu güne kadar bana kötü laf söylemeye kıyamayan adam tek hayali benden bir çocuğu olsun sanıyodum o yüzden başladım tedaviye bilseydim yiyip bitirirmiydim kendimi bende mi sorun var diye
Yahu 10 mesaj önce ailesi oğullarına beni dövdürdü yazan sensin.

Boşanmamak için kıvır bakalım.

Bize ne. Aldatılan, dayak yiyen sensin.
Merak etme sen de bu koca sevdası varken her şeye alışırsın.

Oyna, devam.

Kendi içindeki çelişmelerinden bazıları.
Belki sen gerçekten bunları yaşayan biri olabilirsin ama artık son cevabından sonra ben sana inanmıyorum.
Bir seviyorum aşığım diyosun, bir kurtuluş için evlendim, eşim bana çok düşkün derken sonra eşim ailesi tü kaka beni dövdürüyor oğluna.
Eğer yalansa ve buraya egonu tatmin için geldiysen yazık diyorum sadece.
Boşanmamak için kendini kandırmaya çalışıyor.
Çünkü kocişi.

Buraya ne yazacağımı bilmiyorum aslında ne diyeceğimi de bir evlilik yaptım bebek sahibi olamıyorum ben onun için hastane hastane gezerken meğer eşim olacak adam beni başkasıyla aldatıyor muş ailesi baştan beri bana yapmadığını bırakmadı erkektir yapar dediler oğullarına beni dövdürdüler ailem arkamda annem babam en başta ama ben ne yapacağımı bilmiyorum öyle bir boşluktayım ki beynim durmuş bana bir yol gösterin nolur daha hayatımın baharı belki de elimde hiç bişey kalmadı yaşım 20
Aileniz arkanızdayken ne tavsiyesi istiyorsunuz anlamadım.Eşinizi eve bağlamak için tavsiye mi?

Kaçacak delik araman gerekiyorken toparlanamazsin diyemi korkuyosun👍 bu evliliğin sana hic bi artisi yokken ne diye hala ordasin. Adam aldatiyor dövüyor ailesi ztn illetmis. Kizim sen normalmisin! Zindan hayati gibi evlilik hosunuzami gidiyor. Evlilik karsilikli saygi sevgi değerdir mutluluktur. Şiddet degildir. Birde 20 yasindasin. Elini sallasan ellisi. Aiken arkanda daha ne istiyosun. Kendi elinizle hayatinizi karartiyorsunuz. Bosuna derdine dermamn arama burda bnce. Hic inandrci gelmiyorsunuz. Sizin gibi kadnlar oldugu surece herzmn siddet uygulamaya devam edenler olcaktir! Kendinizi savunmadginz muddetce kendinize saygi duymadiginz muddetce elin adama sana hic saygi duymaz k.bkma cnm

O kadar üzüldüm ki Allah kimsenin başına vermesin. Kadını baştan sona yıpratan bir durum. Sakın kendinde bir suç arama bazı erkekler var eşleri yıllarca yatalak kaldıkları halde aldatmıyorlar bazıları da var bir sorun yokken bile gözü dışarıda oluyor. Çok üzüldüm.

Senin kıymetini bilmeyen ve bunları yapan adama daha fazla katlanma. Çocuk olmaması senin için mucize. Ailen de destekken derhal çık onun evinden ve boşanma için işlemleri başlat

Cesaret almayı.korkuyorum annem babam dışında herkes karşı rezil perişan olursun diyorlar oysaki babam üniversiteye devam etmemi bile teklif etti

Babanın elini tut ve bırakma, doğru söylemiş şu an olman gereken yer okul
Sana el kaldıran bir adamı asla ama asla baba yapma, bu evliliğe devam etme, dayaktan aldatmaya sıra gelmiyor beynimin içinde, kendine bunu yapma

Cesaret almayı.korkuyorum annem babam dışında herkes karşı rezil perişan olursun diyorlar oysaki babam üniversiteye devam etmemi bile teklif etti
Babaniza helal olsun bu kadar güzel bir teklifle gelmişken çekmeyin bu dayağı aldatmayı o kadar gencsiniz ki daha iyi layık bir eş bulursunuz 4 yıl üniversite oluşan 24 25 yaşında olcaksin ben şu an 25 yaşındayım ve inanılmaz planlarım var doktora yüksek lisans gibi senin ne eksiğin var niye bu adama mecbur kalasin ki nolur yapmayın bunu kendinize

Yaşınız 20, 40 yaşında 3 cocukla kocanızın baska kadının yanından gelmesini bekleyip evde yemek yapmayı mı hayal ediyorsunuz? Ayrılın üniversiteye gidin hayatınızı kurun. Ayaklarınızın üzerinde durun. Yatın kalkın cocugunuzun bu adamdan olmadıgına şükredin hayat size kıyak geçmiş resmen

Bende aldatma yok ama şiddet var.. Üstelik küçük de bir kızım var. O biraz da elimi ayağımı bagliyor. Düşünsene Allah o evladı neden sana vermiyor. Bi bildiği var demek ki. O adamdan evlat vermiyor. Birde böyle düşün. Toparlanamamak ne demek herşeyin üstesinden gelirsin güçlü ol. Kaç kurtar bacım kendini. Daha yaşın kaç sanki.

X